AŞAĞI ALTINDA gidelim ve bununla bu sefer Avustralya’yı kastediyoruz. Outback manzaraları, kangurular, biralar ve ünlü Bondi plajı ülkesi Avustralya’nın sunabileceği çok şey var. Çeşitliliğin ve her şeye ve her yaşam biçimine saygının birinci derecede önemli olduğu bir ülkedir. Ulusun sıçramalar ve sınırlar içinde ve tüm sektörlerde hızla büyümesine şaşmamalı. Turizm burada birinci derecede önemlidir ve dünyanın her yerinden insanlar Avustralya’nın manzaralarının, seslerinin, kültürel yönlerinin ve gece hayatının tadını çıkarmaya gelir..

Ülke çok ilginç bir yer ve görülecek ve yapılacak çok şey var, bu da kanguruların ülkesine ve yerlilerin yuvasına yarı pişmiş bir bifteğe bir yolculuk yapar! Anakaradan adaya, çöllerden vahşi hayata, şehrin gece hayatına ve hareketli gündüz saatlerine kadar, insan duyularının hayal ettiği ve yakaladığı hemen hemen her şeyde benzersizlik vardır. Büyüleyici ve muhteşem olduğu kadar, Avustralya kesinlikle bir gün yerleşmek isteyeceğiniz bir yer..

Avustralyalılar doğaları gereği sıcakkanlı ve arkadaş canlısıdır ve size etrafı gezdirmeyi, sizinle takılmayı ve sizi güzel ve çekici yerlere götürmeyi çok isterler. Ancak, kendi başınıza olmak ve ülkeyi kontrol etmek istiyorsanız, işte sizin için seçtiğimiz favorilerimizden bazıları. Bu nedenle lütfen okumaya devam edin ve aynı şey için iyi bilgi edinin..

En İyi Noktalar:-

Sidney:

avustralya turistik yerler

Avustralya’nın en kalabalık, en büyük ve çok yönlü şehirlerinden biri olan Sidney, bulunması ilginç bir yer. Unutmayın, ünlü Sidney opera binası burada ve Danimarka kökenli ünlü John Utzon tarafından tasarlandı. Bir turist olarak, dönüm noktasının önünü ve sahne arkasını kontrol etmenize izin verilir. Opera binasıyla işiniz bittiğinde, sağda ve solda Harbour Highlight gemileri, Hunter Valley Şaraphaneleri ve en iyi deniz yaşamını barındıran ünlü Darling limanı, Jenolan mağaraları ve daha fazlası gibi diğer ilgi çekici yerleri bulacaksınız..

Perth:

perth_australia-turist-yerler

Perth’e gidin ve bu sefer bu sıcak noktadan en iyisinin tadını çıkarın. Perth, şehri görmeden, vahşi yaşam ve su eğlencesinden, yolculuğunuz boyunca sizi bağlayacak birçok maceralı fırsata kadar, sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz. Bu şehirde görmeniz gerekenler; ünlü Perth Hayvanat Bahçesi, ünlü Stirling Bahçeleri, Perth Mint, Monger Gölü, Batı Avustralya’nın ünlü Sanat Galerisi, ünlü Batı Avustralya Müzesi, sevimli Konser Salonu, yoğun Kültür Merkezi ve meşhur “HIS MAJESTYs TİYATROSU” da.

Tazmanya:

tasmania_australia-turist-yerler

Tazmanya, özellikle şehir hayatının koşuşturmacasından uzaklaşmak için uğrayabileceğiniz sıcak bir nokta. Burası tatil, vahşi doğa ve doğa için en iyi yerdir. Görkemli ve köklü tarihten kültüre, en iyi kumsallardan ve çevredeki görkemli dağlara, hatta kutsal lagünlere, nefes kesen flora ve faunaya ve acımasız arazilere kadar burada olmayı çok isterdiniz. Yani güzelliği tüm vahşi yollarıyla yaşıyorsanız, Tazmanya olması gereken yer

Fraser Adası:

fraser-island_australia-turist-yerler

Fraser mı? Olmak için en iyi yerlerden biri ve aynı zamanda dünyanın en büyük kumlu adası. Doğa parkuru tarafından gizli bir gözetleme olarak adlandırın, ada bol miktarda vahşi yaşam ve nesli tükenmekte olan türlere ev sahipliği yapar. Dingolardan vahşi köpeklere, balıklara ve çok daha fazlasına kadar her şeye sahip olan bu adadır. Plajlar bulunmanız gereken bir cennet ve sular altında kalmanız için cennet gibidir, bu yüzden ada partiler, gece kulüpleri, yüzme ve su sporları için de popüler bir gezinti yeridir. Dünyanın her yerinden insanlar bu adayı ziyaret ediyor, siz de

Kakadu Ulusal Parkı:

kakadu-ulusal-park_avustralya-turist-yerler

Aynı zamanda bir Dünya Mirası alanı olarak da bilinen Avustralya’da bulunulması gereken en iyi yerlerden biridir. Kuzeyden güneye 200km, doğudan batıya 100km olan geniş bir bölgedir. Milli park, zengin flora ve faunaya ve bol miktarda yerli bitki ve vahşi yaşamın yanı sıra nefes kesici manzaralara ev sahipliği yapmaktadır. Burası aynı zamanda kıtanın gerçek sakinleri olan Avustralya’nın çok saygı duyulan Aborjinlerine de ev sahipliği yapmaktadır..

Uluru:

uluru_australia-turist-yerler

Tüm dünyadaki en ünlü yekpare kayalardan biri olan Uluru, nefesi bir anda kesebilecek bir yer. Dünyanın en büyük harikalarını seyreden Uluru’nun doğal güzelliğinin en iyi gün doğumu ve güneş batarken ziyaret edilmesi olduğu bilinmektedir. Bu, doğanın renkli dansının, monolitin kırmızı kayalarını ve birçok büyüleyici deseni ele geçirdiği zamandır.

Cairns:

cairns_australia-turist-yerler

Ünlü BÜYÜK BARİYER REEF’lerine girmek için Cairns’den geçmek gerekiyor. Resifin en büyük mercan türlerine ev sahipliği yaptığı biliniyor ve korkunç Kuzey Doğu Avustralya Sahili boyunca 80 milyon dönümlük bir genişliğe sahip. Mercan kayalığı turları burada ünlüdür ve nadir bulunan deniz canlıları ve resiflerde mutlu bir şekilde güneşlenen organizmalar bulunur..

Kanguru Adası:

kanguru-ada_avustralya-turist-yerler

Çok sakin ve dingin bir yer olan kanguru adaları, barışın limanları olarak bilinir. Doğada oynamayı seviyorsanız, koalalar, wallabies, kangurular ve goannalar size burada eşlik eder. Adalar ayrıca deniz aslanları, yunuslar, echidnas, kürklü foklar, penguenler, balinalar, ospreyler ve kartallara da ev sahipliği yapmaktadır..

Avustralya:

Adelaide_Avustralya-Turist-Yerler

Sakin ve iyi planlanmış bir şehir olan Adelaide, çok sayıda cazibe merkezi ve dünyanın her yerinden buraya yerleşmiş hoş insanlarla birlikte olmak için güzel bir yerdir. Burası ideal bir kaçış yeridir ve birçok ilginç gece hayatı da vardır. Adelaide tepeleri turistlerin uğrak noktasıdır ve şehirde güneşlenmek için birçok rezerv ve milli park vardır. Şehirden bir saat seyahat ederseniz, lezzetli şaraplarıyla ünlü Barossa Vadisi ve McLaren Vale’nin kollarında olursunuz. üretmek

Jamison Vadisi:

Jamison-Valley_Avustralya-Turist-Yerler

Bir turizm merkezi olarak ünlü Jamison vadisindeki teleferik turu kaçırılmamalıdır. Vadi nefes kesici ve doğaldır, bu yüzden insanlar her yıl bu yere akın eder..

Avustralya’nın verebileceği en iyi on yeri okumaktan keyif aldığınızı umarız. Seni bir ara oraya göndermeyi planlayalım, ne dersin?!!