Dünyanın her yerindeki kadınlar tırnaklarının kendileri için ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Bu nedenle tırnaklarını korumak için manikürcüye giderek tırnaklarına şekil vermeleri gerekir. Aslında tırnaklar, birçok erkeğin kadınlarda fark ettiği ilk birkaç şeyden biridir. Bakımlı ve kusursuz tırnaklar, ilkel ve düzgün kadınların kişiliğini yansıtma eğilimindedir. Yontulmuş ve kırılmış tırnaklar daha duygusuz bir kişiliğe işaret etme eğilimindeyken.

Su Mermeri Nail Art Tasarımları:

Günümüzde kadınlar tırnak sanatını tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Trendi sürdürmek ve daha ilginç bir tırnak stili sunmak için kadınlar, içinde bulundukları ruh halini gerçekten yansıtan tırnak sanatını takma konusunda rahatlık alanlarından çıkıyorlar..

1. Haşhaş Anma Günü Mermer Tırnak Sanatı:

Haşhaş Anma Günü Mermer Nail Art

Bu tür mermer tırnak sanatı, haşhaş çiçeğini tasvir etmenin daha ilginç bir yolu olduğunu gösterir. Çiçeğin temel şekli referans olarak gösterildi ve beyaz baskın renk olmak üzere kırmızı ve siyahın koyu tonlarında boyandı. İlginç, şık ve havalı görünüyor.

2. Gökkuşağı Su Mermeri Tırnak Sanatı:

Gökkuşağı Su Mermer Tırnak Sanatı

Gökkuşağının renklerinden ilham alan çeşitli renkli ojeler, hafif vuruşlarla yatay olarak boyanır. Bu çok renkli tırnak tasarımı, risk almaktan korkmayan kadınların ilgisini çekecektir. Bu, yeni başlayanlar için en iyi Su Mermer Çivi sanatıdır..

3. Kış Çiçeği Mermer Tırnak Sanatı Tasarımı:

Kış Çiçeği Mermer Nail Art Tasarım

Bu tırnak sanatı, çivi üzerine dikey olarak boyanmış bir çiçeğin yarısını içerir. Daha ‘kışlık’ bir görünüm vermek için mavi ve beyaz gibi yatıştırıcı renkler kullanılır. Bu tırnak sanatında başlangıç ​​noktası olarak tırnağın kenarı kullanılır. Bu tür tırnak tasarımı, seçimlerinde fazla risk almayan kadınlar için mükemmeldir..

4. Ateş Çiçeği Su Mermeri Tırnak Sanatı:

Ateş Çiçeği Su Mermer Tırnak Sanatı

Tırnaklarınızı modaya uygun alevler sarsın. Yanan alevleri andıran bu tırnak sanatı, tırnak boyunca kırmızı, turuncu, sarı ve siyah ateş tonlarında yatay olarak boyanmıştır. Bu tırnak sanatı, tüm gece sürecek bir parti için gece kulübüne gitmeye karar veren kadınlar için idealdir. Derin, karanlık ve gizemli bu görünümün konusu.

5. Sevgililer Günü’nden ilham alan Su Mermeri Tırnak Sanatı:

Sevgililer Günü'nden Esinlenen Su Mermer Tırnak Sanatı

Aşka adanan gün için, bu tırnak sanatı, diğer önemli kişilerle bir randevuya katılmak zorunda olan kadınlar tarafından takılabilir. Açık pembe, krem ​​ve beyazın daha nötr tonlarında tasarlanmış neredeyse yaprak benzeri bir şekilde tırnak boyunca boyanmış, dağınık tırnakları önlemek için her motif arasında yeterli boşluk vardır. Bu, en iyi Su Mermeri Nail art tasarımlarından biridir..

6. Psychedelic Girdap Su Mermer Tırnak Sanatı:

Psychedelic Swirl Water Mermer Nail Art

Bu korkak tırnak sanatı, bir girdabı temsil eden bir swoosh tarzında çivi üzerine boyanmıştır. Ayrıntılara dikkat etmek şarttır, çünkü yanlış bir hareket tüm kalıbı bozabilir. Mavi, turuncu sarı ve kırmızı gibi tuhaf renkler, tırnaklarıyla biraz flört etmek isteyen kızlar için mükemmeldir..

7. Kırmızı & Krem Su Mermer Tırnak Sanatı:

Kırmızı & Krem Su Mermer Nail Art

Bu tasarım yatıştırıcı ve çok klas. Tırnağın her köşesinden yayılan farklı büyüklükte çizgilerle tırnakların üzerine boyanmış bu tasarımlar, serin bir yaz günü için güzel tırnaklar isteyen kızlara çok yakışacak. Çilek ve krema, tırnak tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır..

8. Aziz Patrick Günü’nden ilham alan Su Mermeri Tırnak Sanatı:

Aziz Patrick Günü'nden ilham alan Su Mermer Tırnak Sanatı

İrlanda’nın koruyucu azizi ile ilişkilendirilen ünlü yonca yaprağı, bu tırnak sanatı için büyük bir ilham kaynağıdır. Dört yonca yaprağı, Aziz Patrick Günü ruhuna uygun olarak tırnak boyunca cömertçe boyanmıştır. Alkol tüketebilen kızlar için serin, hafif bira bira bu tırnak sanat tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır..

9. Noel Şeker Kamışı Su Mermeri Tırnak Sanatı:

Noel Şeker Kamışı Su Mermer Tırnak Sanatı

Noel’in gerçek ruhunu kutlarken, çivi boyunca şeker renkli şeritler yatay olarak boyanır. Yeşil, kırmızı ve beyazın popu, ilham aldığı nane kadar taze olacak..

Su Mermeri Nail art tasarımları çok popüler ve en iyi nail art’a bakıyorsunuz. Ve geri bildiriminizi yorumlamayı seversiniz.