Yaz burada. Artık parti gecelerinizi ve rahat görünümlerinizi unutun. Her şey parlak, sıcak ve doğal renklerle ilgilidir. Bu sezon tropikal olduğu kadar, güzellik ve moda ifadesi de yaz aylarında değişiyor ve bugün yaz tırnak sanatında en son trendlerle karşınızdayız. Kızlar için yazlar genellikle kişinin görünüşünü korumak, cildi ve saçı nemlendirmek ve bronzluk ve pigmentasyondan korumakla ilgilidir. Bu endişeler ve endişeler arasında, çoğu zaman zevk almayı ve lehimize hava atmayı unutuyoruz..

Bu yaz tırnak sanat tasarımlarıyla, her şeyi kendi avantajınıza nasıl çevirebileceğiniz konusunda size yeni nedenler ve fikirler veriyoruz. O sandaletleri giy, bir maniye git ve onu hazırla kızlar! Çünkü trend olan nail art görünümleri ile karşınızdayız.!

12 En Son ve En İyi Parlak Yaz Nail Art Fikirleri Galerisi:

Dünya çapında çeşitli tırnak sanat biçimleri mevcut olsa da, bunlar bu sezon için en basit, kolay ve şirin yaz tırnak sanatı tasarımları. Bunlar şu anda web’deki en iyi oje görünümleri arasında. Yapması eğlenceli ve yaz sezonu için oldukça güzeller, özellikle oradaki tüm kızlar için.

1. Muhteşem Güneş Öpücüğü Görünümü:

Muhteşem Güneş Öpücüğü Görünümü Yaz Nail Art Tasarımları Sun 1

Yaz mevsimini düşündüğümüzde çoğu zaman aklımıza sadece sıcak hava dalgaları, kötü ve nemli sıcaklıklar ve iklim koşulları gelir. Ama bunu lehinize çevirin ve bu zamanda bile bizim tarzımızda hava atın. Nasıl olduğunu merak ediyor musun? İşte fikir! Odağı sıcak ve zararlı güneşten güzel sanatınız aracılığıyla öldürmeye kaydırmaya ne dersiniz? Bu güneş sanat eseri fikirleri tamamen aşk, güzellik ve yaratıcılıkla ilgilidir. Zevkinize ve tercihlerinize bağlı olarak, renk ve sanata göre beğendiğinizi kolayca seçebilir ve tırnak tasarımını tercih edebilirsiniz. Ne düşünüyorsun?

2. Klasik Yaz Jelleri:

Klasik Yaz Jelleri Yaz Nail Art Tasarımları Jel

Sade ve zarif görünümler için enayi misiniz? Jeller ve yarı saydam nüler ve pasteller, cicili bicili şehrin yeni aşkı. İşte favori yaz jeli tırnak fikirlerimizden birkaçı. Şimdi, ılık yaz iklimi için şeffaf bir jel uygulamanın yanı sıra, minimal sanat veya minik boncuklar ve taşlar gibi eklentilerle bile devam edebilirsiniz. Bunlar kesinlikle görünümü tamamen yeni bir seviyeye çekecek ve geliştirecek..

3. Renkli Çöller ve Güzel Kaktüsler:

Yaz Nail Art Tasarımları Çöl Ağacı Yaz Nail Art Tasarımları Desert Tree 1

Parlak ve doğal görünümler artık sezonla ilgili. Bu yeni trend ve tabii ki bunu yüksek sesle sergilemek istiyoruz. İşte bu tür seçimler için iki seçenek. Kişisel renk seçimlerinize ve tercihlerinize bağlı olarak bu iki tatlı temalı tırnak sanatını çok seviyoruz. Çöllerin tamamen kuru iklimler, kaktüsler ve yoğun çevre ile ilgili olduğu düşünüldüğünde, bu tasarımlar onları en güzel ve feminen şekilde tasvir etmede oldukça başarılıdır..

4. Plaj Titreşimli İnci Tonları:

Yaz Nail Art Tasarımları İnciler 1 Yaz Nail Art Tasarımları İnciler

Pastellerin, parlamaların ve toprak tonlarının çağında, en şık inci gölgeli boyayı çoğu zaman unuttuk. İşte en vintage şekilde böyle güzel, zamansız ve basit bir görünüm. Güneşte öpüşmeyi seviyorsanız, bir plaj tatiline çıkın ve bronzlaşın, bu inci ojeler yeni bir tarz. Size en kolay ve anlaşılır görünümü sunarken kesinlikle tarafsız kalacaklar. Bu yaz tırnak sanatı tasarımları, kısa tırnaklar için en uygun olanıdır..

5. 70’lerin Fişekleri ve Ombreler:

Yaz Nail Art Tasarımları Ombre Yaz Nail Art Tasarımları Ombre 1

Ombre tırnaklar yeni bir tarz. Farklı tırnaklarla renk karışımı veya renk geçişleri olsun; kesinlikle herkesin sana bakışını çalacaklar. Yaz aylarında göz alıcı güneş bakışlarıyla bebe mavisi, beyaz, pembe, lavanta ve pastel tonlardaki ombre tırnak tasarımları gelecek nesiller için zamansız kalacak. Bu tırnak sanatı yaz tasarımları zamana direndi ve hiçbir yere gitmiyor, o yüzden neden bekleyelim, bu tüm kızlar için mutlaka denenmeli! Bunlar uzun tırnaklarla daha iyi.

6. Plaj ve Tatil Özel:

Yaz Nail Art Tasarımları Plaj Yaz Nail Art Tasarımları Plaj 1

Yazları birkaç genç kız için en yaygın tatil yeri plajlardır. Nem ve ısıyı unutun, plaj yerleri ve tatiller, birçok belirgin nedenden dolayı yeni milenyum nesli için kesinlikle en sıcak seçim olarak öne çıkıyor. Ama unutmayın, bu zamanlarda mani ve tırnak sanatlarınıza da hazırlanmayı unutmamalısınız. Plajdan ilham alan bu yaz tatili tırnak sanat tasarımlarıyla yaza hazır görünümlerimizde gösteriş yapın. Derin su dalışlarından kumtaşlarına ve sulara kadar bu tırnak sanatı görünümleri harika bir ilham kaynağı..

7. Karpuz Tarzı:

Yaz Nail Art Tasarımları Karpuz Yaz Nail Art Tasarımları Karpuz 1

Birçoğumuz için en sevilen yaz meyvesi karpuz olmaya devam ediyor. Neden seçimimizi ve kayırmacılığımızı yaratıcı sanat ve güzellik görünümleri biçiminde tekrarlamayasınız? İşte hepinizin ihtiyacı olan ilham kaynağı. Renkli karpuz tırnak sanatı, sonsuza kadar sevimli ve sevimli kalacak bir şey. Çocuklardan genç yaştaki kadınlara kadar her yaştan kız çocuğu deneyebilir ve bu, gelecek yazlar için oldukça alakalı kalacaktır.!

8. Yakalanan Zaman ve Gelgitler:

Yaz Nail Art Tasarımları Plaj Suyu Yaz Nail Art Tasarımları Plaj Suyu 1

Neden yine plajla burada olduğumuzu merak ediyorsanız, bununla çevrili özelliklerin ve güzelliklerin listesi sonsuzdur. Burada kıyıya yakın güzel dalgalar ve yaratıklar ile tasarımları yakaladık. En dingin sanatla iç içe zarif ve sakin bir görünüm isteyenler için bu, ilk tercih olabilir! Ne düşünüyorsun?

9. Yaza Hazır Ayak Parmakları:

Yaz Nail Art Tasarımları Ayak 1 Yaz Nail Art Tasarımları

Merak etme; Ayak tırnakları için de tırnak sanatı ilham fikirleriyle buradayız. İster en sade bir görünüm, ister en göze çarpan renkli ve parlak bir fikir olsun, bu ayak tırnağı tasarımları ve sanatı burada birçok kadının favorisi olarak öne çıkacak. Yapılması kolaydır, ancak yine de en klasik ve anlaşılır görünüyorlar. Dünyevi renkler veya sonsuza kadar favori nü ve saf siyahlarla devam edin. Ancak, yaz tırnak fikri burada zamansız bir tasarımdan daha az değildir..

10. Parıltılar ve Altınlar:

Yaz Nail Art Tasarımları Glitter Yaz Nail Art Tasarımları 1 Glitter

Parıltılı tasarımlar şimdi moda kasabasına geri döndü. Çoğumuz son on yılda bir senaryodan kaybolduklarını görmüş olsak da, bugün çoğu kızın cızırtılı ve göz kamaştırıcı cesur görünümleri tercih ettiğini görüyoruz. Bu tür fikirleri tercih eden ve modaya uygun ve çağdaş bir moda ifadesi türü bir sanat tasarımı isteyen biriyseniz, bu yaz akrilik tırnaklarından daha iyi bir şey olamaz. Tüm cesur ve kendine güvenen kadınlar bunları kaçırmamalı.

11. Çiçekler ve Çiçekler:

Yaz Nail Art Tasarımları Çiçek Yaz Nail Art Tasarımları Çiçek 1

Çiçekleri, çiçekleri, doğal çevreyi ve doğayı seven herkes, işte sizin için fikir. Sıcak iklim sadece ruh halimizi yükseltir ve düşürür ve güzel doğa genellikle bizi neşelendirmek için yuvasından çıkar. Burada, bu yaz çiçeği tırnak sanatı tasarımları sadece bu tür ruh hallerinden ve doğal görünümlerden ilham aldı ve bu harika fikirleri yarattı. Renklere de bayıldık siz ne dersiniz?

12. Fransız Yazları ve Güzelliği:

Yaz Nail Art Tasarımları Tatil Yaz Nail Art Tasarımları Tatil 1

Güzel Fransız yazları, karizmatik kırsal alan ve doğal mutluluk, basit kelimelerle açıklanamayacak bir şeydir. Şiir sevenler şiire çok iyi bağlanabilir ve böyle bir cenneti arayan tüm genç romantik kadınlar için işte muhteşem tırnak tasarımları. Alabildiğine rengarenk bu alanlar, yaz aylarında güzelliğin ve romantizmin dünya görüşünü betimliyor ve bu mevsimde ılıman ve gizli anları oldukça başarılı bir şekilde yakalıyor..

Ek İpuçları:

Pekala, bu sezon en güzel ve sade nail art tasarımlarına rastlamış olsak da, en iyi görünüm ve güzellik için onları nasıl koruyacağımızı da bilmeliyiz. İşte birkaç ipucu,

  1. Tırnaklarınızı daima temiz ve parlak tutun. Çivileri ve etraflarındaki deriyi bozabilecek kirli olmadıklarından emin olun..
  2. Güzel ve muhteşem tırnaklara sahip olmayı tercih edenler için ayda bir manikür en çok tavsiye edilir..
  3. Tırnaklarda da nemlendirici kullanın. En iyi nemlenmiş cilt için tırnakları ve tırnak etlerini ovun.
  4. Tırnakları büyüdükçe ve büyüdükçe düzeltin ve şekillendirin. Hasara yol açabilecekleri için göz ardı etmeyin.

Bu fantastik ve bir o kadar da basit, kolay yaz tırnak sanat tasarımlarıyla, en sevdiğiniz tasarımı ve fikri burada bulduğunuzu umarız. Web’de en çok aranan ve en çok arananlar arasında yer alıyorlar ve kesinlikle sezonun taleplerine ve özelliklerine çok iyi uyuyorlar. Düşüncelerinizi de bize bildirin, sizden haber almayı çok isteriz!

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. Normal oje ile tırnak sanatı yapılabilir mi??

Cevap: Evet, oje ile tırnak sanatını sorunsuz bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Yaz için bu güzel tırnak tasarımlarını evde kendiniz veya bir profesyonelin yardımıyla yapabilirsiniz. Oldukça kolaydırlar ve bu sanatın çoğu yeni başlayanlar için bile uygundur. Bu sanatı yapmak için diğer olası fikirler arasında tırnak damgalama ve çıkartmalar bulunur..

S2. Mükemmel bitiş için kaç kat gerekir?

Cevap: Genel olarak, mükemmel bir sonuç için 2 ila 3 kat yeterlidir. Başka bir kat uygulamadan önce boyanın iyice kurumasına izin verdiğinizden emin olun..

S3. oje ve oje arasındaki fark nedir?

Cevap: Oje, tırnakların çekici görünmesini sağlayan bir şeydir. Güzellikle ilişkilidir. Tırnak cilası ise tamamen tırnakların korunması ile ilgilidir. Ojeler, cilaya kıyasla çeşitli tonlarda ve renklerde bulunur..

S4. Çocuklar için yazlık tırnak tasarımları yapabilir miyiz??

Cevap: Evet, bu fikirleri çocuklar ve daha küçük yaş grubu çocuklar için bile yapmaya devam edebilirsiniz. Eğlenceli ve canlı tasarımları kesinlikle seveceklerdir..

S5. Nail Art görünümleri için en yaygın yaz renkleri nelerdir??

Cevap: Bu sezondaki en yaygın sanat tasarımları kırmızı, mavi, beyaz, pembe, yeşil ve pastel renklerdir. Bu renklere sahip tırnak tasarımları kesinlikle olağanüstü görünecek.!