Džaisalmerio miestą kaip turistų lankomą vietą vienodai mėgsta tiek indai, tiek užsienio turistai, lankantys nuostabią Radžastano valstiją. Tai, kas iš tikrųjų išsiskiria, yra tai, kad jis yra pačioje didžiosios Thar dykumos širdyje ir siūlo geriausius pasaulyje dykumos safarius. Be nuotykių ir sporto, miestas taip pat yra prisotintas istorijos senais rūmais ir fortais, kurie yra aukšti, liudijantys juos statžiusių amatininkų meistriškumą. Tiems, kurie nori paragauti Jaisalmerio, pradėkite nuo geriausių turistų lankomų vietų.

Gražios Jaisalmerio turistinės vietos:

Strategijose teigiama, kad Džaisalmeras turi tiek daug turistinių vietų, kurias galima aplankyti. Šis straipsnis padės jums aplankyti apie 15 nuostabių turistinių vietų Džaisalmeryje, kurios gali padaryti jūsų kelionę tokią laimingą.

1. Džaisalmerio fortas:

jaisalmer-fort_jaisalmer-tourist-places

Teigiama, kad fortas yra vienas didžiausių turistų fortų pasaulyje. Jį XII amžiuje pastatė Bhati Rajput valdovas Rao Jaisal, kurio vardu jis buvo pavadintas. Tvirtovė, kuri dabar stovi kaip galingos Thar dykumos centras, per savo laiką matė daugybę mūšių. Dėl aukso spalvos smiltainio fasado taip pat žinomas kaip „Auksinis fortas“, fortas yra vienas iš labiausiai lankomų dėl savo žavesio ir nesenstančio grožio.

2. Džaisalmerio dykumos festivalis:

jaisalmer-desert-festival_jaisalmer-tourist-places

Apsilankymas Jaisalmeryje apima garsiąją dykumos šventę, kuri kasmet rengiama vasario mėnesį. „Dykumos festivalis“ – tai didžiulis Radžastano turtingos kultūros demonstravimas, demonstruojamas liaudies šokio, lėlių pasirodymų ir daugybės kitų švenčių ekstravagante. Dėl kupranugarių lenktynių ir varžybų-nuo ilgiausių ūsų iki virvės traukimo tarp vietinių gyventojų ir turistų-verta jūsų laiko, o Radžastano žmonių šiluma paliks jums prisiminimų ir lobių visam gyvenimui.

3. Samo smėlio kopos:

sam-sand-dunes_jaisalmer-tourist-places

Apsilankymas didžiojoje To dykumoje bus neišsamus, nevažinėjant smėlio kopomis. Samo smėlio kopos yra didžiulė nuostabių kopų atkarpa, kurią galima įveikti kupranugario nugara. Kupranugarių safaris nuves jus giliai į dykumos širdį, kur galėsite mėgautis vienatvės akimirkomis. Artėjant nakčiai, laužas su kolegomis turistais tarp kaimiškos Radžastano muzikos ir šokių suteikia kuo daugiau malonumo. Tai yra geriausios turistų lankomos vietos Jaisalmer.

4. Patwonas Ki Haveli:

patwon-ki-haveli_jaisalmer-tourist-places

Įspūdingas penkių aukštų „Haveli“ yra didžiausias Džaisalmere. Jo architektūrinis spindesys gali pasigirti senovėmis, kai Radžastanas buvo suverenus. „Haveli“ išorė yra kruopščiai atlikta dekoratyviniais darbais. Pranešama, kad „Haveli“, kurį pastatė žinomas prekybininkas Gumanas Chandas Patwa, buvo baigtas per 50 metų. Nors „Haveli“ perėmė kai kurios vyriausybės įstaigos, paminklas vis dar išlieka turistų traukos objektu.

5. Vyas Chhatri:

vyas-chhatri_jaisalmer-tourist-places

Vyas Chhatri yra išminčiaus išminčiai Vyas, garsus tuo, kad užbaigė 300 000 ilgio Mahabharatos epą. Vyas Chhatri, iš kurio atsiveria nepakartojamas Džaisalmerio miesto vaizdas, taip pat laikoma viena geriausių turistų vietų Džaisalmeryje, iš kurios galima pamatyti nuostabų besileidžiančios saulės vaizdą horizonte. Puiki vieta aplankyti ir praleisti tingų vakarą. Tai senovės turistų lankomos vietos Jaisalmer.

6. Šilko kelio meno galerija:

silk-route-art-gallery_jaisalmer-tourist-places

Jei ieškote tradicinių Radžastano rankų darbo, užsukite į „Silk Route“ meno galeriją, kur parduodami vieni geriausių antklodžių ir kilimų meno kūrinių. Galerijos prižiūrėtojai yra draugiški, kad suteiktų jums informacijos apie vietos kultūrą ir eksponuojamų meno kūrinių rūšį bei rūšį. Tai taip pat yra viena iš labiausiai turistų lankomų vietų Jaisalmer.

7. Gadisaro ežeras:

gadisar-lake_jaisalmer-tourist-places

Tai viena garsiausių ir nuostabiausių turistų lankomų vietų Džaisalmeryje, kuri yra puiki vieta praleisti vakarą kelionės metu. Gadisaro ežeras, dirbtinis ežeras, yra apsuptas ghatų ir chhatrų bei šventyklų, kurios sukuria visiškos ramybės ir atsipalaidavimo atmosferą. Pasivažinėjimas valtimis ežeru yra būtinas visiems čia apsilankiusiems.

8. Dykumos kultūros centras Jaisalmer:

dykumos-kultūros-centras-jaisalmer_jaisalmer-turistinės vietos

Jei savo viešnagės metu norite sužinoti apie turtingus Jaisalmerio kultūrinius papročius ir tradicijas, tuomet turėtumėte eiti į dykumos kultūros centrą. Ypač Radžastano ir Jaisalmerio istorija iškeliama į platų artefaktų, rankraščių ir patrauklių lėlių pasirodymų rinkinį.

9. Jain šventyklos:

jain-tempples_jaisalmer-tourist-places

Jain šventyklos, skirtos 16 -ajam Tirthankarui, Šantinatui ir 23 -ajam Tirthankarui, Parshvanathui, yra duoklė buvusiai Jaislamers šlovei, kai Jain bendruomenė formavo miesto gyvenimą ir kraują. Senos šventyklos, esančios tarp griuvėsių, nukels jus į kitą pasaulį. Tai viena iš puikių Jaisalmerio turistų vietų, kuri suteiks ramybę ir laimę.

10. Bada Bagh:

bada-bagh_jaisalmer-tourist-places

Bada Bagh, reiškiantis „didžiulis sodas“, yra viena žymiausių Jaisalmerio lankytinų vietų. Jį XVI amžiuje pastatė Maharawal Jait Singh. Bada Bagh anksčiau buvo naudojamas kaip paminklas bajorų ir jų šeimų kremavimui. Nors vieta yra izoliuota, iš jos atsiveria nuostabus vaizdas į apylinkes. Saulėtekio ir saulėlydžio metu užrakto pinigai būtinai turi aplankyti Bada Bagh, kad jų kamerose būtų užfiksuotas kvapą gniaužiantis vaizdas. Tai nuostabios turistų lankomos vietos Džaisalmeryje.

11. Thar paveldo muziejus:

thar-paveldo-muziejus_jaisalmer-turistinės vietos

Thar paveldo muziejus yra centrinėje vietoje, todėl jis yra viena iš geriausių vietų pamatyti Jaisalmer. Muziejų įkūrė Laxmi Narayan Khatri ir jis lankytojams suteikia galimybę susipažinti su didžiojo indiško to deserto istorija, architektūra, menu ir kultūra. Lankydamiesi muziejuje galite pamatyti milijonų metų senumo jūros fosilijas, liudijančias apie jūros virsmą dabartine „Thar“ desertine. Thar paveldo muziejuje yra keletas išskirtinių laivo ornamentų, senovinių rankraščių, ginklų ir retų Jaisalmerio monetų. Ši vieta yra malonumas istorikams.

12. Mandiro rūmai:

mandir-palace_jaisalmer-tourist-places

Mandiro rūmai su puošniais baldakimais, balkonais ir įmantriais raižytais ekranais idealiai atspindi puikų Rajputana eros meistriškumą. Tai viena geidžiamiausių Džaisalmerio lankytinų vietų. Mandiro rūmai buvo pastatyti 9–10 amžiuje ir daugiau nei 200 metų tarnavo Jaisalmerio valdovų rezidencija. Mandiro rūmuose taip pat yra aukšta smiltainio struktūra, vadinama „Badal Vilas“.

13. Salimas Ji Ki Haveli:

salim-ji-ki-haveli_jaisalmer-tourist-places

Salim Ji KI Haveli yra išskirtinės Radžputanos stiliaus architektūros pavyzdys. Tai viena iš populiariausių turistų lankomų vietų Džaisalmeryje. Salim Ji Ki Haveli kilmė siekia XVII a. Ir turi žavingą siluetą, kuriame yra 38 išskirtiniai balkonai. Išplėstas arkinis šio „Haveli“ stogas primena povą, todėl tai retas ir žavus vaizdas. Taigi, kai keliaujate į Džaisalmerį, iškeliaukite apžiūrėti Salim Ji Ki Haveli, paveldo miesto atrakciono. Tai nuostabios turistų lankomos vietos Jaisalmeryje.

14. Dykumos nacionalinis parkas:

dykumos-nacionalinis-parkas_jaisalmer-turistas-vietos

Dykumos nacionalinis parkas yra geriausias parkas tarp didžiausių šalies parkų. Kadangi dykumos tampa nedraugiška vieta floros ir faunos išgyvenimui, čia galite pastebėti tik rūšis, išgyvenančias sunkias dykumų regionų klimato sąlygas. Tačiau dykumos nacionaliniame parke taip pat gyvena migruojantys paukščiai, kurie gausiai plūsta į šią vietą. Užsisakykite džipų safarį, kad pamatytumėte išnykusius šios paskirties ežerus ir mėgaukitės nepriekaištingų ir nuostabių kraštovaizdžių grožiu.

15. Vyas Chhatri saulėlydžio taškas:

vyas-chhatri-sunset-point_jaisalmer-tourist-places

Vyas Chhatri yra netoli Džaisalmerio, į šiaurę nuo forto, ir buvo pamišęs dėl didžiojo Brahmino išminčiaus, parašiusio didžiausią induistų epą „Mahabharata“, garbės. Įsikūręs tarp smėlio kopų, tai puikus išskirtinio Radžastano architektūros stiliaus pavyzdys. Ši vieta taip pat buvo naudojama kremuojant Pushkarana brahminus ir joje yra keletas kenotafų arba tuščių kapų, pagamintų jų garbei. Šie cenotafai yra žinomi kaip chhatris, nes jie primena skėtį. Vakare apsilankykite Vyas Chhatri, kad pamatytumėte įspūdingą saulės spindulių vaizdą horizonte.

Jaisalmeris yra turistų perkrautas ištisus metus, tačiau idealus laikas aplankyti šią turistinę vietą yra nuo rugsėjo iki kovo. Suplanuokite savo atostogas taip, kad turėtumėte pakankamai laiko tyrinėti ir sužinoti apie šias 15 išskirtinių ir žinomų Džaisalmerio turistinių vietų, skirtų ekskursijoms.