Kırmızı, her yaştan kadın tarafından çok sevilen bir renktir. Bunun için klas bir his var. Bir elbise mi yoksa bir tırnak sanatı mı yoksa bir debriyaj olabilir mi, kırmızı bir kızın cazibesini aydınlatabilir mi? Kırmızı tırnak sanat tasarımları koleksiyonumuzu seveceksiniz.

Bunlardan bazıları, kolayca deneyebileceğiniz basit tırnak tasarımı tasarımlarıdır. İşte en iyi 9 kırmızı tırnak tasarımımız.

1. Puantiyeli Kırmızı Tırnak Sanatı:

Puantiyeli Kırmızı Tırnak Sanatı

Beyaz ve kırmızı olmak üzere iki rengin kombinasyonu ile bu tür bir tırnak sanatını kolayca oluşturabilirsiniz. Tüm tırnaklarınızı beyaza birini kırmızıya boyayın ya da tüm tırnakları kırmızıya birini beyaza boyayarak yukarıda gösterildiği gibi tasarımı rezerve edebilirsiniz. Beyazda kırmızı, kırmızıda beyaz noktalar gibi kontrast renkler kullanın, noktalama aracı veya kürdan arkası ile kullanın. Kurumasını bekleyin ve bir üst kat kullanın. Bu tasarımı yapmak çok kolay ve mutlaka denemelisiniz.

2. Çiçek Kırmızı Tırnak Sanatı Tasarımı:

Çiçek Kırmızı Nail Art Tasarım

Bu tırnak sanatı, kaliteli veya baskılı su çıkartmaları kullanılarak veya akrilik boyalar ve tırnak sanatı fırçası ile serbest el çizimi tekniği kullanılarak oluşturulabilir. Çiçek desenli kırmızı bir tırnak sanatı çok iyi görünüyor. Kesinlikle denemelisiniz. Bazı tırnakları kırmızı tutun ve pardösü sürmeyi unutmayın..

3. Noel Baba’nın Şapkası Nail Art Tasarımı:

Noel Baba'nın Şapkası Nail Art Tasarımı

Noel için bir tırnak tasarımı kesinlikle önemli bir unsur olarak kırmızı rengi içermelidir. Bunun nedeni Noel Baba’nın elbisesinin ve şapkasının kırmızı renkte olmasıdır. Tırnak sanat fırçanızı ve noktalama araçlarınızı kullanarak tırnaklarınızda kolay Noel Baba şapkaları oluşturmayı deneyebilirsiniz. Kapaklar için kırmızı ve beyaz kullanın. Bu Noel’de spor yapabileceğiniz kırmızı renkte hoş görünümlü bir tırnak tasarımı. bir dener misin?

4. Üç Renkli Kırmızı Tırnak Sanatı:

Üç Renkli Kırmızı Tırnak Sanatı

Bu kırmızı tırnak sanatını kırmızının 3 farklı tonuyla oluşturabilirsiniz. Açık krem, biraz açık ve pembe gibi en açık kırmızı. Bu deseni oluşturmak için yalnızca noktalama araçlarınızı kullanın. Tercih etmiyorsanız mat bitişli bir pardösü uygulayabilir veya parlak bir görünüm için normal pardösü ile bitirebilirsiniz..

5. Net Kırmızı Nail Art Fransız İpuçları:

Net Kırmızı Nail Art Fransız İpuçları

Bu harika Fransız uçlu tırnak sanatını, parlak kırmızı bir oje üzerine bir damgalama plakası veya bir parça ağ kullanarak oluşturabilirsiniz. Ayrıca uçlar için siyah cila kullanarak tırnakların Fransız uç şekillendirmesini yapabilirsiniz. Sağa serin?

6. Kırmızı Leopar Çiviler:

Kırmızı Leopar Çiviler

Ancak bu sürüm çok kırmızı değil; tırnak sanatında gördüğünüz açık kırmızı oje yerine kırmızı bir oje kullanabilirsiniz. Leopar noktalarının içi için de altın bir cila kullanın. Tırnak sanatının ikili tonu için biraz siyah cilaya ihtiyacınız olacak. Her tırnağın tasarımını dikkatlice takip edin ve bu tırnak sanatını yaratın. Leopar deseninin düzensiz halkaları için tırnak sanat fırçanızı veya bir kürdan kullanın.

7. Stencil Kırmızı Tırnak Sanatı Tasarımı:

Stencil Kırmızı Nail Art Tasarım

Bu tasarım için ya yaprak desen pazarından şablon satın alabilir ya da airbrush şablonlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca scotch bantları düzgün bir şekilde keserek evde şablonlar oluşturabilirsiniz ancak bu zor bir işlem olacaktır. Taban için kırmızı tırnak boyası kullanın. Şablonu iki tırnağa koyun ve gümüş cilaya batırılmış bir sünger parçası kullanın ve şablonun üzerine sürün. Bu deseni alacaksınız. Tasarımda mühürlemek için bir üst kat kullanın.

8. Kırmızı Öpücük Tırnak Tasarımları:

Kırmızı Öpücük Tırnak Tasarımları

Bu çok havalı görünümlü bir tasarım ve bir parti için mükemmel. Işıltılı kırmızı bir oje alın ve başparmak ve yüzük parmağı hariç tüm tırnakları kırmızıya boyayın. Bu iki parmağınızı ten rengi bir oje ile boyayın. Şimdi bu iki tırnağa yarım öpücük desenleri oluşturmak için bir kürdan küt uç kullanın ve kurumasını bekleyin. Tasarımda mühürlemek için bir üst kat giyin.

9. Kırmızı Kar Taneleri Tırnak Sanatı:

Kırmızı Kar Taneleri Tırnak Sanatı

Serbest el boyamada iyi misin? Bunun gibi bir Noel tasarımı deneyin. Renkler için ihtiyacınız olan tek şey beyaz ve kırmızı.

Kırmızı tırnak sanat koleksiyonumuzu beğendiniz mi? Aşağıda yorum bırakın!