Tunik, diz bölgesine kadar uzun bir şekilde örtülen bir tür üsttür. Kolsuz veya kollu olabilir. Tunik bedene oturmuyor, bol üstler. Tunik pantolon, tozluk ve jegging ile giyilebilir. Tunikler, kış, yaz veya muson mevsimi olmak üzere her mevsim giyilebilir. Ceket ve pardösü ile bile çok yakışıyor. Bir tunikte çok çeşitli desenler vardır. Tunik üstler ve hatta tunik şeklinde elbise var.

Hindistan’daki Tasarımcılardan Güzel Tunik Tasarımları:

İşte bayanlar için en iyi 9 gevşek ve fit tasarımcı tunik listesi.

1. Tasarımcı Tarafından Çizgili Tunik:

Çizgili Tunik

Çizgili tasarım tunikler benzersizdir ve kısa kolludur. Ayrıca bordür olarak kabartmalı dantel işi vardır. Kot pantolon ile en iyi görünüyor. Tunikte çizgili tasarımlar çok nadir bulunur ve farklı bir görünüm ile bir bütün oluşturur. Erkek gömleği için çizgili tasarım çok yaygındır. Kadınlarda nadirdir.

2. Tasarımcı Kukuletası Boyun Tunik Elbise:

Kapüşonlu Yaka Tunik

Bu tunikte tamamen farklı bir desen. Kukuletası boyun kalıbı denir. Parti kıyafeti gibi. Bir kıza sıcak bir görünüm verir. Palazzo ve hatta tozluklar için en uygun olanıdır. Bu tunik rengi bile siyah palazzoya çok yakışıyor. Göze çarpan parlak bir malzemeye dikilmiştir..

3. Müslüman Kadınlar İçin İslami Tunikler:

Tesettür Tunik

İslami Tunik İslam Devletlerinde çok talep görmektedir. Müslüman kadınlar bir eşarp veya ahır ile giyerler. Slim fit jeanlerle çok güzel duruyor. Bu bayanın atkıyı oyma şekli çarpıcı görünüyor. Yüksek topuklu ayakkabılar bile çok yakışıyor. Bu tunikte biraz parlama var.

4. Keten Tunik Üst:

Keten Tunik

Keten malzeme şiddetle tavsiye edilir ve giyilmesi rahat olarak kabul edilir. Keten tunik giymek için çok yumuşaktır ve abartılı bir görünüm verir. 3/4 kolda çarpıcı görünüyor ve vücut tuniği için çok bol. Bu tip tunik vücuda oturan tarzda iyi görünmüyor. Çoğunlukla düz malzeme olduğu için baskılı taytlar keten tuniklere çok yakışacaktır..

5. Pamuklu Siyah Çiçekli Tunik:

Pamuklu Tunik

Yaz aylarında en çok tercih edilen ve rahat olan pamuklu tunikler, yaz aylarında yoğun talep görmektedir. Çiçek baskısı, bir tuniğin güzelliğini artıran boyun bölgesinde ve kol bölgesinde oyulmuştur. Bu tunik ayrıca yandan kesim ve sonunda elma şeklinde kesime sahiptir. Siyah olduğu için düz kot pantolonlarla gidecek. Pamuklu tunikler kumaş ve stil açısından zengindir.

6. Hint Tunik Tarzı Üst:

Hint Tunik

Hint Tunik, Hintli Bayanlarda çok sofistike görünüyor ve Hintli kadınlara iyi bir görünüm veriyor. Bu tunikte yaka ve kol kalıbı çok iyi. Tuniğin yan kısmında çok az iplik geçirme işlemi vardır. Günlük rutinde ve hatta alışverişe çıkarken bile giyilebilir. Tunik, 3/4 kol ve boyun desenindeki kareli desen, sade bir görünüm sağlar.

7. Son Denim Tunik Üst:

Kot Tunik

Denim çok pahalı ve yüksek talep gören bir malzemedir. Denim, giyen kişiye fazla iyi görünüyor. Denim Tunik’i kot pantolonla kombinlemek yerine baskılı taytlarla kombinlemek gerekir. Baskılı tozluklarla eşleştirmek biraz farklı olacaktır. Uzun kollu bol bir gömlek gibi ve boynundaki düğmeler normal bir kurtadan farklı bir tarz.

8. Yüksek-Düşük Uzun Tunik:

Yüksek-Düşük Tunik

Yüksek-düşük tunikler moda ve parti elbisesi gibi. Tunik malzemesi çok ince olduğu için iç kısım olması gerekmektedir. Seksi bir görünüm verir. Ayrıca bir tunikte kullanılan renk de çok iyi ve kız gibi. Bunda boyun kapalı ve boyun bölgesinde çok ayık çalışma.

9. Şifon Tunik Tasarımı:

Şifon Tunik

Şifon çok hafif ve ince bir malzemedir. Çoğunlukla sarilerde kullanılır ancak bu şifon tunik tasarımcı bir parçadır. Kot pantolon veya tozluk ile giyilebilir ve boyun kalıbı farklı bir şeydir. gezi sırasında giyebilirsin.

Farklı renk, desen ve desenlerde çok çeşitli tasarımcı tunikleri mevcuttur. Tunik, bir partide bayanların giymek için tercih ettiği seçeneklerden biridir. Kurtalardan farklı bir şey.