Farklı katlar halinde ışıltılar katan, belki tamamı ışıltılı, belki de sade renk ve ışıltı karışımıyla kendini katan tırnaklar; farklı türde parıltılı tırnak tasarımları yapın. Parıltılı tırnak boyaları, tırnakların parlamasını ve parlamasını sağlar, bu da bayanda çok fazla göze çarpar ve kızarmasını sağlar..

Resimlerle Güzel Glitter Nail Art Tasarımları:

1. Deniz Yeşili Parıltılı Tırnak Boyası:

Deniz Yeşili Parıltılı Tırnak Boyası

Mümkün olan en kolay parıltılı tırnak sanatını elde etmek için parıltılı tırnak boyası satın alın ve tırnaklarınıza boyayın. resme bakın; parmaklar bir şişe deniz yeşili parıltılı ojeyi tutuyor ve tırnaklar onunla renkleniyor. Güzel ve parlak görünüyorlar.

2. Leylak Rengi ve Glitter Nail Art Tasarımı:

Leylak ve Glitter Nail Art Tasarım

Leylak rengi veya benzeri bir menekşe rengi alın ve avucunuzun üzerine dört çivi çizin, yüzük parmağını boş bırakın. Resimde gördüğümüz morumsu parıltı gibi daha koyu bir renk ekleyin; tırnak sanat tasarımının farklı görünmesini sağlayan. Daha yakından bakabilir ve parıltılı boyanın parmağı parlak yapan farklı mor, mavi, pembe, gümüş vb. renklerde küçük granüllere sahip olduğunu görebilirsiniz. Tırnak sanatınız kolay ve eksiksiz.

3. Gümüş Glitter Nail Art Tasarımı:

Gümüş Glitter Nail Art Tasarım

Kolay bir gümüş parıltılı tırnak sanatı yapmak için, tırnaklarınızın tüm kenarlarını gümüş parıltılı tırnak boyası ile boyayın ve ardından parlak tırnak boyası ile kaplayın ve işiniz bitti..

4. Kırmızı ve Altın Parıltılı Tırnak Sanatı:

Kırmızı ve Altın Parıltılı Tırnak Sanatı

Görselde gördüğünüz bu tür bir nail art için iki renge ihtiyacınız var. Bir renk alın, örneğin kırmızı ve tek parmağınızla boyayın ve kurumasını bekleyin. Altın tırnak boyasını alın ve diğer tüm tırnakları onunla boyayın. Tuhaf, kırmızı tırnağın düz olmasına izin vermeyin, bir fırça ile bir şerit altın tırnak boyası ekleyin ve işte burada; tırnakların kırmızı ve altın ışıltılarda.

5. Siyah ve Pembe Glitter Nail Art Tasarımı:

Siyah ve Pembe Glitter Nail Art Tasarım

Koyu pembe ve siyah birbirini çok iyi tamamlıyor ve bayanlar bu kombinasyonu çok seviyor. Çivinin tabanını siyaha boyayın ve kurumasını bekleyin. Tırnakların kenarlarından pembe simli oje boyaları ekleyin ve ortaya çıktıkça solmasını sağlayın ve sonlara doğru hiç iz kalmasın. Parıltılı boyada daha önce altıgenler ve daire şekline sahipseniz, o zaman başka güzel, parlak boya veya tırnak yapıştırıcısı ile benzer tırnak sanatı aksesuarları ekleyin ve sallamaya hazırsınız..

6. Gümüş ve Altın Parıltılı Tırnak Sanatı Tasarımı:

Gümüş ve Altın Parıltılı Nail Art Tasarım

Gümüş ve altın, özellikle simli boya olarak kullanılan iki zıt renktir; ayrı tırnak sanatlarında diğer renklere eşlik eder. Eh, birlikte de fena görünmüyorlar. İki parıltılı boyayı alın ve tırnakları onlarla boyayın. Alttan altın parıltıyla ve kenardan ortaya gümüş parıltıyla boyayın ve iki boyayı bir araya getirin, bu da tırnak sanatınızın resimde gördüğünüz gibi görünmesini sağlayacaktır..

7. Gümüş ve Mavi Glitter Nail Art Tasarımlı Pembe ve Siyah Tırnak Boyaları:

Gümüşlü Pembe ve Siyah Tırnak Boyaları

Önce iki ince fırça alın ve tırnağın iki yanından sağ ve soldan V şekli yapın ve V’yi kenarda buluşturun. Bir tarafı siyah çizgili, bir tarafı gümüş simli oje olmalıdır. Bir bordür yapacaklar, böylece siyahın soluna pembe boya ve gümüşün sağına siyah boyayın. Deseni boyalı kısımlara mavi parıltılı tırnak boyası ve tırnak boyasının geri kalanını parlakla kaplayın. Bu en iyi parıltılı tırnak tasarımıdır.

8. Siyah Beyaz Glitter Nail Art Tasarımı:

Siyah Beyaz Glitter Nail Art Tasarım

Tüm tırnakları baz olarak beyaza boyayın ve kurumasını bekleyin. Siyah boya ekleyin ve tırnakların altından alt ortasına kadar yarım daire şekli verin. Gümüş parıltılı tırnak boyasını ince bir fırçayla alın ve iki renk arasına bir bölme olarak çizgiler çizin ve bu basit tırnak sanatını bitirdiniz..

Glitter Nail Art Tasarımları, tırnaklarınız için harika bir seçimdir. bu makaleyi beğenebilirsin önerilere cevap ver.