Tırnak sanatları bugünlerde her yaştan kız arasında çok popüler bir trend. Airbrush tırnak sanatı teknikleri bu günlerde çok meşhur oluyor. Bunun nedeni, airbrush makinesi ve farklı şablonlar kullanarak çeşitli salon stili tırnak desenleri oluşturmanın çok kolay olmasıdır..

Genellikle sadece profesyonel salonlar, müşterilerin tırnaklarına air brush tarzı tırnak sanatlarını vermek için kullanılırdı, ancak şimdi tırnak sanatının artan popülaritesi ile bu airbrush makineleri özel tırnak sanat mağazalarında oldukça kolay bir şekilde mevcuttur..

Air brush tekniğinde tırnak sanatçısı tarafından airbrush makinesi kullanılır. Şablonlar aracılığıyla müşterinin tırnaklarına üflemek için bir seferde bir renk kullanan küçük bir hava üfleme makinesidir. Serbest el tasarımları çizmenin tüm boyalarından geçmek zorunda kalmadan veya bir tırnak sanatı yapmak için saatler harcamadan size harika desenler ve tasarımlar verebilen çeşitli şablon şekilleri mevcuttur..

Airbrush Tırnak Sanatları:

İşte airbrush nail art tasarımlarının en iyi 9 resmi. bir bak!

1. İkili Tonlu Airbrush Çivileri:

Çift Tonlu Airbrush Çiviler

Resimde gösterildiği gibi hava fırçası makinesi ve desenin şablonları kullanılarak oluşturulabilecek harika bir airbrush tırnak sanatı. Taban için degrade oluşumu için süngerleme tekniğini kullanabilirsiniz. Parlak bir cila ile bitirin.

2. Çeşitli Desenler Kullanan Hava Fırçası Nail Art:

Çeşitli desenler kullanarak airbrush tırnak sanatı

Bu tür hava fırçası çivileri, yukarıda gösterilen şekle sahip bir şablon kullanılarak kolayca oluşturulabilir. Ayrıca resimde görüldüğü gibi şeffaf bir Fransız uç tasarımı yapabilirsiniz..

3. Heyecan Verici Dalga Tırnak Tasarımı:

Heyecan Verici Dalga Tırnak Tasarımı

Bu tür heyecan verici bir dalga tasarımı, airbrush aracı ve dalga şeklinin güzel bir şablonu kullanılarak oluşturulabilir. Yukarıdaki doku için ojenin kırmızı taban boyası üzerine pembe renk püskürtülmüştür..

4. Çiçek Hava Fırçası Nail Art Tasarımı:

Çiçek Hava Fırçası Nail Art Tasarım

Bu tür bir hava fırçası tasarımı, çiçek desenli şablonlar ve bir hava fırçası aracı kullanılarak oluşturulabilir. Daha fazla çeşitlilik için, taban için iki mavi renk ve bir sünger kullanarak degrade doku kullanabilirsiniz..

5. Airbrush Tekniği Kullanan Soyut Nail Art:

Airbrush tekniğini kullanarak soyut tırnak sanatı

Soyut bir tırnak tasarımı, tırnaklarda gerçekten harika görünüyor. Soyut görünen bir tırnak için çok fazla renk kullanmamız gerekiyor. Bu, bir airbrush aleti ve airbrush sprey boyaları kullanıyorsak, serbest el tekniğinde olduğu gibi çok fazla çaba sarf etmeden oluşturulabilir. Bu tasarım için iyi şablon kalıplarına ihtiyaç vardır.

6. Airbrush Çiçek Desenli Fransız Uçlu Çiviler:

Airbrush Çiçek Desenli Fransız Ucu Çiviler

Fransızca bahşişler, oradaki hemen hemen tüm kızların favorisidir. Bunlar çok şık görünüyor. Fransızca ipuçlarınıza bazı ek süslemeler vermek için onları hava fırçası çiçek desenleriyle süsleyebilirsiniz..

7. Airbrushed Gradyan ve Zebra Tasarımı:

Airbrushed gradyan ve zebra tasarımı

Hayvan baskıları bu günlerde çok popüler. Hayvan desenli kalıpları ve bir airbrush makinesini kullanarak kolayca degrade doku ve hayvan desenli tırnak tasarımları oluşturabilirsiniz..

8. Çiçekler, Desenler ve Yapay Elmaslar:

Çiçekler, desenler ve yapay elmaslar

Bu tür bir hava fırçası efekti, çiçek ve desen şablonları kullanılarak oluşturulabilir. Oluşturulan çiçek desenlerini süslemek için yapay elmasları da kullanabilirsiniz..

9. Alevler Hava Fırçası Çivi Sanat Tasarımı:

Alevler hava fırçası çivi sanat tasarımı

Alev şeklindeki şablonlar ve bir havalı fırça makinesi kullanılarak harika bir alev tasarımı oluşturulabilir. Renkler, koyu veya tamamen açık bir baz boya üzerinde kullanılmak üzere açık ve koyu gölgede seçilebilir. Bu tür alev tasarımları, özellikle Açlık Oyunları filminde popüler hale geldi. Bu tasarımı deneyin!

Umarım makalemizi beğenmişsinizdir. Bize geri bildiriminizi bırakın.