Yüz buharı, cildinizi temiz ve temiz tutmak için gözenekleri derin taze fazla yağa, kire ve kire bıraktığından en iyi cilt bakımlarından biridir. Buharlama, cilde oksijen artı besinleri artıran kan dolaşımını harekete geçirir ve yumuşatır, ayrıca nemlendirir.

yüz vapur 1

Yüz buharı genellikle bir spa’da yapılır, ancak fazladan dakikanız varsa, cildiniz için sadece bir kap sıcak su ile en iyi karı elde etmek için evde yapabileceğiniz en kolay, en ucuz yüz bakımlarından biridir..

Yüz Buharının Faydaları:

yüz vapuru 2

• Buharlı yüz bakımı gözeneklerinizi derinlemesine temizleyecek.

• Akneyi önleyin ve azaltın.

• Cildinizi yumuşak ve parlak bırakın.

• Buharla yüz bakımı sinüsleri açacaktır.

• Düzenli buharlı yüz bakımı, cildinizdeki tüm yağ, kir, bakteri, kirlilik ve toksinlerin atılmasına yardımcı olacaktır..

• Kan dolaşımını artırır ve terlemeyi uyarır.

• Detoks yapıcı görevi görür.

Son Yüz Buharlı Pişirici Modeli:

Bu Yüz Buhar Makinesi Hindistan Modellerine Göz Atın.

1. Ozon Yüz Vapur Makinesi:

Ozon’dan gelen bu Yüz Buhar Makinesi, güzellik uzmanları arasında en popüler olanıdır. Derideki bakterileri yok edebilen Ozon teknolojisi üzerinde çalışır. Buhar çok naziktir ve parlayan bir cilt ortaya çıkarmak için gözeneklerin derinliklerine nüfuz eder. Cildi nemlendirir ve yüz temizliği ve detoksifikasyon için en iyi partnerinizdir..

2. Revlon Yüz Saunası:

Revlon’un yüz saunası, mini yüz bakımının yanı sıra tam yüz bakımı düşünülerek planlanmıştır; alet yüz için bir koni ile gelir, akneden gençleşmek için, aksi takdirde hastalıktan gençleşmek için burnu spot-hedeflemek için daha küçük bir şaft ile birlikte gelir. Bir ölçüm kabı artı dübel ile donatılmış olarak gelir ve basit, tek banyolu çalışmalar için mükemmeldir..

yüz vapuru 3

Tüketiciler büyük ölçüde Revlon saunasından memnun olduklarını ifade ettiler, yüze özel şekli ve sıcaklığına hayran kaldılar; esas olarak kullanıcılar, güvenilir kullanımla (doğal olarak 4 hafta sonra), aknede azalma, gözenek boyutunda azalma ve genel olarak daha temiz, daha az yağlı cilt gibi sayısız değişiklik gördüler. Müşteriler, satın alma nedeni ile ilgili olarak yönetim kurulu arasında değişmektedir; Bazıları ürünün güzellik özelliği için, bazıları ise soğuk algınlığı ve sinüs problemlerinden kurtulmak için satın alındı. Satın alma amacı ne olursa olsun, çoğu kullanıcı ürünün performansından memnun olduğunu ifade etti..

3. İyonlu Bitki Buharlı Pişirici:

Tamamen elektronik bir bitkisel plus aromalı buharlı pişirici de başarılıdır. Kullanıcı dostu folyo kaplı tuş takımı ile kilitlenebilir silindirler ile yerden tasarruf sağlayan yoğun bir standdır. Artık, suyun ve buhar kalitesinin elektronik olarak izlenmesi, cildinizin durumunu büyük boyutlara taşıyabilir. Her şey boşa gitmiş olsa da, yüz vapurları son kazancınız.

yüz vapur 4

Buharlı yüz bakımı size daha sağlıklı bir cilt sunabilir ve yüzünüzden yıllar alabilir. Cildinizin gözeneklerini açar ve nazik buhar cildinizi canlandırır, daha pürüzsüz görünmesini sağlar ve kırışıklık çizgilerini azaltır..

4. Zamanlayıcılı Conair Yüz Saunası:

Hem bir yüz fırçası hem de bir burun aparatı içerir. Fırça, biri temizlemeyi planlayan, diğeri derinlemesine nemlendirici kullanımı için kullanılan bir sünger ve fırça eki ile birlikte gelir. Conair ayrıca müşterilere 1 yıllık sınırlı bir garanti sunarak, elektroniğe bakış açısından “kara başparmak” ile bireyler için üstün bir satın alma oluşturur..

yüz vapuru 5

Bununla birlikte, cihazı sinüs rahatlatmak için kullanan kişiler bile, gözenek boyutunda ve berraklığında bir gelişme gördüler. Çoğu kullanıcı, buharın ortaya çıkmasının birkaç dakika sürdüğünü söylese de, çoğu, bir spa’daki gerçek bir tedaviye eşit veya ondan daha fazla olduğunu belirterek, makinenin ürettiği buhar miktarından şaşırdı ve memnun kaldı..

5. Yüz Buharlı Pişirici Panasonic EH-SA31VP Nano Yüz Buharlı Pişirici:

yüz vapur 6

Bir buharlı pişiriciyle ilgili akılda tutulması gereken bir şey, bazılarının çok sıcak, aksi halde hala sıcak nem oluşturabileceğidir. Buharlı pişiricinizin ayrıca soğuk buhar ürettiğini doğrulayın, aksi takdirde sıcaklığı aşağı çevirebilmeniz için bir sıcaklık değişikliği vardır. Gözenekleri serbest bırakmak, cildinizi derinlemesine temizlemek ve aynı zamanda size o güçlü parlaklığı sunmak için kendi yüz buhar makinenize sahip olarak tasarruf edeceğiniz parayı ve zamanı hayal edin..

Evde Yüz Buharlı Pişiriciler:

Kendi buharlı pişiricinizi hazırlama yöntemini öğrenin ve ayrıca evde yüz buharlı pişiriciyi nasıl kullanacağınızı öğrenin:

Evde buharlı yüz bakımı hazırlamak, piyasada bulduklarımıza göre ucuz bir alternatiftir. Dağınık oldukları gerçeğini gözden kaçırırsanız, ev vapurları en iyisidir..

Evde Yüz Buharlı Pişirici Hazırlamak İçin:

  • Büyük bir kap alın ve dörtte birine su dökün
  • Kaynamaya getirin
  • Şimdi bu suyu seramik bir kaseye dökün ve güvenli bir yere koyun.
  • Ev Buharlı Pişiriciniz hazır

Kullanmak:

  • Önce yüzünüzü hafif bir temizleyici ile temizleyin.
  • Teknenin/buharlı pişiricinin üzerine dikkatlice eğilin ve yüzünüzü bir bezle örtün
  • Şimdi buharın cilt üzerinde 5 dakika çalışmasına izin verin.
  • Bezi dikkatlice yukarı kaldırın ve yüzünüzü pamuklu bir bezle temizleyin.

Buharlamanın da tehlikeli olabileceğini daima unutmayın. Buharın sıcaklığı kaynar sudan daha yüksektir ve çok uzun süre ve çok yakın maruz kalırsa cildinizi kelimenin tam anlamıyla “pişirebilir”. Bu yüzden güvenli bir mesafeyi koruyun ve tüm talimatları dikkatlice izleyin. mutlu buharlama!