Kızlar kıyafetlerine aksesuar yapmayı düşündüklerinde hemen saçlarını ve takılarını düşünmeye başlarlar; genellikle tırnaklarına aksesuar takmayı unuturlar. Bazı tırnak renkleri ve tasarımları, doğru şekilde giyildiğinde çarpıcı görünmenizi sağlayabilir. Stil, çoğu insanın mükemmelleştirmesi gereken bir şeydir ve stilin iyi yapıldığını gördüğünüzde, farkı otomatik olarak anlayacaksınız. Çoğu zaman, sizi herkesten farklı ve benzersiz kılan, tırnak ve makyajdaki en küçük ayrıntılardır. Başka neden LBD giyen tüm kızların çarpıcı görünmediğini düşünüyorsunuz??

Tırnak sanatı bu günlerde kızlardan kadınlara okuldan başlayarak azgın. Renkli ve ışıltılıdan başlayıp artistik olana kadar tırnak tasarımlarının sınırı sınırsızdır. Profesyoneller tırnak tasarımı konusunda uzman olsalar da değişen ruh halinizle tırnak sanat salonlarına yapacağınız ziyaretler cebinizde biraz baskı oluşturabilir. Neden evde kendin yapmıyorsun? Çok zor değil ve eğer istersen, kesinlikle yapabilirsin.

Pembe, yaştan bağımsız olarak çoğu kızın büyüleyici favori rengidir. Pembe ojeler de sizi daha genç ve canlı gösteriyor. Sadece pembe renkte olduğu için nail art tasarım seçeneklerinizin sınırlı olduğunu düşünmeyin. Pembe ojeler ile dünya nail art tasarımlarını da keşfedebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Pekala, işte pembe oje renkleri ile tırnaklarınızda deneyebileceğiniz birkaç fikirden oluşan bir liste..

Resimlerle Güzel Pembe Nail Art Tasarımları:

1. Parıltı İpuçları:

Parıltı İpuçları

Parıltılı uç, sevimli bir tırnak tasarımıdır ve dışarıda bir gece geçirmek için mükemmeldir. Tırnaklarınızı tercih ettiğiniz herhangi bir pembe tonla boyayın ve birkaç dakika kurumasını bekleyin. Ardından, bir boya fırçası veya parmak uçlarınızı kullanarak kullanmak istediğiniz herhangi bir renkli parıltıyı seçin. Fransız maniküründe beyaz rengin olacağı tırnak uçlarına parıltı uygulayın. Birkaç dakika kurumasını bekleyin ve ardından parıltıyı yerinde tutmak için bir sızdırmazlık cilası uygulayın ve ardından parti için hazırsınız..

2. Öne Çıkan Çiviler:

Öne Çıkan Tırnaklar

Tırnak tasarımlarının pembe renkle sınırlı olduğunu kim söyledi? Pembe bir oje kullanarak hala sanatsal ve renkli olabilirsiniz. Tüm tırnaklarınızı pembenin tek tonuna boyayabilir ve herhangi bir tırnağınıza boyayabilir, beyaz, siyah, kahverengi gibi pembe ile bütünleşen renklerle dilediğiniz gibi tasarlayabilir ve seçenekler sayısız..

3. Tırnaklarınızı Aksesuarlayın:

Tırnaklarınızı Aksesuarlayın

Saçınıza ya da kendiniz takılabiliyor olmanız, tırnaklarınıza aksesuar yapamayacağınız anlamına gelmez. Günler değişti ve insanlar yüksek sesle ağlamak için aksesuarlı tırnakları seviyor. Bu yüzden satın aldığınız tırnak aksesuarları lütfen boşa gitmesine izin vermeyin. Onları pembe ojenizle kullanın ve canlı görünün!

4. Yazıtlar:

yazıtlar

Sadece kağıtlara ve taşlara yazabileceğini kim söyledi? Dilerseniz tırnaklarınıza yazın. Çok kız gibi ve tiki görünüyor.

5. Gazete Çivileri:

Gazete Çivileri

Gazete tırnak sanatları bir öfke. Çok farklı görünüyor. Şimdi o gazete tırnak sanatlarını en sevdiğiniz tırnak renginde alın. Ve biraz inek gibi görünün, aynı zamanda kız gibi ve çekici görünün.

6. Renkli Olun:

Renkli Olun

Pembe nail art tasarımları istemeniz, renk seçeneklerinizin sadece pembe ile sınırlı olduğu anlamına gelmez! Pembe ve stilinizi tamamlayan herhangi bir rengi kullanarak tırnaklarınızı çizgili veya farklı desenlerde tasarlayabilirsiniz. Pembe bir tırnak sanatı olmasını istiyorsanız, pembe oranını geniş tuttuğunuzdan emin olun..

7. Sanatsal Olun:

Sanatsal Ol

Pembe, kızların ruh hallerini tamamlayan güzel bir renktir. Şimdi pembe tırnak sanat tasarımlarınızla sanatsal olun ve güzel görünün!

8. Büyüleyici Olun:

Büyüleyici Olun

Pembe olması, gece için göz alıcı görünemeyeceğiniz anlamına gelmez. Pembe bir gölgeyle bile muhteşem görünebilir ve size bakan bir çift göze sahip olabilirsiniz.!

9. Sadece Pembe:

Sadece Pembe

Dışarıda rahat bir gün geçirmek için görünümünüzü en aza indirmek istiyorsanız, çok rahat görünmek için en basit tasarımları deneyebilirsiniz..

Bunlar, deneyebileceğiniz tasarımlardan sadece birkaçı. Ancak bu, hayal gücünüzü sınırlayacağınız anlamına gelmez. Güzel tırnaklarınızla sanatsal ve yaratıcı olurken hayal gücünüzün akmasına izin verin.