Abu kalnas yra maža kalvos stotis, esanti tarp Radžastano desertų. Įsikūręs Aravalli kalnų papėdėje, jis yra puikus atsitraukimas, kad išvengtumėte deginančio desertų karščio. Abu kalnas – išskirtinė Radžastano turistinė vieta, pritraukianti lankytojus iš visų šalies dalių, kad sužinotų Radžastano esmę..

Abu kalnas, Radžastanas, yra daugybė populiarių turistinių vietų. Tai apima natūralias pramogas, tokias kaip aukščiausios vietos su nuostabiais miesto vaizdais, taip pat saulėlydžiai ir saulėtekiai, istoriniai fortai ir rūmai su puikia architektūra, muziejai ir šventyklų rinkinys, iš kurių garsiausia yra Dilwara Jain šventyklos. Maža to, Abu kalnas yra puiki vieta pasimėgauti nuotykių pramogomis ir jų mėgstamomis vietomis. Šiame straipsnyje išvardytos visos puikios vietos, kurias verta aplankyti Abu kalne.

Nuostabios Abu kalno turistinės vietos:

Abu kalnas yra viena garsiausių turistų lankomų vietų turistams. Šis straipsnis parengė 15 nuostabių turistų lankomų vietų Abu kalne sąrašą, kad galėtumėte planuoti kelionę.

1. Dilwara šventyklos:

Dilwara šventyklos kalnas yra turistų lankomas vietas

Tai yra viena iš svarbiausių Abu kalno lankytinų vietų. Šventyklos fasadas yra gana paprastas ir labai kenkia sudėtingoms interjero detalėms! Šventyklos konstrukcija ir jos inkrustuoti darbai bei raižiniai kai kuriais aspektais pranoksta net Didįjį Tadžmahalą! Todėl per mažai galima pavadinti šią šventyklą tiesiog nuostabia ar didinga. Tai patirtis, kurią turite turėti sau, kad galėtumėte suvokti jos meistriškumą.

2. Nakki ežeras:

Nakki ežeras aplankė Abu kalno vietas

Natūralios turistinės vietos Abu kalne yra keletas ežerų ir aukštų pintų. Nakki ežeras yra viena romantiškiausių turistinių vietų Abu kalne. Piknikas palei šio ežero kampus yra geriausias būdas švęsti jubiliejų ar ramią datą. Jo vieta yra gana tinkama turistams. Beveik visi geriausi Abu kalno viešbučiai yra jo pakraštyje.

3. Saulėlydžio taškas:

Sunset Point kalnas yra garsi vieta

Saulėlydžio taškas yra garsiausias taškas, kuriame galima pamatyti nuostabius vakaro saulėlydžius. Jis yra tarp Aravalli kalvų, todėl dažnai būna gana šalta, todėl nepamirškite su savimi pasiimti striukės. Šis taškas yra labiausiai žinomos Abu kalno turistinės vietos.

4. Achalgarh fortas:

Achalgarh fortas yra geriausia vieta aplankyti Abu kalną

Istorinis Achalgarh fortas, pastatytas Rana Kumbha, yra panašus į visus kitus nuostabius rajput fortus ir rūmus, esančius visame Radžastane. Įsikūręs ant aukšto kalno viršūnės, šis fortas siūlo panoraminius vaizdus į aplinkinius vaizdingus kraštovaizdžius. Fortas yra netoli pagrindinio miesto ir yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo nuostabios Jain šventyklos. Tvirtovę supa tvirtos sienos. Keletą nuostabių nuotraukų galima paspausti čia.

5. Achaleshwar šventykla:

Achaleshwar šventyklos lankytinos vietos Abu kalne

Ši šventykla yra netoli Achalgarh forto, todėl jums nereikia stengtis ją aplankyti. Bet pažiūrėkite, kad tai būtų būtina pramogoms! Šventykloje, skirtoje Viešpačiui Šivai, yra natūrali Šiva Linga. Jame taip pat yra kelių kitų dievybių stabų, esančių aplink lingą. Šie stabai buvo iškirpti iš akmens, kuris atrodo kaip krištolas ir ryškiai šviečia šviesoje. Šventykla yra netoli liūdnai pagarsėjusio Mandakini ežero, todėl atsiveria įspūdingi vaizdai!

6. Guru Šikharas:

Guru Šikharas

Aukščiausia Abu kalno viršūnė vadinama Guru shikhar. Taigi aplankyti šią vietą yra būtina. Jis siūlo geriausius vaizdus visame Abu kalne! Čia gaivus ir šaltas oras, o aplinkui – nepaprastai gražu. Šventykla, skirta Guru Dattatreya, yra pakeliui į viršūnę ir yra dar viena puiki vieta aplankyti Abu kalną.

7. Adhar Devi šventykla:

Adhar Devi šventykla yra geriausios lankytinos vietos

Ši šventykla, skirta Arubos deivei, yra urve. Šią šventyklą kasmet per Navratrio savaitę aplanko keli piligrimai. Tačiau būkite įspėti, kad norėdami pasiekti šios šventyklos slenkstį, turite įkopti į kalną nukirstus 365 laiptelius! Visai nelengvas laipiojimas, bet galų gale verta.

8. Trevoro bakas:

Trevoro tankas turi aplankyti Abu kalno vietas

Trevoro bakas pavadintas britų inžinieriaus, kuris pastatė šią vietą, vardu. Tai viena populiariausių turistinių vietų Abu kalne. Labiausiai jis garsėja savo sukurtu tanku, kuriame veisiami krokodilai. Be to, iš šios vietos atsiveria puikus vaizdas į aplinkinį kraštovaizdį, jaukios iškylų ​​vietos ir aplinka, pilna medžių, gyvūnų ir paukščių.

9. Rupūžių uola:

Rupūžių uola

Rupūžė uola yra netoli Nakki ežero. Toad Rock, kaip rodo pavadinimas, yra milžiniška uolienų struktūra, panaši į rupūžę. Jis įsikūręs Aravalli kalnų masyve su malonia atmosfera. Rupūžių uola kartu su kai kuriomis kitomis uolienomis taip pat yra tinkama vieta laipioti ir žygiuoti. Lipdami į uolos viršūnę, pažvelkite į kvapą gniaužiantį kalvų ir ežero vaizdą.

10. Džaipuro namas:

Džiaipuro namų populiariausios lankytinos vietos Abu kalne

Karališkieji Džaipūro namai yra paveldo objektas Abu kalne, kurį 1897 m. Pastatė Jo Didenybė Maharadžas Ram Singhas. Ši vieta yra žinoma dėl savo vaizdingos vietos ir dabar paversta paveldo viešbučiu su moderniausiais patogumai ir patogumai.

11. Brahma Kumari Pasaulio dvasinis universitetas:

Brahma Kumari Pasaulinis dvasinis universitetas

„Brahma Kumari World Spiritual University“ yra pasaulinė „Brahma Kumaris“ būstinė, organizacija, skirta dėstyti Radža jogą ir kitas meditacijos formas. Nuo 1982 m. Čia taip pat pasirinkta vieta rengti Tarptautinę taikos konferenciją. Centras yra ideali vieta pabėgti nuo gyvenimo šurmulio ir ieškoti ramybės..

12. Vimala Vasahi šventykla:

Vimala Vasahi šventyklos turistinės vietos Abu kalne

Vimala Vasahi šventykla yra svarbi religinė vieta džainizmo pasekėjams. Šventykla skirta Adinathui, kuris buvo pirmasis Jain Tirthankaras. Vimala Vasahi šventykloje yra metalinis Saint Adinath stabas, pagamintas iš aukso ir žalvario, todėl įsitikinkite, kad viešnagės Abu kalne metu nepraleisite šios vietos. Tai viena iš labiausiai lankomų ir idealių turistų lankomų vietų Abu kalne.

13. Medaus mėnulio taškas:

Medus Mėnulio taškas

„Honey Moon Point“ yra 4000 pėdų aukštyje šiaurės vakarinėje Nakki ežero pusėje. Šis taškas taip pat žinomas kaip Anadara Point, po mažo kaimo pavadinimu Anadara. Tai puiki vieta ilgiems, ramiems romantiškiems pasivaikščiojimams, mėgaujantis kvapą gniaužiančiu aplinkinio kraštovaizdžio vaizdu. Šis taškas yra viena romantiškiausių ir gražiausių Abu kalno turistinių vietų poroms.

14. Gaumukh šventykla:

Gaumukh šventyklos kalnas abu

Gaumukh šventykla, kurią būtina aplankyti Abu kalne. Šventykla yra apsupta vaizdingo grožio ir taip pat yra puiki vieta iškyloms ar pasivaikščiojimams. Gaumukh šventykla yra skirta didžiajam induistų šventajam Vašištui ir yra svarbi religinė vieta induistų piligrimams.

15. Abu kalno laukinės gamtos draustinis:

Abu kalno laukinės gamtos draustinis

Laukinės gamtos draustinis Abu kalne yra 288 kvadratinių kilometrų plote ir įkurtas 1980 metais. Šventovėje gausu floros ir faunos, taip pat gyvena laukinių gyvūnų gyvūnai, tokie kaip leopardas, hiena, langur, džiunglių katė, sambhar, meška ir šernas – tik keletas. Liūtai ir tigrai nebegali būti pastebėti, o jūs galite rasti tik jų buvusio būsto pėdsakus. Abu kalno laukinės gamtos draustinis taip pat turi būti aplankytas aistringų paukščių mėgėjams, nes čia yra daugiau nei 250 paukščių rūšių. Eidami nepraleiskite progos pastebėti pilkų džiunglių vištų, unikalių šios vietovės gyventojų.

Abu kalnas yra viena iš tų turistų lankomų vietų Radžastano valstijoje, kuri ištisus metus lieka perpildyta lankytojų. Vieta, kurioje yra natūralus grožis ir vešliai žalia aplinka, pasižymi išskirtiniu Radžastano kraujavimu, kuris tikrai sužavės jūsų protą ir sielą.