Tırnak sanatının popülaritesi ve yoğunluğu yavaş yavaş arttı, çünkü giderek daha fazla insan tırnaklarına da erişmeye istekli. Piyasada tırnaklarınızı oldukça iyi süslemenize yardımcı olacak çok sayıda dekoratif tırnak malzemesi bulunmaktadır. Bunu kendiniz yapabilir veya birinden size yardım etmesini isteyebilirsiniz. Tırnak sanatı sadece biraz yaratıcı olmanızı gerektirir ve bu sanat formuyla ilgili olarak çok şey başarılabilir. Dekoratif malzemeler, özellikle tırnaklarınızın dekorasyonuna ve bakımına katkıda bulunan parıltı, oje, çıkarıcı vb. Nail art, resmi ve hatta gayri resmi etkinlikler için kullanılabilir, bu nedenle artık iç çamaşırı giyme konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü tırnak sanatınız kesinlikle ellerinizin güzelliğine katkıda bulunacaktır. Aşağıda, tırnaklarınız için en iyi aksesuarları elde etmenize yardımcı olacak birkaç harika dekoratif malzeme verilmiştir..

Çiviler İçin En İyi Dekoratif Malzemeler:

1. İçi Boş Şeftali Renk Süslemeleri:

tırnaklar için dekoratif malzemeler

Bu, tırnaklar için en sevilen süslemelerden biridir ve her yaştan bayanlar içindir. İçi boş şeftali, herhangi bir etkinlik için tırnaklarınızın güzel görünmesini sağlamak için mükemmeldir. İçi boş şeftalilerin en iyi yanı, biraz tırnak yapıştırıcısı ile tırnaklarınızda çok dekoratif bir tasarım elde edebilmenizdir..

2. Oje:

tırnaklar için dekoratif malzemeler2

Tırnaklarınızı harika bir tırnak sanatıyla süslemek istediğinizde oje bir zorunluluktur. Kullandığınız tasarımların çok durağan olmaması için renk çeşitliliğinizin olması çok önemlidir. Ojeyi bulmak kolaydır ve çeşitli farklı şirketlerden çok uygun fiyatlarla satın alınabilir ve en iyi yanı, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renklerin olmasıdır..

3. Havyar Plastik Boncuklar:

tırnaklar için dekoratif malzemeler3

Bu plastik boncuklar, havyar toplarından çok da farklı olmayan çok küçük topları andırıyor ve bu yüzden ona adını veriyor. Tırnaklarınızı zarif ve modaya uygun bir şekilde süslemek istiyorsanız toplar mükemmeldir. Seçtiğiniz kıyafet veya aksesuarlarla eşleştirebilmeniz için aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli farklı renkler vardır..

4. Yanlış Çiviler:

tırnaklar için dekoratif malzemeler4

Tırnak aksesuarlarının hızlı ve kolay bulunması için takma tırnaklar orijinal tırnaklarınıza takılmaya hazırdır. Takma tırnaklar herhangi bir kozmetik mağazasından kolayca satın alınabilir ve günlük kullanıma da uygundur. Sahte tırnaklar, denemek için çok daha iyi olan tırnak sanatıyla da donatılabilir..

5. Sahte Tırnak Dekoratif Malzemeler:

tırnaklar için dekoratif malzemeler5

Takma tırnaklar, nail art ile kolayca aksesuar haline getirilebilir ve en iyi yanı, birkaç tasarımla deneme ve başarısız olma konusunda endişelenmenize gerek olmamasıdır, çünkü takma tırnaklar kolayca atılır, böylece yeni bir tane ile başlayabilirsiniz. Takma tırnaklar herhangi bir kozmetik mağazasında çok uygun fiyatlara kolayca bulunabilir..

6. Baz Boya Oje:

tırnaklar için dekoratif malzemeler6

Temel boya, üzerinde çalışmak için temiz ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olmanız için çok gereklidir ve en iyi yanı, yüzeyin tırnağınızı temiz tutması ve normal olarak taban boyası olmayan herhangi bir normal tırnakta meydana gelebilecek herhangi bir lekelenmeyi durdurmasıdır..

7. Tırnak Bandı:

tırnaklar için dekoratif malzemeler7

Tırnak bandı, tırnaklarınızı harika bir tırnak sanatıyla süslemenin başka bir harika yoludur. Bant, tırnak sanatı olarak çalışır çünkü tasarımlar zaten bant üzerine kazınmıştır. Tırnak bandı, diğer dekoratif malzemeler gibi herhangi bir kozmetik mağazasında çok uygun fiyatlarla bulunur..

Parıltı:

tırnaklar için dekoratif malzemeler8

Parıltı listedeki son ama en az değil. Tırnaklar için en yaygın kullanılan dekoratif malzemedir ve uzun yıllardır tırnak sanatının bir parçası olmuştur..