Özellikle indirim ve satın alma gibi fırsatların her gün elinizin altında olduğu bu günlerde, çok çeşitli ürünler arasından yalnızca birini seçmek oldukça zor. Artık günümüz piyasası tekelci olmaktan uzak ve kesin fikirleri olan birçok yeni marka sahneye çıktı..

Oje Tasarımı

Bu markalar, rekabet dünyasında en iyi taraflarını şiddetle tasvir etmeye çalıştıkları için çekicilikleri konusunda yumuşak değiller. Birkaç gün önce piyasaya sürülen yeni bir giyim aksesuarları serisi var ve yaklaşık bir hafta sonra, aksesuarları tamamlayacak yeni bir giyim markası duyuruldu. Tırnak renkleri ve boyaları daha az değildir.

Çoğu zaman biz kadınlar, gün boyu saçlarımızı ve kıyafetlerimizi mükemmelleştirmeye çalışırken tırnaklarımızı tamamen unuttuğumuz meşgul arılar olarak. Ancak, izin günlerinden birinde bir kız, televizyonun önünde fazla bir şey yapmadan biraz zaman geçirirse, sadece güzel tırnaklarını daha da güzel renklere boyarsa, kesinlikle daha rahat hissedeceği doğrudur. Şimdi, daha önce henüz girmediğimiz birçok yeni renk bölümü var ve sonra, bağlı kalmak istediğimiz tüm zamanların favorilerimiz var. Bugünkü yazımızda, tırnaklarınızda uygulayabileceğiniz çeşitli güzel tonlardan bahsediyoruz..

Resimlerle Şık ve Güzel Oje Tasarımları:

En iyi Oje Tasarımlarına bakalım.

1. Çıplak Pembe Parlak Çiviler:

Nude Pembe Parlak Çiviler

Şimdi çıplak tırnaklar moda endüstrisinin yeni konuşması ve burada tırnak renginin en iyi şekilde ayık olduğu ancak şeffaf olmadığı en iyi türe sahibiz. Yine de günün sonunda, hafif bir pembe dokunuşla pürüzsüz bir şekilde karışan ten rengi bizi ayaklarımızdan çekiyor. Bunu daha iyi yapan şey, tırnakların mükemmel parlatılmış görünümüdür. Bu, hafif yazlık elbiseler ve hasır şapka ile eşleştirilen yazlar için mükemmel bir çivi..

2. Gri Gölgeli:

Gri Gölgeli

Grinin donuk bir renk olduğunu kim söylediyse, bu rengi daha önce hiç yaşamamış. Buradaki tırnaklar, mat bir tonda çok yumuşak mavimsi bir griye sahiptir, ancak bu görünüme düşmemizi sağlayan çivinin bu görünümüdür. Derin ve anlamlı ama sıkıcı olamayacak kadar derin değil. Havalı bir moda açısından olağanüstü ama her yerde ve her yerde giyebilmeniz için çok gürültülü değil.

3. En İyi Kahve:

En İyi Kahve

Şimdi bu renk, kahve çekirdeği özü tonundan yapılmıştır ve bu sezon için bir sonraki moda ifadesi olarak buharı tüten sıcak kahveyi sevmeyen kişiler. Burada kahve rengi son derece yumuşak, öncekine çok benziyor ve burada da tırnaklarda sakinlik ve yatıştırıcı bir görünüm görüyoruz. Genellikle kahve rengi koyu olsa bile hoş bir his verir ve burada ani bir yumuşaklıkla karıştırıldığında görünüm aşırıya kaçar. Kahvenin üzerindeki yumuşak parlaklık, görünüme bir gövde katar..

4. Neon Mavisi:

Neon Mavisi

Eğlence, bu yazın yeni teması ve sahneye doğru sürünen çeşitli yeni parlak göz kamaştırıcı renklerle, trendi takip etmeniz ve birini seçmeniz en iyisi. Bu, deniz yeşili veya parlak mavi renkte, tırnaklarınıza yazın plaj görünümü için mükemmel bir makyaj sağlayan neon patlayan bir renktir. Bu yaz için diğer neon rengi, yazlar için çok iyi giden yumuşak yeşil veya buzlu çıplak görünüm..

5. Gece Yarısı Bakışı:

Geceyarısı Bakışı

Bu yine bir başka kalp eriten renk ve bu sefer mümkün olan en koyu gölgede. Buradaki ton saf bir siyahtır ve hala derin mavi bir ipucu bulabileceğiniz diğer siyahların aksine, bu siyah en iyi rengi taşıyan yalnız bir korucudur. Dahili parlaklıktan gelen parlak parlaklık, görünümü daha da harika hale getirir. Bunu derin aksesuarlarla eşleştirmek kesinlikle size harika bir görünüm hissi verecektir..

6. Parıltı Hatası:

Parıltı Böceği

Bir parti için yeterince yüksek görünmek söz konusu olduğunda, her zaman pırıltıları tercih edebilirsiniz. Şimdi bu pırıltılar yumuşak bir krem ​​altın görünümünde geliyor ve tırnak boyasının dokusu gerçekten de görülmesi gereken bir manzara. Alışılmışın aksine bu parlak tür değil, daha çok çarpma ve öğütme türüdür. Ancak, aldığınız tek parıltı bu değil. Bulunabilecek birçok farklı parıltılı eser var, bazıları altın tonlarında ve diğerleri eşit derecede büyüleyici görünen gümüşlerde..

7. Kraliyet Lokumu:

Kraliyet Lokumu

Yumuşak krem ​​bir bluz veya sade siyah bir elbise ile kombinleyin, bu renk bizi asla şaşırtmaz. Gölgeye kraliyet mavisi denir ve renk hem resmi hem de gayri resmi etkinlikler için mükemmel görünür. Özellikle renk zenginliğinin farkedilmediği günlerde, mavinin karanlık ama çekici lekesi ile tırnaklarınızda yakışıklı göründüğü bu sezon rastladığımız en zengin tonlardan biri..

8. Voguish Morları:

Voguish Morlar

Bu, tek başına rengin kendisi olmasa bile, müthiş parlak dokusuyla tüm rekorları kıracak. Bu, şimdiye kadarki en iyi tırnak ağrısı renklerinden birini oluşturmak için bütünleşen en iyi glosses ile gölgede mükemmel bir mor. Tırnak rengini daha belirgin hale getirmek için her zaman beyaz veya sade aksesuarları bu görünümle eşleştirebilirsiniz..

9. Minyon Deniz Salyangozu:

minyon deniz salyangozu

Kraliyet mavisi gibi, deniz salyangozu da mavilerin ailesiyle çok güzel bir ilişkiye sahiptir ve bu renk, tırnaklarınıza yeni bir görünüm kazandırmak için kullanılabilecek en sade şeker renklerinden biridir. Renk, aynı zamanda çok şekerli güzel bir görünüm veren yumuşak ve parlaktır. Yaz saati görünümü için bunu koyu veya açık bir tonla eşleştirin. Deniz salyangozu, iyi bir görünüm için çok gürültülü olmayan ancak sade bir görünüm için çok yumuşak olmayan en yeni renklerden biridir..

10. Çılgın Mat Siyah:

Çılgın Mat Siyah

Burada başka bir siyah tonumuz var ama bu sefer renk daha kesin. Yakından bakarsak, bu çılgın mat görünüm, mat ve yakışıklı görünen masmavi bir görünüme sahiptir. Işıltılı bir ojenin tam ortasında kullanılması görünümü daha da çekici kılıyor ancak bu ojeyi tercih ederken ışıltı zorunlu değil..

11. Gül Altın:

Altın gül

Pembe altın, şeftali gül renginin yumuşak bir parlak altınla jelleştiği ve en iyi tonlardan biriyle kaldığımız bu sezon spor yaptıkları bir başka yeni renk tonu. Renk, resmi ve gayri resmi bir etkinlikte spor yapmak için yeterince kadınsı ve altın kullanımı görünüme hafif bir çıplaklık katıyor. Bu da yazlar için güzel bir renk.

12. Klasik Kırmızı:

Klasik Kırmızı

Kabul edelim, hepimizin kırmızının en sevdiğimiz renk olduğu günlerimiz oldu ve hangi vesileyle gidersek gidelim, tırnaklarımıza boyayacağımız tek renk kırmızıydı. Şimdi burada, tırnaklarınızın günler sonra bile göz alıcı görünebilmesi için parlaklık faktörü ile gelen en klas klasik kırmızı renklerden birine sahibiz. Tırnak boyası görünüşte yumuşaktır ama aynı zamanda herkesin fark etmesi için korkutucu ve gürültülüdür..

13. Kadife Menekşe:

Kadife Menekşe

Bizi baştan çıkaran morlar ve deniz salyangozları oldu, ama tacı alan, yumuşak parlak formunda kadifeye benzeyen bu parlak koyu menekşe. Zengin bir renk tonuna sahip koyu bir renk olan menekşe, kusursuz bir şekilde modaya uygun görünüyor. Bu görünümün en iyi yanı, güneş ışığında kırmızı alt tonların yumuşaklığı ve koyu gölgeler sırasında rengin derinliği bizi bu tonun üzerinde fan girl yapan şeydir..

14. Metalik Aşırı Yük:

Metalik Aşırı Yük

Bu görünümü elde etmek için metalik bir renk baz kat ile başlayın. Baz olarak kullanılan renk, yumuşak kadınsı bir dokunuşla son derece yakışıklı. Yumuşak lavanta alt tonlarıyla karıştırılmış bir deniz mavisi ve metalden daha fazlasıdır ve bunun üzerine, derin parlaklıktaki eğimli metal rengi, tırnakların büyüleyici bir şekilde harika görünmesini sağlar. Ayrımı eklemek için tırnak şeridini kullanın ve ardından şeridi çıkarın..

15. Yumuşak Gri Gümüş:

Yumuşak Gri Gümüş

Bu sefer gri farklı. Ayıktır, parlaktır ve her şeyin yeni şizidir. Renk son derece güzel görünüyor, çünkü grinin donuk bir renk olduğunu ve asla olamayacağını söyleyen yaygın sözü kırıyor. İşte yanlış olduğunu kanıtlayan mükemmel bir örnek, ancak bu tırnaklara bir ipucu ekleyen, tüm çileyi çok moda ve trend belirleyen, küçük parlaklık molekülleri ile doldurulmuş gümüş manikür ucudur..