Hem erkek hem de kadınların giyebileceği en basit ama çok yönlü giysilerden biri tunik. Tunikler bol kesim bir tarzda tasarlanmış üstlerdir ve pantolon, şort, etek ve hatta tayt ile de kombinlenebilir. Tunikler birçok stilde, motiflerle işlemeli tasarımlar ve üzerlerinde havalı tasarımlar mevcuttur. Farklı uzunluk, kesim ve akıllara durgunluk veren renklerde de mevcut olduğu için bunlardan en havalı ve şık görünen baskılar. Kullanıcıya yeni bir görünüm kazandırır ve kalabalıkta farklı görünmenizi sağlar..

Erkekler ve Kadınlar İçin En Yeni ve En Havalı Baskılı Tunik Üstler:

O halde en iyi 9 baskılı tunik tasarımına hızlıca bir göz atalım..

1. Yazlık Baskılı Erkek Tunikler:

baskılı tunikler

Yaz mevsimi çekilmez olduğu için erkekler yine de seçkin ve akıllı görünmek istiyor. Bu yüzden bu baskılı tunikler, plaj partisi gibi herhangi bir durumda, hangout’larda ve hatta resmi toplantılarda bile giyilebileceği için ideal olanlardır. Soğuk renkler ve çarpıcı baskılar, tüm erkekleri seksi ve havalı yapar..

2. Mantra Baskılı Erkek Baskılı Tunik:

Mantra Baskılı Erkek Baskılı Tunik

Bu tip tunikler çok şık duruyor ve erkekler tarafından çok moda ve talep görüyor. Tunik pamuklu kumaştan yapılmıştır ve üzerine küçük mantra basılmıştır, böylece giyen kişinin ruhsal bir eğilimini gösterir. Bu tunikler birçok renk ve kesimde mevcuttur ve havalı gece elbisesi olarak giyilebilir..

3. Erkek Günlük Baskılı Tunik:

Erkek Günlük Baskılı Tunikler

İşte tüm erkekler için basit ama harika görünümlü bir baskılı tunik. Bu tip baskılı tunikler gündelik veya günlük olarak da giyilebilir. Bu tür tunikler, sizi her zamankinden daha akıllı ve daha seksi gösterebilecek birçok renk ve baskıda mevcuttur..

4. Mango Yaprak Baskılı Erkek Tunik:

Mango Yaprak Baskılı Erkek Tunik

Kurta deseninde tasarlanan ve yakası kapalı olan bu mango yaprağı baskılı tunikler, tüm erkeklerin çok zarif ve şık görünmesini sağlıyor. Bu tür tunikler geleneksel ve etnik bir görünüm kazandırır ve herhangi bir hayırlı vesileyle herhangi bir aksama olmadan giyilebilir..

5. Kemerli Kısa Kollu Baskılı Tunik:

Kemerli Kısa Kollu Baskılı Tunikler

İşte kızlar için en çarpıcı ve muhteşem görünümlü baskılı tunik. Kısa kollu pileli yuvarlak yakalı tunikler, belinize yeni ve çekici bir görünüm kazandıran düğümlü kemere sahiptir. Bu tip baskılı tunikler iyi bir ofis kıyafeti ve harika bir gece kıyafeti olabilir..

6. Kızlar için Çiçek Desenli Şık Tunikler:

Çiçek Desenli Şık Kız Tunikler

Çiçek desenli bu asimetrik kesim tunik modeli her kadında harika görünüyor. Bu tür tunikler giymek için çok rahattır ve herhangi bir vücut şekline iyi oturur ve pantolon veya kot pantolonla ve hatta tozluklarla da eşleştirilebilir..

7. Kız Parti Giyim Baskılı Tunik:

Kız Çocuk Baskılı Tunikler

Bunlar, herhangi bir parti için ideal olan, kızlar için şık siyah baskılı tuniklerdir. Üzerindeki derin V yakalı geometrik noktalı baskı, bir yaka verir ve kalabalığın içinde bile olağanüstü görünmenizi sağlar..

8. Kız Çocuk Renkli Baskılı Tunik:

Kız Çocuk Rengarenk Baskılı Tunikler

Tunik çok farklı görünüyor ve benzersiz renk tonlarına sahip, bu nedenle genç kızlarda harika görünüyor. Tunik, üç çeyrek kollu bir Çin yakasına sahip ve yıkanmış kot ile eşleştirildiğinde çok çekici görünecek. Bu tür bir kombinasyon, herhangi bir parti veya havalı kolaj aşınması için idealdir..

9. Leopar Baskılı Tunik:

Leopar Baskılı Tunikler

Bu tür leopar desenli tunikler çok canlı duruyor ve giyildiğinde çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Bu baskılı tunikler herhangi bir partide giyilebilir ve ne zaman skinny pantolon veya pantolonla kombinlenebilir, kullanıcıya çekici bir görünüm kazandırır..

Baskılı tunikler en rahat ve bakımı kolay giysilerdir. Hatta çok şaşırtıcı görünüyor ve zarif görünmenizi sağlıyor. Baskılı tunik her durumda süslenebilir ve parlak rengi size göz alıcı bir görünüm kazandırır ve her kafanın size dönmesini sağlar. Öyleyse gardırobunuza parlak ve renkli tunikler ekleyin ve kendinize yeni bir görünüm ve canlı bir görünüm kazandırın..