Tırnak sanatı, tırnaklarınıza aksesuar eklemenin çok baskın bir biçimi olarak yavaş yavaş ortaya çıktı ve bu sanat oldukça yaratıcı. Akrilik jel, tırnak boyasının çok önemli bir parçasıdır ve cesur renkleri ve uzun ömürlü yapısı ile herhangi bir tırnak sanatı tasarımına hakim olma yeteneği nedeniyle tırnak boyası endüstrisini yavaş yavaş ele geçirmeye başlamıştır. Akrilik jel tüm şekil ve renklerde gelir ve hemen hemen her kozmetik mağazasında bulunur ve bu da onu hemen hemen her durum için tasarımlar oluşturmak için mükemmel olan çok kolay elde edilebilen bir tırnak sanatı dekoratif malzemesi yapar..

akrilik tırnak sanatı

Akrilik jel, seçtiğiniz herhangi bir etkinlik için dışarıda iyi bir akşam geçirmenize kesinlikle katkıda bulunacak çeşitli harika tasarımlar sunar. Saç ve yüz, herhangi bir etkinliğe hazırlanan her bayan için her zaman ilgi odağı olmuştur, ancak yeni bir günün şafağında tırnaklar da kendinizi aksesuarlamanın çok önemli bir parçası haline geldi. Aşağıda, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi akrilik tırnak sanatı tasarımları verilmiştir.-

1. Parıltı ve Akrilik:

Sim ve Akrilik

Tırnak sanatı yaratmanın bu iki temel yolu, aslında harika sanat yaratmanın iki eşzamanlı yolunun bir parçasıdır. parıltı ve akrilik hemen hemen her etkinlik için mükemmeldir ve çeşitli harika kıyafetlerle eşleştirebilirsiniz. Akrilik boya kalındır ve temel renge uygulandığında kesinlikle tırnak sanatından en iyi sonucu alacaksınız..

2. leopar Baskı Akrilik Tırnak Sanatı:

leopar desenli akrilik tırnak sanatı

Bir başka harika akrilik tasarım olan leopar desenli akrilik tırnak sanatını yapmak için çok daha fazla zaman gerekiyor. Bulaşmayı önlemek için önce tırnaklarınıza bir taban rengi uygulayın ve ardından tasarımı yapmaya devam edin. Tamamlandıktan sonra kurumaya bırakın ve tırnaklarınız için en iyi tasarıma sahip olacaksınız. Uzun tırnaklar bu tasarıma sahip olmak için idealdir..

3. Çiçekler ve Parıltı:

Çiçekler ve Parıltı

Muhtemelen bugün mevcut olan en radikal akrilik tırnak tasarımı, çiçekler ve pırıltılar birbirini büyük ölçüde tamamlıyor. Bu tasarımda mevcut olan çok miktarda doku nedeniyle, bu tasarımın tamamen elde edilmesine yardımcı olmak için daha uzun olan takma tırnaklar kullanmanız gerekir..

4. Fransız Ucu Akrilik Tırnak Sanatı Tasarımı:

Fransız Ucu Akrilik Nail Art Tasarım

Başka bir radikal tasarım, önce tırnaklarınız için lekesiz bir ortam sağlamanın mükemmel bir yolu olan şeffaf bir taban rengi uygulamanız gerekir. Fransız uç, iyi bir akrilik tasarım oluşturmak için idealdir ve bu tasarım, bu gerçeğin bir kanıtıdır..

5. Hayvan Baskılı Beyaz Parlak İpuçları:

Hayvan Baskılı Beyaz Parlak İpuçları

Uygulanabilir tırnak sanatı olarak mevcut olan çok sayıda hayvan baskısı vardır ve akrilik boya bazı harika hayvan tasarımlarına katkıda bulunur ve bu tasarım bu gerçeğin kanıtıdır. Beyaz parıltılı uçlar, kalın bir taban renginin yardımıyla kolayca oluşturulabilir, ardından seçtiğiniz bir tasarımı oluşturmak için çeşitli akrilik tırnak renkleri arasından seçim yapabilirsiniz..

6. Akrilik 3D Tırnak Sanatı:

Akrilik 3D Tırnak Sanatı

Çok modern bir tırnak sanatı biçimi olan bu tırnak sanatı, pek çok insanın kusursuz bir şekilde elde edemediği bir 3D formatı sunarak sanat formunu tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Çeşitli kalın akrilik renkler arasından seçim yapın. Akrilik 3D tırnak sanatı, seçtiğiniz hemen hemen her durum için mükemmeldir..

7. Grafiti Tırnak Boyası:

Grafiti Tırnak Boyası

Bu tırnak sanatı, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli akrilik renklerin olduğu gerçeğinin kanıtıdır, bu nedenle bol miktarda bulunabilirlik nedeniyle yeni tasarımlar oluşturma ve bulma deneyiminin tadını çıkarın. Akrilik jel ile cimrilik bir faktör değildir.

8. Aydınlık Akrilik Jel:

Aydınlık Akrilik Jel

Işıltılı akrilik jel, akrilik jelin çeşitli formlarda mevcut olduğunun çarpıcı bir kanıtıdır. Bu parlayan jel, yapmayı seçtiğiniz her tasarıma belirli bir incelik duygusu katacaktır..