Tunikos arba tunika a lotynų kalba yra paprasti drabužiai, pagaminti iš įvairių medžiagų. Trečiojo amžiaus senovės romėnai vilkėjo tunikas (chitoną) kaip marškinius ar suknelę. Vyriškos tunikos buvo laisvos nuo kaklo iki kelių. Moteriškos tunikos buvo aptemptos arba laisvos nuo kaklo iki sijonų. Graikai dėvėjo tunikas („chiton“, „chitoniskos“ ir „exomis“), kurios buvo papuoštos gyventojams, naudojant dažus ant apatinių linijų.

Keltų ir vokiečiai, gyvenantys šaltesnėje Vidurio ir Šiaurės Europoje, dėvėjo ilgomis rankovėmis nusagstomas tunikas nuo peties iki šlaunų vidurio ar kelių. Tunikos Bizantiją pasiekė per romėnus. Net Indijoje, Pakistane ir Bangladeše yra dėvimi tunikai ar kurtos.

Patogūs tunikinių megztinių modeliai žiemai:

Čia yra 9 geriausi įvairių spalvų ir modelių moteriški laisvi ir aptempti tunikos megztiniai.

1. „Caslon“ – šoninė plyšio gaubto kaklo tunika:

„Caslon“ - šoninė plyšio gaubto kaklo tunika

Apykaklės kaklas, veido įrėminimas ir užsegimas per galvą yra geras tunikos megztinis. Šio daikto mada yra nuleisti pečiai. Taip pat yra ilgos briaunotos rankovės su skeltukais šonuose. Šis daiktas yra minkštas, šiltas, jaukus ir mėtų spalvos.

2. „Cotton Emporium“ -priekinė kišeninė vėžlio kaklo tunika:

„Cotton Emporium“ -priekinė kišeninė vėžlio tunika

Raudona spalva, pagaminta iš įmantrių kabelių, yra pagaminta iš 100% akrilo. Šio tuniko megztinio stilius yra vėžlio kaklas, ilgos rankovės ir priekinės kišenės. Šį elementą galima lengvai prižiūrėti skalbiant šaltai mašina.

3. Halogenas – marškinių vilnos ir kašmyro valties kaklo tunika:

Halogenas - marškinių vilnos ir kašmyro valties kaklo tunika

Tunikos megztinis yra tradicinis megztinis su valties kaklo raglaninėmis ilgomis rankovėmis su briaunotais rankogaliais. Jis pagamintas iš 30% kašmyro, 70% vilnos. Spalvos yra neoninės ir kitos.

4. Macy Leopard Print tunikos megztinis:

Macy Leopard-Print tunikos megztinis

Tunikos megztinis primena leopardo odą, nes yra pagamintas iš leopardo rašto medžiagos. Tunikos megztinis turi vėžlio kaklą, o stilius-kaip ir visos tunikos. Tunikos ilgis iki šlaunų.

5. „Eileen Fisher“ ekologiškos medvilnės mišinio vėžlio kaklo tuniko megztinis:

„Eileen Fisher“ ekologiškos medvilnės mišinio vėžlio kaklo tuniko megztinis

Tunikos megztinis, turintis kreminės spalvos, tinka prie visų jūsų tamsios spalvos žieminių kelnių. Šis yra pagamintas iš organinės storosios žarnos/vilnos/nailono. Jis yra laisvai priglundantis, perlenkiamas, nuleidžiamas petys su kakleliu. Tunika pasiekia jūsų kelnių užtrauktuką.

6. Jeanne Pierre spalvotai užblokuotas kabelinis trikotažo megztinis:

Jeanne Pierre spalvotas užblokuotas tunika megztinis iš kabelio

Tunikos megztinis yra megztas iš kabelio, kuris atrodo madingai su antblauzdžiais ir plonomis kelnėmis. Šis tunikos megztinis turi tradicinę apykaklę, megztinį, skeltukus iš abiejų pusių, o ilgis yra žemiau klubų. Medžiaga yra medvilnė, o dizainas sudėtingas, turintis daug spalvotų kaladėlių, megztų juostelių su dviem priekinėmis kišenėmis. Geriausia pasirūpinti rankų plovimu.

7. Jeanne Pierre Faux megztinis iš odos apdailos tunikos:

Jeanne Pierre Faux-Leather-Trim tunikos megztinis

Tunikos megztinis turi ilgas rankoves, megztuką su iškirpte, iškirptes šonuose ir ilgis siekia žemiau klubo. Tunika iš visos pusės megzta su dirbtinės odos apdaila iškirpte, kišenėmis. Šis gaminys idealiai tinka šaltam orui, nes yra pagamintas iš poliuretano odos. Jūsų patogumui taip pat yra medvilninis pamušalas. Tunika turi dvi priekines kišenes su dirbtinės odos puošmenomis. Taigi geriausias būdas pasirūpinti šiuo daiktu yra plauti rankomis.

8. „Maxmara -Weekend“ tunikinė megztinė:

„Maxmara -Weekend“ tunikinė megztinė

Tunikos megztinio dizainas atrodo labai paprastas. Rankovės yra neįprastos, nes jos prisiūtos prie kūno ir gaubto iškirptė daro šį drabužį madingą. Šis daiktas gali būti naudojamas kaip kasdienis drabužis savaitgalį, kai ilsitės. Kadangi ši suknelė yra šviesiai ruda, ji dera su tamsiai rudais atspalviais.

9. Kašmyro V formos kaklo tunikos megztinis:

Kašmyro megztinis su V formos kaklu

Kašmyru pagaminta, V formos iškirptė, tunika ilgomis rankovėmis, megztinis su išlenktu kraštu pasiekia pasibaigus užtrauktukui. Todėl šį tuniko megztinį galima naudoti kaip viršutinę dalį, kai dėvite su kelnėmis, džinsais ar antblauzdžiais. Priežiūrai šį daiktą reikia nuplauti rankomis. Tradiciškai šis daiktas yra gera tunika. Taip pat dėl ​​šiuolaikiško ventiliuojamo apvado tai suteikia komfortą vartotojams.

Darome išvadą, kad tunikos yra kelių rūšių medžiagos įvairiems tikslams. Visoms tunikoms būdingas vienas dalykas – jos yra patogios ir praktiškos.