Mor asil bir renktir. Antik dünyada, bu renk yüksek sulh hakimleri ve Roma İmparatorları tarafından giyildi. Bu renk, iyi muhakeme becerisini gösterir. Bu renk tırnaklara takıldığında gerçekten çarpıcı görünüyor..

İşte mor ve hatta mavi kıyafetlerinizle giyebileceğiniz en iyi 9 seçilmiş mor tırnak tasarımımız..

1. Zigzag Mor Tırnak sanatı:

Zigzag Mor Tırnak sanatı

Bu, çift renk kullanılarak oluşturulmuş basit bir tırnak sanatıdır. Daha da ilginç hale getirmek için, bu iki renk, biri diğerine karışıyormuş gibi görünecek şekilde birleştirildi. Bu tırnak sanatını deneyebilirsiniz. Resimdeki gibi zikzak desende hepsini veya sadece bir çivi yapabilirsiniz. Deseni oluşturmak için bir tırnak sanatı fırçası kullanın.

2. Basit Parlak Mor Çiviler:

Basit Parlak Mor Çiviler

Bazen özel bir gece için ışıltılı sade ojeler doğru seçim olabilir. China Glaze ve diğerleri gibi şirketlerden parlak parçacıklı yüksek kaliteli tırnak boyaları alabilirsiniz. Ancak bu tür renkleri alamıyorsanız veya almaya paranız yetmiyorsa, ışıltılı bir görünüm için her zaman gevşek simler kullanabilirsiniz..

3. Mor Tasarımcı Çiviler:

Mor Tasarımcı Çiviler

Bir sonraki büyük toplantınız için tasarımcı mor bir çivi takabilirsiniz. Mor tasarımcı tırnakları, bazı ücretsiz el boyamalarıyla yapıldığında çok güzel görünüyor. Bu tür tırnakları kendi evinizde yapabilirsiniz. Fransız uçlu tırnakların oluşturulmasıyla başlayın. Mor parıltılı tırnak boyası veya gevşek mor pırıltılar kullanarak takip edin. Bir tırnak sanatı fırçasıyla biraz şerit kullanın ve beyaz noktalarla takip edin..

4. Mor Serbest El Çiçek Çivileri:

Mor Serbest El Çiçek Çivileri

Şık görünen mor serbest el çiçekli tırnaklar oluşturabilir ve bunları her durum için kullanabilirsiniz. Mor çiçekli bir tırnak, gelinlik günleri için bile iyidir. Çiçek desenli bir tasarım oluşturmak için tırnak sanat fırçanızı ve bazı boyaları kullanabilirsiniz..

5. Soyut Mor Tırnak Sanatı:

Soyut Mor Tırnak Sanatı

Soyut tırnaklar bugünlerde oldukça popüler. Soyut tırnakları hemen hemen her tür kıyafetle kullanabilirsiniz. Mor renkli soyut tırnaklar gerçekten iyi görünüyor. Biraz Aztek desenini temsil eden bir tasarımla birleştirildiğinde daha da iyi görünecek. Yukarıdaki gibi bir tırnak sanatı yaratmayı deneyebilir ve mat şeffaf bir cila ile bitirebilirsiniz..

6. Mor Leopar Çiviler:

Mor Leopar Çiviler

Hayvan baskılarını sever misin? Dışarıda bir gece geçirmek için böyle bir tırnak sanatını deneyebilirsiniz. Mor bir leopar baskı sadece şık değil, aynı zamanda modaya uygun görünüyor. Onları yapay elmaslarla süsleyebilirsiniz..

7. Soyut Çiçekli Çiviler:

Soyut çiçekli çiviler

Tırnaklarda çiçek desenleri her zaman güzel durur. Yukarıdaki gibi çiçek desenlerini tırnaklarınızda deneyebilirsiniz. Gerçekten iyi görünüyor. Mor renge ayarlandığında daha rahatlatıcı ve muhteşem görünüyor. Bu tür bir tırnak sanat tasarımını tırnak sanat kitinizin yardımıyla yapabilirsiniz..

8. Bling Mor Çiviler:

Bling Mor Çiviler

Kristal tırnaklar, günümüzde en çok ünlüler arasında görülen yeni bir trend. Kristal tırnakları da deneyebilirsiniz. Kendinize bir paket tırnak sanatı kristali alın ve bunları daha hafif tırnak boyası üzerine kurun. Muhteşem bir tırnak sanatı olacak.

9. Püskürtülmüş Çiviler:

Püskürtülmüş Çiviler

Bu tip spreyli tırnaklar ters Fransız manikürü yapılarak oluşturulabilir. Gerisini süngerle toplayın ve bu görünümü yaratın. Mükemmel tasarımı elde edene kadar bunu birkaç denemeniz gerekebilir. bunu deneyecek misin?

Purple Nail Art tasarımları, sarees ve şalvarlar için mükemmel şekilde uygundur. Bu tırnak sanatı çok şık ve zengin.