Dehradunas yra Uttarakhando sostinė ir yra žinoma dėl gražios aplinkos, vaizdingo grožio ir didybės. Jis yra netoli garsių kalvų stočių, tokių kaip Mussoorie, ir yra papuoštas keliomis grožio vietomis ir tokiomis vietomis kaip Doono slėnis. Tai taip pat vartai į daugelį populiarių turistų lankomų vietų, tokių kaip Rišikešas, Gangotris ir Badrinatas ir tt.

Turistų lankomos vietos Dehradune su nuotraukomis:

Žemiau yra 15 fantastiškų Dehradun turistų vietų sąrašas ir jūsų kelionės planavimo vaizdai.

1. Radžaji nacionalinis parkas, kurio niekada nepraleisite laukinių gyvūnų:

Radžaji nacionalinio parko lankytinos vietos Dehradune

Radžaji nacionalinis parkas yra 820 kv. Km ir buvo įkurtas 1966 m. Jis turi gražią ekosistemą ir yra vešliuose Šivalikų slėniuose. Pušynai, pievos ir žolinė ganykla yra keletas bendrų, tačiau nuostabių dalykų šioje vietoje. Tai viena įsimintiniausių vietų netoli dehraduno, kuri jums teikia didžiausią malonumą.

2. Plėšikų urvas:

Plėšikų urvas dehradun turistines vietas

Plėšikų Dehraduno urvas buvo pripažintas populiariausiu turistų traukos objektu. Tai geriausia vieta atostogoms ir yra labai natūralios atmosferos. Maždaug vieno kilometro žygis jus atgaivins, ypač dėl Plėšikų urvo upelio.

3. Tapkeshwar šventykla:

Tapkeshwar šventykla dehradun garsių vietų

Tapkeshwar šventykla yra labai sena ir sena šventykla, esanti Dehradune. Ji skirta Viešpačiui Šivai ir yra maždaug už aštuonių kilometrų nuo Dehraduno. Ši vieta buvo gerbiama visų Viešpaties Šivos garbintojų ir pasekėjų. Atvykimas čia tikrai padės jums sužinoti apie induizmo kultūrą. Apsilankę šioje nuostabioje vietoje, kuri yra arčiausiai dehraduno, tikrai jaučiatės jaudinantis, nes čia yra tokie gražūs kraštovaizdžiai ir atmosfera.

4. Malsi elnių parkas:

Malsi Deer Park dehradun turistinė vieta

Jei tikitės atrasti puikių vietų ir vietų iškyloms ir gyvūnų stebėjimui, Malsi Deer Park yra puiki vieta jums. Jis įsikūręs Dehradun Shivalik kalnų bazėje. Čia rasite ne tik elnių, bet ir tigrų, nilgai, povų ir kitų gyvūnų. Eiti trumpam piknikui į šią egzotišką vietą taip pat bus gaivu.

5. Santala Devi šventykla:

Santura Devi šventyklos istorinės vietos dehradune

Santala Devi šventykla yra maždaug šešiolika kilometrų nuo Dehraduno. Šeštadieniais čia labai daug žmonių, nes tai laikoma Santala Devi ir jos brolio diena. Šventykla atrodo išskirtinai graži ir yra puiki vieta aplankyti. Tai viena iš labiausiai turistų lankomų vietų Dehradune, kurioje yra vėsus oras ir atsidavimas.

6. Sahastradhara:

Sahasradhara lankytinos vietos Dehradun

Sahastradhara taip pat žinoma kaip tūkstančių šaltinių vieta. Jis yra netoli Rajpur upės ir yra maždaug 16 kilometrų nuo mažo Dehradun miesto. Vieta tampa labai patraukli lietaus sezono metu ir yra puiki vieta iškylai. Jame taip pat gausu vandens šaltinių, kurie, kaip žinoma, turi gydomųjų savybių gydant ligas ir negalavimus.

7. Jwalaji šventykla:

Jwalaji šventyklos dehradun kelionių vietos

Dehradunas yra egzotiškų ir šviesių bei šventyklų žemė. Jis yra maždaug 9 kilometrų atstumu nuo Mussoorie ir yra tiesiai Benogo kalvos viršuje. Vaizdas yra toks gražus, kad atrodo, lyg jis būtų ant kalvos viršūnės kaip karūna. Jwalaji šventykla yra viena gražiausių dehradun turistų lankomų vietų.

8. Lachhiwala:

Lacchiwala populiariausios lankytinos vietos Dehradune

Lachhiwala yra šio šlovingo miesto priemiestyje ir iš upelio teka gėlas vanduo. Upelis patenka į skirtingus baseinus ir vaizdas iš tolo yra labai gražus. Vandens lygis yra maždaug keturių pėdų aukščio ir tikrai nuostabi vieta.

9. Bhadraj šventykla:

Bhadraj šventykla turi aplankyti Dehraduno vietas

Bhadraj Dehradun šventykla skirta induistų Dievui Krišnai. Įsikūrusi Doono slėnyje, vieta yra patraukli ir tikrai labai patraukli. Šventykla yra maždaug penkiolika kilometrų nuo Dehraduno ir yra geriausia vieta eiti. Tai viena garsiausių turistinių vietų aplink dehraduno rajoną. Čia nuotrauka rodo, kiek garsi ta vieta dehradune.

10. „Tiger Falls Most Adventures Place“:

Garsios Tiger Falls lankytinos vietos Dehradune

Norite aplankyti Dehradun? Tigro krioklys yra viena iš geriausių lankytinų vietų Dehradune. Jis yra maždaug 1400 m aukštyje virš jūros lygio, kuris yra gana aukštas. Šio krioklio vaizdas yra nuostabus. Negalima tiesiog ignoruoti vaizdingo krioklių grožio. Kriokliai taip pat sportuoja miškus ir kitas natūraliai gražias vietas. Vienas iš geriausių tigro kritimo dalykų yra jo tankis. Jis yra gana gilus ir žmones žavi triukšmas, kurį sukelia šis krioklys. Galima sakyti, kad tai viena geriausių Dehraduno turistų vietų. Negalima ignoruoti tigrų kritimo grožio, o turistai čia atvyksta beveik iš visų pasaulio kampelių, kad pamatytų šios nuostabios svetainės grožį.

11. Tapovanas:

Tapovanas

Tai viena garsiausių istorinių vietų šalyje. Turistus žavi istorinės istorijos ir mitiniai faktai apie šią nuostabią svetainę. Aplink šią nuostabią vietą yra daug vandens telkinių, taip pat garsi piligrimų vieta. Kasmet vykstantys religiniai susibūrimai šioje vietoje yra už ribų. Nėra tokios vietos Indijos liudytojams tiek daug religinių susibūrimų vienu metu. Vienuolynai šioje vietoje taip pat yra gana gražūs, o visa vieta yra gerai prižiūrima ir gerai tvarkoma. Taigi galima sakyti, kad Tapovanas yra viena geriausių turistų vietų netoli Dehraduno.

12. Mindrolling vienuolynas:

Mindrolling vienuolynas

Tai viena garsiausių Dehraduno vietų. Jis yra pilnas religinės svarbos ir gali būti sakoma, kad jame gyvena kai kurios šios vietos sargybinio dvasios (pasak vietinių žmonių). Ši vieta taip pat yra pilna gamtos stebuklų, kurie iš tikrųjų supa šią vietą. Viešpaties Budos statula yra labai didelė ir pagaminta iš gryno aukso, o tai yra viena iš pagrindinių šios vietos traukos priežasčių. Vienuolynas taip pat garsėja savo relikvijomis, kurios iš tikrųjų yra vienas iš svarbiausių šios vietos talentingų žmonių sukurtų elementų.

13. Miškų tyrimų institutas:

Miškų tyrimų institutas

Jei tikrai norite ko nors išmokti, atvykę į Dehraduną kaip turistai, tai yra ideali vieta aplankyti. Institutą įsteigė viena iš filialų, sukurtų valdant britams Indijoje, ir ši vieta turi didžiulę istorinę ir edukacinę reikšmę. Galima sakyti, kad tai viena geriausių lankytinų vietų Dehradune. Šioje vietoje esantis muziejus taip pat svarbus. Muziejuje žmonės lankosi gana dažnai ir iš tikrųjų yra viena geriausių vietų, kurias galite aplankyti Dehradune.

14. „Asan Barrage“ vandens sporto kurortas:

Asan Barrage vandens sporto kurortas - gražiausios Dehraduno vietos

Šį kurortą sukūrė Garhwal Mandal Vikas Nigam ir jis yra nepaprastai svarbus šiai vietai. Šią vietą kasmet aplanko gana daug žmonių. Šioje vietoje yra daugybė pramogų, tokių kaip valtis valtimis, plaukimas baidarėmis ir kt., Kurios leis lankytojui pramogauti beveik visą dieną. Uttarakhando turizmo plėtros valdyba pasirūpina transporto priemonėmis ir suplanuoja savo kelionę į šią vietą. Migruojančių paukščių stebėjimas taip pat yra garsi veikla šioje vietoje. Tai viena iš geriausių dehradun turistų vietų.

15. Wadia Himalajų geologijos institutas:

Wadia Himalajų geologijos institutas

Iš šio instituto galima daug ko išmokti. Galima sakyti, kad tai yra vienas geriausių šalies Himalajų geologijos centrų ir viena geriausių čia esančių traukos vietų. Šioje vietoje gyvenantys žmonės labai padeda turistams, taip pat suteikia šiems žmonėms nakvynę ir būtiniausius daiktus. Tai viena geriausių vietų turistams Dehradune.