Bib tulumlar hem işlevsel hem de modadır. İş kıyafeti veya günlük kıyafet olarak kullanılabilir. Her iki tasarım da farklıdır. Tüm önlük tulumları büyük göğüs cepleri içerir. Bib tulum iş elbisesi olarak çok rahattır. Aletler için ağır hizmet tipi tokalara, ekstra ceplere ve kayışlara sahiptir. Bib genel olarak günümüzde popülerliğini kazanıyor. Sizin için bir tane seçmeye gelince, birçok marka var. En iyisini seçmek sıkıcı bir süreçtir.

Kadınlar ve Erkekler İçin En İyi Önlük Tulumları:

İşte piyasada bulunan bazı popüler ilk 9 önlük,

1. Erkek Önlüğü Tulumları:

Erkek Önlüğü Tulum

Bu erkek tulumları çok rahattır ve dayanıklı pamuklu ördek veya ince dokunmuş pamuklu denimden yapılmıştır. Bunların birçok cebi, ayarlanabilir omuz kemeri ve yanlarda iki düğme kapatması vardır. Dayanıklılığını artıran üçlü dikiş ile birlikte gelir. İş elbisesi tulumları yapan en ünlü markalardan biridir..

2. Markalı Denim Önlük:

Markalı Denim Önlük

Carhartt denim önlük mükemmel bir tanesidir. Carhartt, müşterilerin en çok incelediği markalardan biridir. Sert denimden yapılmıştır. Bunun birden fazla alet cebi, çekiç halkası ve elastik askı vardır. Genel olarak mükemmel bir iş elbisesidir..

3. Bayan Önlük Tulumları:

Kadın Önlüğü Tulum

Bu kadın tulumları pamuklu malzemeden yapılmıştır. Bunları giymek çok rahat ve aynı zamanda uzun ömürlüdür. Çift göğüs cebi, her bacakta çift kullanışlı cep ile birlikte gelir. Hem iş hem de gündelik giyim için giyebilirsiniz.

4. Günlük Siyah Önlük Tulumları:

Günlük Siyah Bib Tulum

Bu siyah tulumlar konik bacaklara sahiptir. Bunlar %98 pamuk ve %2 elastandan yapılmıştır, böylece malzeme gerilebilir. Ayrıca ayarlanabilir askıları, önlük cebi, yan cepleri ve arka cepleri vardır. Ayrıca yanlarda ayarlanabilir düğme vardır..

5. İş Elbisesi Önlüğü:

İş Önlüğü

Bu erkek iş tulumları pamuklu malzemeden yapılmıştır. Bunlar, elastikleştirilmiş omuz askılarına, çoklu ceplere, fermuar uçlarına, çekiç halkalarına ve çapraz yüksek sırtlara sahiptir. Bunlar en rahat ve uzun ömürlü iş elbiselerinden biridir..

6. Kadınlar İçin Ayarlanabilir Tulum:

Kadınlar İçin Ayarlanabilir Tulum

Lady Eagle kadın jean önlük tulumları marangoz tarzı bir tasarımdır. Ayarlanabilir omuz askısı, çoklu cebe sahiptir. Genel olarak makinede yıkanabilir ve dayanıklı önlüktür.

7. Su Geçirmez Önlük Tulumları:

Su Geçirmez Önlük Tulum

Bu su geçirmez tulumlar çok rahatlatıcı ve rahattır. Dış kısmı yumuşak pamuklu malzemeden, iç kısmı ise belden yukarısı polyester mikro triko ve bacak kısmında naylon tafta ile yapılmıştır. Su geçirmezdir, böylece gün boyu sıcak ve kuru kalırsınız. Çok rahat bir iş elbisesidir.

8. Forever 21 Sıkıntılı Beyaz Önlük Tulum:

Forever 21 Sıkıntılı Önlük Genel

Bu beyaz tulumlar şık olanıdır. Tasarım çok rahat ve görünümünüzü geliştirmek için tam kollu veya yarım kollu t-shirt ile giyebilirsiniz. Hem iş elbisesi hem de günlük giyim olarak kullanılabilir. Malzeme kaliteli ve uzun ömürlüdür.

9. Pamuklu Önlük Tulumları:

Pamuk Önlük genel

Levi’s bayan önlük tulumları size yenilenmiş bir görünüm kazandırır. Bu tasarım, baştan sona sarkık kesim ve yarık konik bilek ile klasik bir denim üretimidir. Omuzda ayarlanabilir askılı ve ön ceplidir. Ayrıca, birçok yan cep var. Kaliteli pamuklu kumaştan üretilmiştir, makinede yıkanabilir.

Bib tulumlar popülerliğini kazanıyor. İş elbisesi olarak çok rahattır. Birçok gündelik önlük genel tasarımları da var. Bazı popüler önlük genel tasarımları yukarıda belirtilmiştir. Bu makale size önlük tulumları hakkında net bir fikir verecektir. Eski önlük genel tasarımından çıkın ve yeni modaya uygun genel tasarımları takip edin.