Neil Armstrong’un tulum içinde ayda yürüyüşü, tulumlu askeri adam uçaktan atlamaya hazır bir paraşütü bağlamış, fabrika işçilerini yağ ve boyadan korumak için tulum giymiş; bunlar tulumun düzenli kullanımlarıydı. Daha sonra yavaş yavaş, canlı şovları ve kayıtları için Shiny Shimmery tulumlar giyen Elvis Presley gibi pop yıldızlarıydı. Ardından, rampalarda sadece modacıların tulum giydiği bir zaman geldi. Günümüzde birçok kişi tarafından gece kıyafeti olarak kabul edilmiştir..

Moda & Trendde Erkek ve Kadın Kolları ile Rahat Tulumlar:

Gelin hep birlikte kollu tulumların ilk 9 tasarımına bir göz atalım..

1. Lacivert Katmanlı Tulum:

Lacivert Katmanlı Tulum

Bu tür tulum kısa kollu ve yuvarlak yakalıdır. Elastik belli ve arkadan gizli fermuarlıdır. Tam boy pantolonu vardır ve düz kesimdir. Önde belden yarıya kadar yuvarlak bir kapağı vardır.

2. Çiçekli Fırfırlı Tulum:

Çiçekli Fırfırlı Tulum

Çiçekli tulum hafif kumaştan yapılmıştır. V yakalı ve kısa kollu, tam boydur. Bel kısmı yüksek ve kemeri geniştir. Fırfır tamamen kadınsı bir görünüm sağlar. Bir çift kara kutu topuklu ayakkabı ile eşleştirin ve mükemmel bir akşam görünümü ile hazırsınız..

3. Kapalı Omuz Faux Wrap Tulum:

Kapalı Omuz Faux Wrap Tulum

Bu tulum polyester veya elastan malzemeden yapılmıştır. Kolay akar ve cilt üzerinde yumuşaktır. Ön yakasında V şeklinde tek çıtçıtlı kapamaya sahiptir. Korsajda, kendi kendine bağlanan bir kemer ve halkalar ile suni tarzdadır. Düz paça desenlidir ve dikiş üzerinde cepleri vardır ve omuzları yarıklı dörtte üç kolludur..

4. Trompet Tam Kol Tulum:

Trompet Tam Kol Tulum

Kısa uzunluktadır. Bununla birlikte, kollar, bir trompet gibi görünmesini sağlayan çırpınan bağlı manşetler ve dolayısıyla adı ile tam uzunluktadır. Ayrıca bel kısmındaki keskin pileleri de ona şık bir görünüm kazandırıyor. Arkada bir bağlama ipi ile kısmen açık.

5. Surplice Tulum:

Surplice Tulum

Hafif ve sofistike bir görünüme sahip bir tulum. Kolay uyum sağlar ve hem iş hem de partiler için giyilebilir. V yakalı ve mandalina yakalı Pull-on tarzıdır. Önde iki eğimli cep ve arkada da 2 cep var. Belinde büzme ipi vardır.

6. Erkek Kot Tulum:

Erkek Kot Tulum

Erkek kot tulum, klasik yakalı ve uzun kolludur. Önden kapamalıdır. Ön yan eğimli cepleri vardır; iki yamalı arka cep ve iki yanda kargo görünümü veren. Soluk görünüm şık bir görünüm sağlar. Ayrıca bir kelebek kapatma var.

7. Bella Baskılı Tulum:

Bella Baskılı Tulum

Bu poli-pamuk malzemeden yapılmıştır. Genişletilmiş alt pantolona bağlı düz, sağlam bir korsajı vardır. Bir gömlek yakası ve dantelden yapılmış dörtte üç kolları var. Kısa bir düğme patina ve geniş bir bel bandına sahiptir..

8. İşlemeli Tulum:

İşlemeli Tulum

Baskılı pamuklu malzemeden yapılmıştır – hafiftir. İyi bir yaz kıyafetidir – sizi güneş ışığından korur ve terletmez. Yuvarlak yakalı ve tam boy kollu, önü düğmeli ve elastik belli. kısa boyludur.

9. Uzun Kollu Bebek Tulum:

Uzun Kollu Bebek Tulum

Pamuktan yapılmış, hassas bebek cildi üzerinde yumuşaktır. Devirme yakalı ve yuvarlak yakalıdır. Ekli, erkek bebeği bir beyefendi gibi gösteren sevimli bir siyah fiyonktur. Tam boy kolları var, bebek için iyi bir yaz kıyafeti.

Tulumlar Moda tasarımcılarının en sevdiği giysidir. Boyundan ayağa uzanan muhteşem görünümler yaratırlar. Aynı zamanda bir kot pantolon gibi bir Unisex Giysi olarak kabul edilirler – hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir..