Bisiklet forması, bisiklet amaçlı kullanılan özel olarak tasarlanmış bir formadır. Bununla birlikte, dünya genelindeki çoğu bisikletçinin daha geleneksel bisiklet kıyafetlerini tercih ettiği belirtilmelidir; formalar spor tutkunları için de büyük avantajlar sunuyor. Çoğu bisiklet forması, bisikletçinin kambur bir pozisyonda herhangi bir rahatsızlıkla karşılaşmamasını sağlamak için genellikle arkadan oldukça uzun kesilir. Cepler eklenirse, öne yerleştirilirlerse dökülmeleri önlemek için genellikle arkada yapılırlar. Çoğu forma hava direncini en aza indirmek için oldukça sıkı bir şekilde takılır. Aslında, çoğu formayı yapmak için kullanılan kumaş, onları serin tutmak için terin bisikletçilerin vücuduna yapışmasını önler. İşte en iyi bisiklet formalarından bazıları.

En İyi Bisiklet Formaları:

1. Cityscape Jersey:

bisiklet formaları

New York’ta bulunan gökdelenlerden büyük ölçüde ilham alan bu bisiklet forması, işlevsel olmasının yanı sıra havalı ve şıktır. Kolların ön ve alt kısımlarına stratejik olarak yerleştirilmiş grafik tasarım gerçekten kendini ifade ediyor. Forma ayrıca bisiklete binmeyi daha konforlu hale getirmek için suya ve tere dayanıklıdır.

2. Grafik Jersey:

Günümüz gençliği, renk bloklama ve grafik baskılara hayrandır. Bu forma, bu iki trendin birlikte nasıl iyi göründüğünün güzel bir örneğidir. Koyu sarı ve siyah stile bir dokunuş katarken, grafik baskı ve metin bu formayı bir bisiklet macerası için mükemmel kılar.

3. Profesyonel Forma:

Profesyonel bisikletçiler için bir forma şık olmalı ama daha da önemlisi işlevsel olmalıdır. Bu resimdeki bisikletçi, hem konfor hem de işlevsellik sunan sade bir jarse tasarımını tercih ediyor. Ayrıca kaplamak zorunda kalabileceği zemin miktarı göz önüne alındığında tere dayanıklıdır..

4. Kabile Forması:

Her zaman verimli ve şık tribal forması bakmak harika ve giymek için daha da büyük. Streç kumaştan yapılmış, formanın ortasına yerleştirilen kabile tasarımı, ana cazibe merkezidir. Bu tasarım, asi olarak kabul edilen bisikletçilere uygundur. Bu tasarım erkekler için kadınlardan daha uygundur.

5. Taksi Forması:

Taksi renklerinden ve en fazla bir Formula 1 yarışında dalgalanan damalı bayraktan ilham alan bu forma, özellikle hıza ihtiyacı olanlar için tasarlandı. Parlak renk ve ilginç tasarım bu formaları gerçekten öne çıkarıyor.

6. Geometrik Forma:

Geometrik baskılar bugünlerde çok revaçta. Bu forma, bu yeni moda trendinin kullanımını çok iyi bir şekilde birleştirdi. Tasarımda aşırıya kaçmaz ve aynı zamanda işlevsel ve hafiftir. Açık, yaz renklerinin kullanılması serin görünmesini sağlar. Esnek kumaş suya ve tere dayanıklıdır, bu da giymeyi rahat hale getirir.

7. Kadın Forması:

Kadın bisikletçiler bile eğlenceli, şık ve işlevsel formalara ihtiyaç duyar. Bu özel forma, sıcak ve dokulu bir görünüm ve his veren kış renklerine sahiptir. Yatıştırıcı tonlar, her tür cilt tonuyla iyi gider. Yandaki detaylandırma, formayı aşırı zorlamadan oldukça grafik bir hale getirir..

8. İki Tonlu Jersey:

Bu iki tonlu forma, aynı zamanda biraz tutucu ve cesur olmayı seven bisikletçiler için idealdir. Formanın her yerine yayılmış olan birbirine bağlanan grafik, aşırı güçlü değil, güçlü bir ifade veriyor. Hafif malzeme ayrıca formanın ağırlığının bir keşif sırasında bisikletçiyi engellememesini sağlar..

9. Uniseks Jersey:

Bu cesur renk karışımı hem erkekler hem de kadınlar için mükemmeldir. Hafif malzeme ayrıca bisikletçinin sürüş sırasında rahat hissetmesini sağlar. Bu formalar, bisiklet sürerken bisikletçi için fazla tıkanıklık olmamasını sağlamak için hem ter hem de suya dayanıklıdır..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.