Hepimizin bildiği gibi, tırnak sanatı bu günlerde en sıcak trendlerden biri ve kadınlar kesinlikle onlar için deli oluyor. Tasarım galerisi çok büyük ve çeşitlilik hiç bitmiyor. Kendiniz için en iyisini seçmek çok zor olabilir çünkü hepsi çok şık ve harika görünüyor. Mevsimler ilerledikçe, her zaman yeni bir tırnak sanatı koleksiyonunun ortaya çıktığını ve havalı, korkak ve akıllı fikirleriyle tüm kalpleri çaldığını görebiliriz. Ancak, grafiti tırnak sanat tasarımlarını kaçırmak çok zordur. Görünüş olarak çok etkileyici, şık ve muhteşemler. İşte size kolaylık olması için birkaç grafiti tırnak tasarımı.

Resimlerle Güzel Graffiti Nail Art Tasarımları:

Sokak Grafiti Tırnak Sanatı:

grafiti tırnak sanatı

Dünyadaki tüm hip hop balları için sokak grafiti tırnak tasarımı tam size göre. Size çok akıllı ve benzersiz bir görünüm kazandırmak için kullanılan stil, resimler ve desenler. Bu tasarım, hip hop sevginizi anlatacak ve görünümünüzü çok korkak ve modaya uygun hale getirecek..

Funky Grafiti Tırnak Sanatı:

Kendinize korkak bir grafiti tırnak tasarımı yapın ve gün boyunca aldığınız iltifat sayısını izleyin. Bu tasarım çok modern, renkli ve çekici. Tırnaklarınızın parlak ve heyecan verici görünmesi için iki veya daha fazla rengi bir arada kullanabilirsiniz..

Turuncu Grafiti Tırnak Sanatı:

Turuncu grafiti tırnak tasarımı şimdiye kadarki en iyi tasarımlardan biri olarak değerlendirildi. Renkler çok çekici ve desenler gerçekten harika. Tasarımlar, ruh halinizi aydınlatacak ve gününüzü neşelendirecek şekildedir. Bunu deneyin kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Sulu Grafiti Tırnak Sanatı:

Sulu grafiti tırnak tasarımı kesinlikle çok etkileyici. Yapılma şekli tamamen profesyoneldir. Desenler diğer grafiti tasarımlarına göre çok farklı ve renkler de oldukça etkileyici..

Pembe, Beyaz ve Siyah Grafiti Tırnak Sanatı:

Klas bir grafiti tırnak tasarımı arıyorsanız, bu tam size göre! Tırnaklarınıza pembe, beyaz ve siyahın sıçraması süper havalı görünüyor. Bir parti veya diğer özel günler için gerçekten harika bir tırnak tasarımı yaparlar..

Grafiti Tırnak Sanatı Sıçraması:

Grafiti tırnak sanatı tasarımının sıçramasıyla kesinlikle çılgın ve dağınık olun. Kullanılan renklerin kombinasyonu sayısızdır. Biri gerçekten tırnaklarınıza çok fazla renk sıçratmış gibi görünüyorlar. Çok heyecan verici, heyecan verici ve bakmaları harika. Bu, şimdiye kadar görülen en eşsiz tırnak sanat tasarımlarından biridir..

Girly Graffiti Nail Art:

Kız gibi grafiti tırnak tasarımı çok kadınsı ve nazlıdır. Renk pembe ve işlem tamamlandığında tırnaklar cilalı, temiz ve sanatsal görünüyor. Sonuç beklemeye değer olsa da, bu biraz zaman alıcı olabilir. Bunu bir profesyonel tarafından yapabilirsiniz.

Şık Grafiti Tırnak Sanatı:

Şık grafiti tırnak tasarımında sadece iki renk kullanılmasına rağmen, kesinlikle harika görünüyorlar. Tasarlandıkları yol çok prezentabl. Ancak bu çok hafif bir görünüm ve her baktığınızda kesinlikle harika hissetmenizi sağlayacak..

Neon Grafiti Tırnak Sanatı:

Neon grafiti tırnak sanatı tasarımları moda divaları için vazgeçilmez olmuştur. Neon renkleri çok gürültülü ve korkak. Renklere ve desenlere gerçekten düşkün olan ve onları denemeye istekli biri üzerinde harika görüneceklerdir. Nicky Minaj hayranıysanız, bu mükemmel bir seçimdir..