Saplama trendi, eski bir moda olmasına rağmen hala en sıcak trendlerden biridir. Çantalardan el çantalarına, ayakkabılara ve hatta giysilere kadar, kadınlar ve hatta bazı erkekler tarafından üst düzey bir moda aksesuarı olarak benimsenirler. Özellikle kadınlar tepeden tırnağa çivilenmeyi severler. O zaman çivilerin tırnak sanatına da girmesi şaşırtıcı değil. Çiviler, tırnakları süslemenin basit ama yaratıcı bir yoludur. Tırnak sanatının çeşitli stillerine dahil edildiklerinde perçinlenirler. En basit çivili tasarımlar cesur bir moda ifadesi yapabilir.

Meyve Çivileri Nail Art Tasarımı:

Meyve Çivileri Nail Art Tasarım

Şeffaf bir taban kat ile yapılan bu büyüleyici tırnak sanatı, meyve tasarımını ve çivili dekorasyonu öne çıkarıyor. Yaz meyvelerinin tırnaklarda gösterişli görüntüsü, bahar mevsimini canlandırıyor ve çiviler zaten moda olan bir görünüme glam faktörünü ekliyor..

Çivili Çok Renkli Nail Art:

Çivili Çok Renkli Nail Art

Her parmakta farklı bir renk tonuna sahip çok renkli tırnak sanatı stili, başlı başına bir trend belirleyicidir, ancak çivilerle donatıldığında, görünüm onu ​​diğerlerinden ayırır. Sadece iki parmak tırnağı takılarak yapılan bu çivili görünüm, küçük tırnaklara istenen efekti verir..

Işıltılı Uçlar ve Saplama Tasarımı:

Işıltılı Uçlar ve Saplama Tasarımı

Bu altın çivili ışıltılı tasarıma büyüleyici bir görünüm kazandırmak için gereken tek şey, tırnakların dibinde çivilerle süslenmiş zengin bir mor tonu ve uçlarında parıltı. Eşleşen bir mor veya altın rengi elbise ile eşleştirin ve her yerde moda tutkunlarının dikkatini çekeceğinden emin olabilirsiniz..

Mat Leopar Çiviler Nail Art Tasarım:

Mat Leopar Çiviler Nail Art Tasarım

Leopar baskılar korkak ve havalı olsa da, mat yüzeyler tırnaklara pürüzsüz ve şık bir görünüm verir ve ikisi birlikte harika bir kombinasyon oluşturur. Bazı çıtçıtlarla hizalayın ve işte! moda dünyasına damgasını vuracak muhteşem görünümlü tırnaklara sahipsin.

Saplamalı Yapay Elmas Tırnak Tasarımı:

Saplamalı Yapay Elmas Tırnak Tasarımı

Yapay elmas saplamalarla yapılan tırnak sanatı, herhangi bir tırnak tasarımına ışıltı katar. Işıltılı oje, görünümü kendi ışıltısıyla güçlendirir. Rhinestones, farklı uzunluktaki tırnaklara uyacak şekilde birden fazla renk ve boyutta mevcuttur..

Çiçekli Çiviler Nail Art Tasarımı:

Çiçekli Çiviler Nail Art Tasarım

Sarı ve pembenin ince tonlarıyla, koyu siyah çizgiler ve çivilerle birleştirilmiş narin ve zarif bir tırnak tasarımı harikalar yaratır. Çıtçıtlı çiçeklerin yaratılması avangarddır ve tüm görünüm zarafet yaratır. Kişisel bir favori olan bu tırnak tasarımı, diğerlerinin üzerinde bir kesimdir..

İnci Çiviler Tırnak Sanatı:

İnci Çiviler Tırnak Sanatı

İnciler, tırnaklara çivili tasarımlar olarak dahil edildiğinde bile çekicilik ve zarafet yayar. Çivileri kendi stilinize göre dekore edebilmeniz için büyük ve küçük boyutlarda gelirler. Yumuşak, yumuşak bir görünüm için küçük incileri, daha cesur bir görünüm için büyük incileri tercih edin. Her ikisinin karışımı, özellikle açık veya ten rengi ojelerle iyi uyum sağlar..

Siyah Çiviler Tırnak Sanatı:Siyah Çiviler Tırnak Sanatı

Siyah, en sevilen renk her yıl her zaman modada. Siyah tırnak sanatı tasarımları şık, cesur ve cüretkar görünüyor. Öyleyse, çarpıcı ve son derece sıra dışı bir görünüm arayanlara yakışan bu siyah çivili tırnak tasarımıyla parmaklarınızın konuşmasına izin verin..

Tek Saplamalı Tırnak Tasarımı:Tekli Çivi Tasarımı

Tırnak sanatının güzelliği, oje renkleri ile oynayabilmeniz ve tırnaklarınıza göz alıcı bir görünüm kazandırmak için bunları tekli veya çoklu saplama tasarımları ile eşleştirebilmenizdir. Çiviler benzersiz görünüyor ve daha geleneksel tırnak sanatı biçimlerinden hoş bir manzara. Bir çivi tasarımında çok sayıda çivi kullanmak inkar edilemez bir şekilde göz alıcı olsa da, tek bir çivili tasarımla basit tutmanın kendine has bir çekiciliği olduğu açıktır. Merkezdeki tekil zımbalar, pastel tonların geometrik bir tarzda kullanılmasıyla cesaretlendirilmiş ve bu pastel renklerdeki parlaklık onu daha da çekici kılıyor..