“Fimo” terimiyle karşılaştığımızda, hemen bazı harika tırnak sanatlarını görselleştirmeye başlarız. Bu terim, bugünlerde tırnak sanatları dünyasında çok popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Fimo aslında bir polimer kil markasının adıdır. Fimo kamışları, çeşitli şekillerde, yani fırınlanmış polimer kil çubuklardır. Oyuncak suratlar, merhaba kitty, çiçekler, fiyonklar, meyveler vs. Fimo’nun bu çubukları çok ince dilimler halinde kesilerek ya sticker olarak satılır ya da Fimo çubuklarını elinize alırsanız evde dikkatli bir şekilde kesebilirsiniz. Fimo’nun bu dilimleri daha sonra ne nail art yapıştırıcısı ne de şeffaf cila ile tırnaklarda kullanılmaz..

Fimo, çeşitli şekil ve boyutlarda mevcuttur ve bu nedenle, çok fazla çaba harcamadan tırnakları çok kolay ve kesinlikle şaşırtıcı bir şekilde süslemek için bunları kullanma fırsatı verir. Bugün size en iyi 9 Fimo nail art tasarımını sunacağız. Birkaçını denemek isteyebilirsiniz veya hepsi olabilir!

1. Basit Fimo Çiçek Tırnak Sanatı:

Basit Fimo Çiçekli Tırnak Sanatı

Bu, yeni başlayanlar için Fimo tırnak sanatı türüdür. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey basit bir taban boyası, bordürde küçük yapay elmaslar ve bazı Fimo çiçek dilimleri. Ek olarak, daha iyi bir görünüm için tırnak uçlarında biraz mavi şerit bant kullanabilirsiniz. Bunu dener misin?

2. Meyveli Fimo Fransız İpuçları Tırnak Tasarımı:

Meyveli Fimo French Tips Tırnak Tasarımı

Fransız uçlu çiviler oldukça popülerdir. Bu tür meyveli bir dekorasyon ile normal Fransız uçlu tırnaklarınıza bir bükülme verebilirsiniz. Ek güzel bir görünüm için bazı yapay elmasları da kullanın.

3. Sevimli Fimo Çiviler:

Sevimli Fimo çivi

Bunun gibi yapması kolay ve eğlenceli bir tırnak sanatı tasarımı, Fimo gülen yüzleri, kelebekler, tavşan tavşanları ve çiçek desenleri ile berrak mavi bir taban boyası kullanılarak oluşturulabilir. Tasarım oluşturmak için kolay ve hızlı. Dışarıda bir yaz günü için mükemmel.

4. Yeşil ve Limonlu Fimo Tırnak Tasarımı:

Yeşil ve Limonlu Fimo Tırnak Tasarımı

Bunun gibi yeşil bir tırnak sanatı, biraz serbest el boyaması, biraz parıltılı yeşil cila ve Fimo yeşil limon dilimleri ile oluşturulabilir..

5. Meyveli Fimo Tırnak Tasarımı:

Meyveli Fimo Tırnak Tasarımı

Fimo çileği, muz, elma, karpuz ve limon dilimleri ile yaz mevsiminde meyveli ve eğlenceli tırnaklar oluşturulabilir. Ek olarak, bunları yapıştırmadan önce tırnaklara biraz daha desen çizebilirsiniz..

6. Oyuncak Ayı Fimo Çivileri:

Oyuncak Ayı Fimo Çiviler

Kahverenginin 3 tonu ve bazı Fimo oyuncak ayı yüzleri kullanılarak tırnaklarda kolay ve sevimli bir oyuncak ayı tasarımı oluşturulabilir. Kolay ve sevimli değil mi? O sevimli oyuncak Fimo dilimlerini kapabilirsen bir dene..

7. Limon Fimo Şeritleme Bandı Fransız İpuçları:

Limon Fimo Şeritleme Bandı Fransız Uçları

Fransız ipuçlarını spor yapmak gibi mi? Onlara şerit şeritler ve ipuçları için biraz parıltı verin. Tırnaklarınıza limon Fimo dilimleri koyarak tasarımınızı tamamlayın..

8. Işıltılı Çiçekli Fimo Havyar Çivileri:

Işıltılı çiçekli Fimo havyar ojeleri

Tırnaklarınızda bu güzel tasarımı yaratmak için havyar boncukları ve Fimo çiçekleri ile bir parıltılı gümüş bazlı boya seti gereklidir. Tırnaklarınız ne kadar uzun olursa, bu tasarım o kadar güzel görünecektir. Bunu deneyin. Yeniden oluşturmak çok kolay.

9. Güzel Gül Yaprakları ve Çiçekleri Fimo Tırnak Tasarımı:

Güzel gül yaprakları ve çiçekleri Fimo tasarımı

Güzel pembe ve beyaz gradyan temel boyaya yerleştirilmiş, güzel bir gül, çiçek ve yaprak tasarımı, ilgili şekillerde Fimo bastonları kullanılarak kolayca oluşturulabilir. Akrilik malzemeler veya serbest el tasarımları yerine Fimo ile bunu oluşturmak çok kolaydır. Bu tasarımı spor yapmayı kesinlikle seveceksiniz. Bu tasarımı deneyin!

Yukarıdaki tasarımları bizim kadar beğendiniz mi? Geri bildiriminizi bırakın!