Kodaikanal yra populiari kalvų stotis Tamil Nadu, kuri leidžia turistams žavėtis vaizdingais vaizdais. Miestas yra įsikūręs Pali kalvų viduryje. Čia žydi reta gėlė, vadinama Kurinji gėlė, taip pat kas 12 metų. Vieta yra laiminga kalvomis, kriokliais, ežerais, vaisių sodais, gėlynais ir kt.

Geriausios turistų lankomos vietos Kodaikanal:

Ar norite planuoti turistinę kelionę su šeima ar vienas? Čia yra geriausia turistinė vieta Tamil Nadu Indijoje, kuri suteikia jums nuostabų laiką, tai yra Kodaikanal. Žemiau pateikėme 14 geriausių turistinių vietų, kurias reikia aplankyti Kodaikanal, sąrašą, kuris padėtų galutiniam džiaugsmui.

1. Šenbaganuro muziejus:

Šenbaganuro muziejus yra turistų lankomas vietas

Tai vienas garsiausių Tamil Nadu muziejų, vaizduojančių labai retus pietų architektūros kūrinius. Muziejus buvo Kodaikanalio Šventosios širdies kolegijos iniciatyva. Prižiūrėtojai čia laikė gražų sodą su daugybe paukščių ir gėlių rūšių. Šis muziejus yra viena iš geriausių ir garsiausių lankytinų vietų Kodaikanal mieste.

2. Berijamo ežeras:

Berijamo ežero lankytinos vietos Kodaikanal

Berijamo ežerą supa Aukštutinis Palani Shola miškas, kuriame gausu nuostabios floros ir faunos. Yra keletas garsių augalų, tokių kaip „Digitalis“, „Pyrethrum“, „Dioscorea“ ir kt. Nepraleiskite šios nuostabios ir nuostabios turistų lankomos vietos Kodaikanal mieste.

3. Gunos urvas:

Guna urvo kodaikanal turistinės vietos

Gunos urvas taip pat žinomas kaip Velnio virtuvė. Jis taip pavadintas dėl paslėptos daubos ir gilaus kritimo, kuris atrodo kaip latakas ir yra linkęs į avarijas. Kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų, ten reikia priimti vietinius ir pažįstamus žmones. Guna urvai yra viena iš geriausių Kodaikanal turistų lankomų vietų.

4. Sidabrinis kaskadinis krioklys:

Sidabrinio kaskadinio krioklio geriausios lankytinos vietos Kodaikanal

Yra du gražūs kriokliai, maždaug už 8 km nuo Kodaikanal, Ghat kelyje. Sidabrinė kaskada nukrenta apie 180 pėdų ir krenta garsiai, ir sulaužo vietos tylą. Šeimos iškylos ir čia laiką leidžiančios poros matomos gana dažnai.

5. Kurinji Andavar šventykla:

Kurinji Andavar šventykla garsiose vietose

Religingi žmonės gali norėti aplankyti Kurinji Andavar šventyklą, skirtą Viešpačiui Muruganui. Tamilų kalba žodis Kurinji reiškia „kalvota vietovė“, o andavaras – Dievas. Žmonės taip pat gali pamatyti šiaurines lygumas ir Palani kalvas iš šios šventyklos.

6. Bryanto parkas:

Bryanto parko kodaikanal gražios vietos

Bryanto parkas pavadintas britų karininko Glenno Bryanto vardu. Jie kasmet rengia gėlių ir daržovių parodą, kuri yra pagrindinė priežastis, dėl kurios čia skraido visos šalies turistai ir užsieniečiai. Parke yra stiklo namas, kuriame yra didžiulė gėlių ir augalų kolekcija. Stikliniame name kasmet gegužės mėnesį vyksta sodininkystės paroda. Šis parkas yra viena iš kitų nuostabių lankytinų lankytinų vietų Kodaikanal.

7. „Kodaikanal“ saulės observatorija:

Kodaikanal saulės observatorija turi aplankyti Kodaikanal vietas

„Kodaikanal“ saulės observatorija buvo įkurta 1899 m. Ir yra Indijos astrofizikos instituto dalis. Anksčiau ji buvo žinoma kaip Saulės fizikos observatorija. Yra astronomijos muziejus, kuriame eksponuojamos įvairios saulės nuotraukos, padarytos iš Fraunhoferio spektro ir bibliotekos. Kodaikanal saulės observatorija yra viena iš labiausiai lankomų turistų vietų Kodaikanal.

8. „Coaker’s Walk“:

„Coaker's Walk“ kodaikanal turi aplankyti vietas

„Coaker’s Walk“ yra ta vieta, į kurią ateina visi rytiniai vaikštyniai ir mankštinasi. Jis yra šiek tiek toliau nuo miesto ežero ir siūlo vaizdingą vaizdą į lygumas ir slėnius. Coaker leitenantas buvo paruošęs Kodaikanal žemėlapį ir vieta pavadinta jo vardu. Geriausias laikas aplankyti šią vietą yra prieš 2.30 arba vėlyvą popietę

9. Kodaikanal ežeras:

Kodaikanal ežeras

Kodaikanal ežeras yra viena populiariausių turistų vietų. Šis ežeras yra dirbtinai padarytas žvaigždės formos ir užima apie 60 arų plotą, kuriame yra žalumos. Tai smagi vieta visiems, mėgstantiems lauko ir vandens pramogas. Yra valčių klubas, siūlantis pedalus, irklavimą ir kt. Taip pat galima apvažiuoti ežerą dviračiais ir žirgais.

10. Stulpų uolos:

Yra trys granito rieduliai, kurie stovi vertikaliai, visi greta vienas kito ir vadinami ramsčių uolomis. Ši vieta šiuo metu tapo garsia turistų vieta ir linksmina daugelį lankytojų. Uolų aukštis yra apie 400 pėdų nuo žemės.

Stulpų uolos

Stulpo uolos yra dar viena nuostabi vieta Kodaikanal. Galima sakyti, kad „Kodaikanal“ yra gana nuostabi ir viena iš svarbiausių taškų ar priežasčių yra ramsčio uolienos. Stulpo uolos yra populiari lankytina vieta ir gali būti laikoma viena geriausių vietų Kodaikanal mieste.

11. Meškos Šolos krioklys:

Bear Shola Falls kodaikanal svarbias vietas

Bear Shola kriokliai buvo pavadinti taip, nes čia atėjo meškos ir geria vandenį. Tai yra viena iš geriausių vietų pamatyti Kodaikanal, kurią žmonės lanko beveik kasdien dėl gražaus ir vaizdingo kraštovaizdžio. Galima sakyti, kad tai visiškai širdžiai miela, o dėl krioklių garso jis atrodo dar patrauklesnis. Aplinkui gausu žalumos, o sodri žalia žalia plantacija yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ši vieta kasmet sulaukia didžiulio lankytojų skaičiaus. Tai taip gražu, kad vietiniai Tamil Nadu žmonės tai vadina privaloma atrakcija.

Visų pirma, ši vieta nebuvo turistinis objektas. Vėliau jis buvo sukurtas turint omenyje, kad tai bus viena geriausių turistų vietų valstijoje. Meškos Šolos krioklys yra gana nuostabi vieta ir jums tai tikrai patiks.

12. Palni kalvos:

Palni Hills

Šios kalvos yra aukštoje vietoje ir gali būti matomos gana tolimoje vietoje. Šis kalnų pyktis yra tikrai gražus ir žmonėms tai patiks. Galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galima pamatyti Tamil Nadu. Iš esmės tai nėra Vakarų Gato tęsinys. Jie yra tarsi lygiagrečiai Indijos pakrantei (vakarinė pakrantė). Tai viena iš tų vietų, kur galite ateiti ir tiesiog atsipalaiduoti. Galimybės pramogauti šioje vietoje yra beribės ir galima tiesiog pasiklysti nuostabioje šios vietos atmosferoje. Jis yra 2500 m aukštyje.

13. Žaliojo slėnio vaizdas:

Žaliojo slėnio vaizdas

Yra daug tokių slėnių, kuriuos rasite Kodaikanal, o Žaliasis slėnis yra vienas iš jų. Iš šios vietos atsiveria geriausi vaizdai į aplinkinius kraštus ir galima teigti, kad tai puiki vieta atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Žaliojo slėnio vaizdas yra gana populiarus, nes čia atvyksta daug žmonių. Liūdna, bet tiesa, kad į šią vietą atvyksta daugiau lankytojų nei čia atvykstančių vietinių žmonių. Beveik ištisus metus joje gausu užsieniečių ir tai turbūt viena geriausių vietų, kur galima keliauti su šeima ir puikiai praleisti laiką. Akivaizdu, kad yra galimybių poilsiui ir puikiai tinka ekskursijoms. Šios vietos grožis daro ją viena geriausių Kodaikanal lankytinų vietų.

14. „Kodaikanal“ golfo klubas:

Kodaikanal golfo klubas

Čia yra viena drausmingiausių ir aristokratiškiausių Kodaikanal vietovių. Užmiesčio golfo klubas yra gana populiarus tarp vietinių žmonių, o žmonės iš kitų valstijų, miestų ir šalies atvyksta čia, kad pamatytų gražią šios vietos aprangą. Šis privatus narystės klubas riboja pašalinių asmenų įėjimą, tačiau jei esate turistas, visada galite čia atvykti turėdami specialų leidimą ir į jį patekti (lankytojams nebus leista dalyvauti golfo varžybose). Nuo miesto centro jis yra tik apie 6-8 km, taip pat yra daugybė kelionių galimybių. Jei atvykstate į Kodaikanalį, tai bus viena iš geriausių Kodaikanal vietų.

Čia yra keletas geriausių turistų lankomų vietų Kodaikanal. Kai lankotės Kodaikanal, nepamirškite aplankyti šių vietų, nes šioje vietoje yra keletas geriausių vietų. Apsilankęs šiose vietose, žmogus nenorėtų palikti „Kodaikanal“.