İnsanlar genellikle Hollywood aktrisleri veya şarkıcıları tarafından giyilen tırnak sanatlarından ilham alır. Siz de ilham alabilirsiniz. Yeni ve modaya uygun modayı tırnaklarına geçirmek söz konusu olduğunda ünlüler geride kalmıyor. Rihanna, Katy Perry ve hatta Miley Cyrus gibi yıldızlara farklı zamanlarda, konserler ve ödül törenleri için farklı moda tırnaklar takmış durumdayız. Ancak bazen ünlülerin de bunu gerçekten basit tutmayı sevdiğini unutmayın. Muhteşem bir kırmızı veya bazen tamamen arduvaz cilalı bir oje de onların seçimi olabilir..

İşte kesinlikle seveceğiniz Hollywood ünlü tırnak sanatları için en iyi 9 seçeneğimiz! Bir göz atın ve belki siz de ilham alabilirsiniz!

Hollywood Nail Art Tasarımları:

1. Stiletto Çiviler ve Folyolar:

hollywood tırnak sanatı

Rihanna burada bir stiletto moda tırnak şekline sahip. Bir dahaki sefere tırnaklarınızın şeklini de değiştirebilirsiniz. Bu tırnak şekli son zamanların ünlüleri arasında oldukça trend oldu. Taban için beyaz kullanın ve ardından “V” şeklinde uçlar için altın folyolarla takip edin. Bunu deneyin. Bir üst kat ile bitirmeyi unutmayın.

2. Çivili Bling Çiviler ve Leopar:

Çivili Bling Çiviler ve Leopar

Rihanna, taş işlemeli ve leopar baskılı bu tırnak sanatını giyerken görüldü. Ayrıca bu tırnak sanatında yaylar da kullanılmıştır. Bunu da deneyebilirsin.

3. Rihanna’nın Gülen Çivileri:

Rihanna'nın Gülen Tırnakları

Bunun gibi gülen tırnaklar yaratmak için tırnak sanatı dehası olmanıza gerek yok. Noktalama araçlarınızla yalnızca birkaç nokta ve siyah çizgi veya tırnak fırçasının birkaç vuruşuyla kolayca oluşturabilirsiniz. Bir üst kat ile bitirin. Bunu bir dene.

4. Boom ve Bang Nail Art:

Boom ve Bang Nail Art

Bazen ünlüler bunu basit tutmayı sever, bazen de tırnaklarına yukarıdaki gibi cazip bir görünüm vermeyi severler. Bunu da deneyebilirsiniz. Yine de bunun için serbest ellerde iyi ellere ihtiyacınız olacak.!

5. Katy Perry’nin Bling Çivileri:

Katy Perry'nin Bling Çivileri

Bu, Katy Perry’nin giydiği görülen çok ünlü bir tırnak sanatı biçimiydi. Herkes için oldukça ilham kaynağı oldu. Çivili Tırnak folyoları ve oje deco Kare pullar ve ortasında küçük bir kırmızı taş ile, bir sonraki partiniz için tam bir tırnak sanatı olabilir..

6. Sadece Çizgili Tırnak Tasarımı:

Sadece Çizgili Tırnak Tasarımı

Seçtiğiniz renkler ve sadece siyah striptizcinizle bunun gibi bir tırnak sanatını yaratmak çok kolay. Uzun veya kısa tırnaklar, her ikisi de farklı renkteki çizgilerle güzel görünür. Bir üst kat ile bitirin.

7. Obama Çivileri, Katy Perry:

Obama Çivileri, Katy Perry

Doğru obaba yüz su çıkartmalarını alabilirseniz, bunun gibi bir Obama çivisini deneyebilirsiniz. Ancak Hindistan’da bu tür su çıkartmaları alamayabilirsiniz. Serbest elle boyanmış değil.

8. Basit Puantiyeli Tırnak Sanatı:

Basit Puantiyeli Tırnak Sanatı

Bazen basit olmak, tüm tırnak sanatı endişelerinizin ipucudur. Yukarıdaki gibi bir Katy Perry tarzı puantiyeli tırnak sanatını pembe bir taban üzerinde deneyin ve noktalama araçlarınızdaki kırmızı noktalarla süsleyin. Ruj rengini baz katın rengiyle nasıl eşleştirdiğini görün. Bunu fark ettin mi? İşte bir ipucu, ojelerin renklerini rujunuzla veya göz makyajınızla eşleştirmeyi deneyin..

9. Katy Perry’den Bling ve Su Çıkartması Çivileri:

Katy Perry tarafından Bling ve Su Çıkartması Çiviler

Bunun gibi çivili bir tırnak sanatını deneyebilir ve bazı tırnakları gerçekten basit tutabilir ve üzerlerinde gül suyu çıkartmaları kullanabilirsiniz. bunu dener misin?

Bu gönderiyi beğendin mi? Bize geri bildiriminizi bırakın!