Fransız Tırnak Uçları, tüm güzel bayanlar tırnak uçlarının çeşitli şekillerde tasarlanmasını istediği için gün geçtikçe daha popüler hale geliyor. French Nail Tips almak için bir salonda çok para harcamanıza gerek olmadığını bilmekten memnun olacaksınız. Bunun yerine sadece birkaç basit adımı takip edebilir ve bunları kendi başınıza, kolay ve rahat bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu tür bir tasarım yapmanın en önemli kriteri, belirgin kenarlar nedeniyle üzerlerinde daha iyi göründüğü için uzun tırnaklara sahip olmaktır..

Evde En İyi Fransız Ucu Tırnak Tasarımları:

Fransız uçlu tırnak tasarımlarını adım adım mükemmel manikür yapmak için gerçekten yardımcı olalım..

Beyaz Fransız Ucu Nail Art:

Beyaz Fransız Ucu Çivi Sanatı

Beyaz Fransız tırnak uçları en yaygın ve en çok beğenilenlerdir. Ancak çoğumuz, yapılması en kolay Fransız tırnak uçları olduklarını bilmiyoruz. Tüm tırnakların aynı şekil alması için önce tırnak makası ile tırnaklarınızı kesin. İster dikdörtgen yapın ister kenarlarını yuvarlak yapın. Kaplama yapmak için parlak tırnak boyası veya açık krem ​​​​rengi tırnak boyası alın; bu da tırnakların biraz pembemsi görünmesini sağlar. İşinizi kolaylaştıracak ipuçlarını yapıştırmak için bir tırnak rehberiniz varsa, ancak yoksa endişelenmeyin. Sadece beyaz ojenizi alın ve rengi tırnaklarınızın uçlarına hafifçe fırçalayın ve tüm tırnaklarda bile görünmesini sağlayın ve bitirdiniz..

Siyah ve Kırmızı Fransız Ucu Nail Art Tasarımları:

Siyah ve Kırmızı Fransız Ucu Nail Art Tasarımları

Tırnaklarınızın uçlarını zengin kırmızı renkli jel ile boyayın, aşağıdaki resim bunun için uzun bir tırnağa ihtiyacınız olmadığını, ancak yine de tırnak sanatının etkisinin uzun tırnaklarda iyi görüneceğini gösteriyor. Kırmızı boyayı kuruttuktan sonra fırçanın en incesini alıp siyahla boyayarak kırmızı boyanın hemen altındaki şeritleri yapın ve parlaklık katmak için tırnakları parlak oje ile boyayın. Bu da resimde gördüğünüz gibi size şık görünümlü bir tırnak sanatı kazandırmak için yeterlidir..

Uçlarda Renkli Çivili Siyah Tırnak Boyası:

Uçlarında Renkli Çivili Siyah Tırnak Boyası

Siyah tırnak boyası ve renkli tırnak çıtçıtlarıyla tırnaklarınıza eğlenceli bir görünüm kazandırın. Tırnakları taban olarak siyahla boyayın ve kurumaya bırakın. Parlak tırnak boyası veya tırnak yapıştırıcısı alın ve uçlara uygulayın. Farklı renkteki çivilerinizi tek tek yapıştırın ve yatay olarak iki tam şerit yapın. Tırnaklarınızın aşağıdaki resimde gördüğünüz kadar güzel görünmesini sağlayacaktır. Korkak ve kolay değiller mi?

Menekşe Zebra Desenli Fransız Uçlu Nail Art Tasarımları:

Menekşe Zebra Desenli Fransız Uçlu Nail Art Tasarımları

Güzel bir zebra Fransız tırnak ucu yapmak için, örneğin menekşe gibi bir taban rengi alın ve önce taban olarak boyayın. Ardından uçları beyaz oje ile boyayın; ve çizgileri yapmak için, siyah tırnak boyasını ince bir fırçayla alın ve dikey çizgiler yapın ve hatta tırnak sanatının monoton görünmemesi için eğik çizgiler yapın. Neredeyse bitti; aynı renkteki beş küçük dairesel çiviyi alın ve bunları iki farklı mor renk deseni ile zebra tasarımı arasına yapıştırın.

Pembe ve Siyah Bordürlü Beyaz Fransız Ucu Nail Art:

Pembe ve Siyah Bordürlü Beyaz Fransız Ucu Nail Art

Bu tırnak sanatının ilk bölümünü yapmak için beyaz Fransız ipuçlarının adımlarını izleyin. Farklı bir tırnak tasarımı için yüzük parmaklarınızı bırakın, ortada pembe ile yapılmış eğik bir şerit olduğunu ve solunda siyah boyalı ve sağda zebra çizgili olduğunu görüyoruz. Zebra şeritleri, bir öncekinde gördüğümüz gibi, sağ taraf beyaz ve siyah şeritler verilerek yapılmıştır. İnce bir fırça üzerinde pembe rengi alın ve beyaz uçların hemen altına yatay bir şerit ve pembenin altına siyah bir şerit çizin..

Son olarak, Fransız uçlu tırnak tasarımları ile gerçekten basit tasarımlarla tırnaklarınıza harika bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu yüzden evde adım adım Fransız uçlu manikürü deneyin ve arkadaşlarınızı şaşırtın.