Öpücük desenleri, bir randevu gecesi benzersiz tırnak sanatı veya Sevgililer Günü tırnak sanatı olarak popülerlik kazanmıştır. Öpücük tasarımları ya damgalama kitleri ile oluşturulabilir ya da çok zor bulursanız, serbest el yoluna gidebilirsiniz. Serbest el çizimi de sizin için çok zaman alıyorsa, o zaman tırnaklarınız için öpücük desenlerinde su çıkartmaları almaya çalışmalısınız. Su çıkartmaları bu günlerde çok ünlü ve damgalama kitleri de öyle. Bununla birlikte, kürdan arkasındaki noktalama araçlarınızla serbest öpücük desenleri oluşturmak kolay olabilir..

Böylece kızlar, özel randevu gününüz için bazı öpücük kalıpları hazırlamaya hazır olsun..

Öpücük Tırnak Sanatları:

İşte en iyi öpücük tırnak sanatı tasarımları için en iyi 9 seçimimiz. Umarım birkaç tanesini denersiniz.

1. Parlak İki Renkli Öpücük Tırnak Sanatı:

Parlak İki Renkli Öpücük Tırnak Sanatı

Damgalama kitleri bunun gibi bir öpücük modeli için yardımcı olabilir, çok hoş görünüyor, değil mi? Beyaz zemin üzerine kan kırmızısı veya neon turuncu renklerle deneyin. bir deneyecek misin?

2. Mozaik Öpücük Tırnak Sanatı Tasarımı:

Mozaik Öpücük Tırnak Tasarımı

Kürdanın kör ucu ve en sevdiğiniz renklerden bazıları ile bir mozaik desenli öpücük tasarımı kolayca oluşturulabilir. Baz boyanın açık renk olduğundan emin olun.

3. Mickey ve Minnie Kiss Tırnak Sanatı:

Mickey ve Minnie Öpücük Tırnak Sanatı

Mickey, Minnie fare kız arkadaşını seviyor. Yani erkek arkadaşını seviyorsan, bu tatlı tasarımı deneyebilirsin. Bunun için karakterlerin su çıkartma tasarımlarına sahip olmanız veya bunu serbest el boyama ile dikkatli ve yavaş bir şekilde yapmanız gerekir. deneyecek misin?

4. Punk Kiss Yazı Tipi Çivi Sanatı:

Punk Kiss Yazı Tipi Çivi Sanatı

Seksi görünecek ama çok kız gibi olmayacak tırnaklarda punk öpücük tasarımı ister misiniz? Yapay elmas yazı tipi öpücük tırnak sanatını deneyin. Başparmak için, yukarıdaki gibi korkutucu yüzler çizebilir veya bazı yapay elmaslarla süslenmiş halde bırakabilirsiniz..

5. Pırıltılı Öpücük Tırnak Sanatı:

Pırıltılı Öpücük Tırnak Sanatı

Damgalama plakalarınız, ışıltılı gümüş ve ışıltılı pembe cilalarınız var mı? Çalışmaya hazırlanın ve bu tasarımı tırnaklarınıza alın. Randevu gecesi için harika olabilir.

6. Payetler ile Ayarlanmış Pırıltılı Öpücük Tırnak Sanatı:

Payetler ile ayarlanmış ışıltılı öpücük tırnak sanatı

Damgalama plakaları ve ışıltılı gümüş ve kırmızı özel damgalı ojeler ile ışıltılı öpücük desenlerini deneyebilirsiniz. Tüm tasarımı canlandırmak için bir çiviye biraz payet verin. Bir parti için deneyin.

7. Mono Renkli Öpücük Tırnak Sanat Tasarımı:

Mono Color Kiss Nail Art Tasarım

Tırnak sanat fırçanızın tırnağının küt ucuyla beyaz bir taban boyası üzerinde sadece bir tırnak üzerinde küçük küçük kırmızı öpücük tasarımları oluşturun. Diğer tırnaklar tek renk kırmızı olsun. Muhteşem görünecek. bunu dene.

8. Kolay Öpücük Tırnak Sanatı Tasarımı:

Kolay öpücük tırnak tasarımı

Öpücük kalıpları oluşturmak zor olabilir. Bu yüzden sadece bir öpücük tasarımı ve diğer tırnakların tek renkli olduğu daha basit bir versiyonu deneyin. Bunu bir deneyin. Su çıkartması veya damgalı öpücük desenleriniz varsa, bu sizin için daha da kolay ve daha az zaman alacaktır..

9. Sarılmalar ve Öpücükler Tırnak Sanatı:

Sarılmalar ve Öpücükler Nail Art

Normal öpücük tırnak sanat tasarımlarından biraz farklı olarak, sembolik bir öpücük tırnak sanatı da oluşturabilirsiniz. Bu günlerin kısa formları ve kelimeler için semboller çok yaygındır. Facebook arkadaşlarımızla iletişim kurmak için yaygın olarak semboller kullanıyoruz ve bu eğilim bugünlerde interneti dolduran daha fazla sosyal ağ sitesiyle büyüyor. “xoxo” sembolü “sarılmaları ve öpücükleri” sembolize eder. Neden o özel randevu gününüz için sarılmaları ve öpücükleri simgeleyen ücretsiz bir el tırnak sanat tasarımını denemiyorsunuz? Denemek. Biraz zaman alabilir ama iyi bir sonuç olacak.

Bu gönderiyi beğendin mi? Bize geri bildiriminizi bırakın.