Hayvan tırnak sanatları bugünlerde çok popüler. Özellikle zebra desenleri yapması çok kolay bir nail arttır. Bir tırnak sanatçısı değilseniz veya serbest el tasarımları boyamada iyi değilseniz, o zaman herhangi bir şekil ve boyutta birkaç şerit de tırnaklarınızda zebra desenleri oluşturabilir..

Zebra Çizgili Nail Art Tasarımları:

Özenle seçilmiş en iyi 9 zebra nail art desenimize göz atın. Bunlardan birkaçını denemek isteyeceğinizden eminiz..

1. Zebra Çiçekli Fransız İpuçları:

Zebra Çiçekli Fransız İpuçları

Fransız ipuçlarını seviyorsanız, bunları çiçekli su çıkartmaları ve zebra deseni için biraz şerit ile birleştirin. Normal Fransızca bahşişlerinden küçük bir değişiklik, Deneyecek misin??

2. Mat ve Parlak Zebra Nail Art:

Baz boya için siyah mat bir cila kullanarak ya da parlak siyah cilanızın üzerine özel mat efektli şeffaf cila kullanarak bu tür harika bir mat bitişli tırnak sanatını yaratabilirsiniz. Kuruması için birkaç saniye bekleyin, temel boyanız matlaşacaktır..

Mat ve Parlak Zebra Nail Art

Normal şeffaf cila kullanarak bu mümkün değildir. Şimdi striptizcinizi ve siyah normal parlak ojenizi alın ve zebra desenleri çizin. İşte bu, tasarımınız tamamlandı. Burada son kat kullanmayacağız çünkü tüm tasarımın mat ve parlak etkisini bozacaktır. bunu dene.

3. Damgalama ve OPI Glitter Cilalı Üç Tonlu Zebra Tasarım Seti:

Bu özel OPI parıltılı cila, bir parıltı hayranıysanız, tırnaklar için harika bir görünüm verebilir. 3 renge ihtiyacınız olacak. Bu parıltılı cila (veya OPI parıltılı cila alamazsanız şeffaf bir cila üzerinde gevşek tırnak sanatı pırıltıları kullanabilirsiniz), merkez için açık pembe bir cila ve mat beyaz veya beyazımsı bir boya.

Damgalamada Üç Tonlu Zebra Tasarım Seti

Zebra tasarımı için ayrıca siyah özel cilaya ve damgalama plakalarınıza ihtiyacınız olacak. Şekli dikkatlice aklınızda tutun ve 3 renkle doldurun. Zebra tasarımını sadece beyaz boyaya damgalayarak bitirin. Şimdi tasarımı şeffaf bir üst kat ile tamamlayın.

4. Serbest El Ombre Zebra Çivileri:

Serbest El Ombre Zebra Çiviler

Ombre tırnaklar bugünlerde oldukça popüler bir trend. İki renk ve bir parça sünger kullanarak bunun gibi Ombre tırnak şeklini deneyin. Siyah striptizcinizle bazı zebra desenleri çizin ve bir üst kat ile bitirin. bunu bir dene!

5. Çift Tonlu Işıltılı Zebra Tasarımı:

Çift Tonlu Işıltılı Zebra Tasarımı

Damgalama kiti ve beyaz taban boyası ile tırnaklarınızın çapraz yarı uzunluğunda bir zebra deseni oluşturun. Diğer yarısının seçtiğiniz bir renkte olduğundan emin olun. Burada diğer renk pembe. Tasarımınızdan memnun kaldıktan sonra parıltılı bir cila kullanın ve son olarak tüm tasarımı şeffaf bir cila tabakasıyla kaplayın..

6. Parıltılı Damgalı Zebra Çiviler:

Parıltılı Damgalı Zebra Çiviler

Bu, zebra siyah beyaz desenlerde tırnak sanatı yapmak için kolay bir yöntemdir. Siyah Fransız uç sınırı için pırıltılar kullanın. Diğer tırnakları siyah tutun. Çift tonlu olanlar için tırnakların ¾’ünü beyaz, ¼’ünü ise siyah yapmayı unutmayın. Şimdi zebra siyah ve beyaz tasarımı içeren bir damgalama kitinde özel siyah cila kullanın ve damgalamayı beyaz boya kısmına uygulayın. Parıltı uygulamasından sonra şeffaf bir son kat ile tasarımı mühürleyin.

7. Yapması kolay Zebra Çivileri:

Kolay Zebra Çivileri

Yukarıdaki tırnak sanatı için China Glaze ojeye sahip olmanız gerekmez. Baz boya için seçtiğiniz bir mavi rengi kullanabilirsiniz. Şimdi siyah bir striptizci kullanın ve zebra deseni için yatay “Y” şekilleri verin. Tasarımınızı korumak için tasarımı bir veya iki kat şeffaf üst kat ile kaplayın.

8. Neon Zebra Çivileri:

Neon Zebra Çiviler

Zamanın yok mu ya da işleri basit tutmaktan hoşlanıyor musun? Bu tasarımı deneyin. Tırnaklarınızı neon sarı ve bir tırnaklarınızı normal sıcak pembe renkle boyayın. Ağaç dalı desenleri veya “Y” tasarımları için striptizci kullanın. Tasarımınız tamamlandı! Bir üst kat kullanın ve keyfini çıkarın!

9. Zebra Fransız Tırnak Sanatı:

Zebra Fransız Tırnak Sanatı

Fransız çivileri gibi mi? Bunun gibi bir zebra Fransız tırnak tasarımı deneyin. Hafif bir baz boya ve beyaz bir uç ile normal bir Fransız ucu yapabilirsiniz. Şimdi zebra desenlerini oluşturmak için striptizcinizi kullanın. Bir üst kat ile tasarımınızı kapatın.

Bu gönderiyi beğendin mi? Bugün hangi Zebra nail art tasarımını deneyeceksiniz??