Trumpos nervingos šukuosenos vaizduoja drąsią ir stiprią asmenybę, išryškinančią unikalią moteriškumo pusę. Šias šukuosenas galite sportuoti, jei turite apvalius ar pailgus veidus ir storus plaukus. Kai kurie iš jų atrodo su kirpčiukais, o kiti – su unikaliais trumpais kraštais. Jei turite vidutinio ilgio plaukus, tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti šukuoseną patrauklią.

Trumpi kirpti kirpimai moterims

Moterų trumpi kirpimai 2018 m.

Toliau pateikiamos 9 populiariausios šukuosenos moterims.

1. Trumpa Edgy šukuosena su šoniniais kirpčiukais:

Trumpos nervingos šukuosenos

Ši išvaizda yra demonstravimo priemonė. Šios šukuosenos priekinė pakraščio plaukų dalis nusileidžia kaktos link ir iš dalies slepiasi. Plaukai kirpami asimetriškai, kai viena plaukų dalis yra sunkesnė ir storesnė nei kita.

2. Edgy šukuosena su bangomis:

Trumpos nervingos šukuosenos2

Banguota ir nervinga šukuosena atrodo gana panaši į lazdelę su daugybe sluoksnių. Suteikia veidui puikią tekstūrą, nes ji sunkiai nusileidžia vienoje galvos pusėje. Moterys, turinčios pailgą veidą, gali lengvai atlikti šį kirpimą.

3. „Pixie“ su plunksnomis:

Trumpos nervingos šukuosenos3

Šis kirpimas yra visų trumpų šukuosenų šedevras. Prie išgalvotos trumpos šukuosenos pridedamos išryškintos smailios plaukų sruogos, kurios yra pagrindinis šios išvaizdos akcentas. Čia plaukai atrodo gerai maitinami ir nerūpestingi tuo pačiu metu. Šį kirpimą galite lengvai suformuoti, o sruogelius galite išrinkti tik rankomis.

4. Blondinė sujaukė trumpą Edgy šukuoseną:

Trumpos nervingos šukuosenos4

Šio kirpimo metu šviesūs plaukai atrodo susivėlę. Priekinė plaukų dalis įgauna plaukiojančią struktūrą ir yra šukuojama į vieną pusę. Tai viena padoriausių ir šauniausių trumpų plaukų išvaizdos. Jei turite natūraliai šviesius plaukus, sukrėsite šią išvaizdą.

5. Roko stiliaus trumpas kirpimas:

Trumpos nervingos šukuosenos5

Šis pankroko kirpimas rodo arogantišką ir nepalūžtantį požiūrį. Plaukai yra ištempti raukšlėmis ir yra viena iš įdomiausių šio sezono šukuosenų. Jei turite vidutinio ilgio plaukus, nukirpkite juos trumpai ir naudokite stiliaus gelį, kad pasiektumėte tokią išvaizdą.

6. Nuskustas Pixie Edgy kirpimas:

Trumpos nervingos šukuosenos6

Nusiskuto lazdelė vienoje pusėje turi daugiau plaukų, o kitoje – labai mažai. Ši beprotiška išvaizda yra madinga po to, kai ją vėl investavo Miley Cyrus. Tai atrodo labai patraukliai, nes šios šukuosenos negalima pakeisti. Moterys su šviesiais plaukais gali taip formuoti savo plaukus, jei nori atrodyti kaip Miley Cyrus.

7. Sassy Pixie kirpimas:

Trumpos nervingos šukuosenos7

Norėdami pasinaudoti šia ekstravagantiška išvaizda, nukirpkite plaukus ypač trumpai. Jis turi putlią tekstūrą ir gali būti naudojamas be daug priežiūros. Jums reikės formavimo gelio ar vaško, kad plaukai būtų nepažeisti.

8. Apkarpyta Edgy šukuosena trumpiems plaukams:

trumpi nervingi kirpimai

Moterys, turinčios nerūpestingą ir linksmą nuotaiką, pamėgs šią šukuoseną. Tai yra vienas žaviausių išvaizdų, jei norite nukirpti plaukus trumpai ir aštriai. Gerai sluoksniuoti plaukai atrodo koketiškai ir berniukams tai patiks. Moterys su širdies formos veidais geriausiai atrodys taip.

9. „Man Look Edgy“ kirpimas:

Trumpos nervingos šukuosenos9

Ši drąsi išvaizda tiks moterims, turinčioms deimanto formos veidus. Šukuosena įrodo, kad trumpi plaukai taip pat gali atrodyti patraukliai, palyginti su daugybe pintų ir daugiasluoksnių. Įžymybės, tokios kaip Charlize Thereon, sportuoja taip ir įkvepia kitas moteris.