Jodhpur miestas yra Radžastane, ant smėlio pilno kalno papėdės, todėl miestas atrodo kaip oazė. Tai viena populiariausių Radžastano turistinių vietų ir kasmet čia atvyksta daug lankytojų iš visos šalies. Šlovinga Rajputų istorija vaizduojama per įvairius fortus, paminklus, šventyklas, rūmus Jodhpure.

Gražios turistinės vietos Jodhpure:

Ar norite aplankyti kai kurias gražias Indijos vietas, tada pasirinkite Jodhpur iš Radžastano, čia yra nuostabių ir istorinių vietų. Žemiau mes pateikėme 14 geriausių lankytinų vietų Jodhpure sąrašą.

1. Mehrangarh fortas:

Mehrangarh forto lankytinos vietos Jodhpure

Mehrangarh fortas yra puikus fortas Jodhpure ir yra ant 150 metrų kalvos. Raho Jodha, Rathoro giminės viršininkas, jį pastatė 1459 m. Forto viduje yra daug traukos vietų, nes jį sudaro keli rūmai, galerijos, šventyklos, o Mehrangarh muziejus yra garsiausias. Muziejus suteikia originalų karališkųjų žmonių pojūtį; joje yra puiki to meto palankinių kolekcija.

2. Balzamando ežeras:

Balsamando ežero jodhpur turistinės vietos

Balzamo ežeras yra populiari iškylų ​​vieta tarp Jodhpur gyventojų. Vieta supa daug kalvų, o ežeras buvo dirbtinai pastatytas 1159 m. Šalia ežero esantys Balsamando rūmai suteikia meninį vaizdą ežerui. Aplink ežerą yra vešliai žaliuojantys sodai ir daug medžių.

3. Siddhanth Shiv šventykla Jodhpur:

Siddhanth Shiv šventykla Jodhpur

Siddhanth Shiv šventykla Jodhpure yra tarp Takhat Sagar kalvų. Prieš daugelį metų ši vieta buvo nevaisinga, todėl dėl jos izoliacijos čia pradėjo apsistoti išminčius Veetragi Narain Swami. Išminčius buvo labai garbinamas netoliese esančių žmonių ir buvo sujungtas su fiziškai pajėgiu žmogumi, vardu Nepali Baba. Rankose ir kojose jis turi keturis pirštus ir pats padarė šventyklą pjaudamas akmenį. Tai viena gražiausių turistinių vietų Jodhpure.

4. Umaid Bhawan:

Umaid Bhawan jodhpur garsios vietos

Umaid Bhavan rūmus Jodhpure pastatė Maharadža Umaid Singh. Jis rūmus pastatė gerai žinomas Edvardo architektas ir iš tikrųjų buvo pastatytas žmonių gerovei. Priežastis buvo įdarbinti žmones, kurie ilgą laiką susidūrė su sausra ir badu. „Bhavan“ buvo paverstas paveldo viešbučiu 1977 m. Taigi dabar jame yra rūmai, viešbutis, muziejus ir karališkoji rezidencija. Umaid Bhavan yra viena iš geriausių Jodhpur turistų lankomų vietų.

5. Jaswantas Thada:

„Jaswant Thada“ geriausios lankytinos vietos Jodhpure

Jaswant Thada yra kairėje nuo Mehrangarh forto komplekso. Paminklas buvo pastatytas iš balto marmuro, prisimenant Maharadžo Jaswanto Singho prisiminimus. Šioje vietoje rodomi keli reti Jodhpuro taisyklių portretai. Tai viena iš geriausių vietų aplankyti Jodhpur.

6. Kunj Bihari šventykla:

Kunj Bihari šventyklos istorinės vietos Jodhpure

Kunj Bihari šventykla garsėja savo architektūra, ypač šventyklos viršumi ir įėjimu, kurie buvo padaryti labai gražiai. Viešpaties Krišnos bhaktai turi aplankyti šią šventyklą. Įėjime yra statula, jei Meera Bai, Viešpaties Krišnos bhakta, dešinėje yra šventojo Namdeo statula, kairėje – Hanumanji statula. Tai senovinės Jodhpur turistų lankomos vietos.

7. Rasik Bihari šventykla:

Rasik Bihari šventykla

Rasik Bihari šventykla, skirta Rasikui Bihari, Viešpačiui Krišnai ir deivei Radhai. Iš jo atsiveria žavingas vaizdas, iš susitikimų salių ir stulpų, pagamintų iš raudono smiltainio. Techninę priežiūrą atlieka Indijos archeologijos tarnyba.

8. Umedo sodas:

Umed Garden jodhpur turistų lankomos vietos

Umedo sodas yra populiarus sodas Jodhpure ir užima 82 akrų plotą. Jį įkūrė Maharadžas Umedas Singhas ir buvo pavadintas jo vardu. Aplink jį yra 5 atskiri vartai, kurie leidžia turistams atvykti iš visų pusių. Ten žalia veja su spalvingomis gėlėmis, muziejus, fontanai, biblioteka ir nedidelis zoologijos sodas.

9. Udai Mandir:

Udai Mandiras turi aplankyti Jodhpuro vietas

Šventykla buvo gražiai išraižyta ir garsėja savo architektūra. Pagrindinė šventykla stovi viršutinėje šventyklos vartų dalyje ir yra palaikoma 102 stulpų. Šventyklos viduje yra jogos asanų paveikslai. tai viena seniausių šventyklos vietų Jodhpure.

10. „Zip Line“ ir nuotykių parkai iš oro:

„Zip Line“ ir nuotykių parkai iš oro

Tai viena geriausių turistų vietų Jodhpure. Galima sakyti, kad tai yra viena geriausių vietų Jodhpure, kur galima pabendrauti ir pasilinksminti. Čia taip pat galite atvykti su savo šeima ir puikiai praleisti laiką. Šioje vietoje yra daug vietos veiklai ir, žinoma, galima sakyti, kad ji idealiai tinka suaugusiems vaikams ir paaugliams. Negalima tiesiog nuobodžiauti apsilankius šioje vietoje. Iš pavadinimo galima tiesiog numanyti, kad ši vieta alsuoja daugybe nuotykių ir galima sakyti, kad užtrauktuko linija yra viena iš pagrindinių šios vietos pramogų. Jei kada nors atvykstate į Jodhpur, tuomet tikrai turėtumėte aplankyti šią vietą.

11. Laikrodžio bokštas:

Laikrodžio bokštas gražios vietos jodhpure

Jodhpure gali būti gražių lankytinų vietų, o vienas iš jų yra liūdnai pagarsėjęs laikrodžio bokštas. Laikrodžio bokštas yra viena iš geriausių vietų šioje vietoje, o žmonės iš visos šalies atvyksta pamatyti šios vietos iš susidomėjimo. Tai ne tik paprastas laikrodžio bokštas. Jis turi didžiulę istorinę reikšmę ir taip pat praverčia, nes jis yra gana aukštas ir žmonės gali matyti iš toli. Taigi jis taip pat tarnauja kaip laiko pranešėjas. Šio konkretaus bokšto architektūra yra visiškai akį traukianti ir gali lengvai įsimylėti visų užsienio turistų ir Indijos svečių iš kaimyninių valstybių energiją. Tai turėtumėte pamatyti apsilankę Jodhpure. Laikrodžio bokštas yra turgaus teritorijoje.

12. Mandorų sodai:

Mandoro sodai

Pasak žmonių, kurie lankėsi šioje vietoje, galima sakyti, kad tai yra viena geriausių vietų pamatyti Džodpure. Jame yra gražių gėlių, jis yra tikrai gerai prižiūrimas ir gerai organizuotas. Turistams čia bus labai smagu. Tai taip viliojanti, kad galima sakyti, jog tai viena gražiausių vietų Jodhpure. Žmonės iš kaimyninių valstybių taip pat atvyksta aplankyti šios vietos. Aplink šį sodą yra daug lankytinų vietų ir užkandinių.

13. Umaid paveldo meno mokykla:

Umaid paveldo meno mokykla

Jei esate meno mylėtojas, tai yra viena iš geriausių vietų Jodhpure. Negalima tiesiog atsispirti nuostabiai šios nuostabios vietos meninei aplinkai. Jis užpildytas mažomis meno galerijomis ir taip pat yra labai gerai prižiūrimas. Vieta pilna gražių paveikslų, nuo kurių negali atitraukti akių. Pasak žmonių, kurie buvo, tai yra vieta, kurią būtina aplankyti, o tie, kurie eina į Jodhpur, tikrai turėtų aplankyti šią vietą.

14. Sachiya Mata šventykla:

Sachiya Mata šventykla

Tarp daugelio induistų piligrimų Jodhpure šis yra ypatingas. Remiantis lankytojų atsiliepimais, ši šventykla yra nepaprastai graži. Žvelgiant į šios šventyklos paveikslą galima suprasti, kokia graži yra šventyklos architektūra. Vaizdas kalba pats už save ir beveik įtikins kiekvieną aplankyti šią šventyklą. Šventyklą verta aplankyti, o gražus vaizdas į šią šventyklą paveiksle pateisina šį teiginį. Tai yra geriausios Jodhpur turistinės vietos.

Yra keletas geriausių lankytinų vietų Jodhpure. Jei kada nors atvykstate į šią vietą, nepamirškite aplankyti šių vietų. Šioje vietoje galite lengvai rasti daugybę pramogų ir nuostabių galimybių.