Tie, kurie mėgsta keliauti, turi suprasti, kad pasaulyje yra tik kelios vietos, kurios suteiks jiems galimybę visą gyvenimą. Sikkim yra viena iš tų nuostabių valstijų, kurioje atrasite unikaliausių ir nuostabiausių Indijos kultūros dalykų. Čia rasite gausybę gamtos. Vaizdingas grožis sužavės, o ištaiginga virtuvė sujaudins jūsų mintis. Įspūdingos ekskursijos, žygiai pėsčiomis, pasivaikščiojimai ir tyrinėjimai tikrai padarys jūsų kelionę nepamirštamą. Sikkime yra daugybė lankytinų vietų, kurias galite aplankyti, o jei planuojate atostogauti į Indiją, nepamirškite aplankyti fantastiškos ir įdomios Sikkim valstijos. Jei ieškote trumpo gido, mes turime jums!

Gražios Sikkim turistų lankomos vietos:

Žemiau yra nuostabių nuostabių turistų vietų Sikkime sąrašas, kuris tikrai gali jus pritraukti ir pasidalyti nuostabiais jausmais su savo šeima.

1. Gangtokas:

gangtok_sikkim-tourist-places

Gangtokas yra Sikkimo sostinė. Tai yra didžiausias šios valstijos miestas ir yra rytinėje Himalajų kalnų grandinėje. Čia rasite įvairių etninių grupių, tokių kaip indai-nepalai, lefos ir butai. Oras čia yra švelnus ir vidutinio klimato ir yra puiki vieta turizmui. Dauguma turistų parodo susidomėjimą pamatyti šią gražią vietą.

2. Skausmas:

soreng_sikkim-tourist-places

Soreng yra gražus ir vaizdingas kaimas, esantis vakariniame Sikkim regione. Jį supa vešliai žalios kalvos, taip pat yra daugybė paukščių ir gyvūnų. Jei esate paukščių stebėtojas ar ekologiškas mylėtojas, negalite praleisti šios nuostabios vietos, vadinamos Soreng. Ši vieta jums idealiai tinka! Tai yra viena iš geriausių turistų lankomų vietų Sikkime, iš kurios atsiveria nuostabūs apžvalgos taškai.

3. Manganas:

mangan_sikkim-tourist-places

Manganas yra puikus miestas Šiaurės Sikkime. Pastaruoju metu dėl savo turizmo ji sparčiai augo. Jame yra vidutinio klimato ir gana gerai žinoma tarp turistų ir keliautojų. Atvykimas čia tikrai bus nuostabi patirtis. Tai viena iš daugybės turistų lankomų vietų Sikkime.

4. Menmecho ežeras:

menmecho-lake_sikkim-tourist-places

Sikkimas yra gerai žinomas ne tik dėl slėnių, kalvų ir miestų, bet ir užburiančių ežerų. Menmecho ežeras yra viena iš nuostabių Sikkim turistų vietų. Jis garsėja savo upėtakių žuvimis ir yra suformuotas tirpstančio sniego vasaros ir musonų sezono metu. Netoliese yra žuvų ūkis.

5. „M.G Marg Market“:

m-g-marg-market_sikkim-tourist-places

„M.G Marg“ turgus yra pagrindinėje Gangtoko gatvėje. Tai puiki vieta pabūti su draugais ir šeima. Taip pat galite nueiti ir pasimėgauti „The Titanic Park“ arba čia dalyvauti linksmuosiuose karnavaluose. Ši vieta per šventes yra perpildyta.

6. Padmasambhava:

padmasambhava_sikkim-tourist-places

Įmonės Padmasambhava veiklos vieta: Namčis. Tai reiškia „Gimęs lotosas“. Padmasambhava buvo senovės išminčius, labai paveikęs budizmą tokiose šalyse kaip Butanas ir Tibetas. Šio guru struktūra yra nuostabi, o auksinė statula yra pribloškianti.

7. Nathu La Pass:

nathu-la-pass_sikkim-tourist-places

Jei esate nuotykių žmogus ir mėgstate žygius pėsčiomis, „Nathu La Pass“ yra jūsų kelionės tikslas. Jis yra už trijų valandų nuo gražaus Gangtoko miesto ir yra prie Kinijos sienos. Indai yra vieninteliai, kurie gali keliauti taip toli, ir tik kelios savaitės dienos ši galimybė suteikiama. „Nathu La Pass“ yra viena iš labiausiai turistų lankomų vietų Sikkime, kuri gali būti puikus laikas jūsų gyvenime.

8. Teestos upė:

teesta-river_sikkim-tourist-places

Jei mėgstate plaustis plaustais, imkitės iniciatyvos atvykti prie Teesta upės. Aukštos uolos ir putojančios upės papildo jaudulį. Geriausias laikas čia atvykti yra nuo spalio iki gruodžio. Jūsų kelionė į Sikkimą be šios vietos bus nepilna.

9. Nehru botanikos sodas:

nehru-botanical-garden_sikkim-tourist-places

Nehru botanikos sode rasite platų ir egzotišką orchidėjų asortimentą. Čia taip pat yra medžių ir augalų mišinys. Jauniesiems taip pat yra nedidelė žaidimų aikštelė.

10. Lachenas:

lachen_sikkim-tourist-places

Lachenas, miestas Šiaurės Sikkimo rajone, yra 2750 metrų aukštyje. Tiesioginė Lacheno vardo reikšmė yra didelė perėja ir iš jos atsiveria puikus vaizdas į Himalajų kalnus. Lachenas yra Chopta slėnio ir Gurudongmar ežero pagrindas. Jakų lenktynės „Thangu“ kasmet vasarą rengiamos Lachene.

11. Namchi:

namchi_sikkim-tourist-places

Pietų Sikkimo rajono būstinė Namchi greitai tampa pagrindine turistų vieta ir piligrimystės centru. Namchi vienuolynas, Tendong kalva ir Ralango vienuolynas yra vieni svarbiausių budistų piligrimystės centrų. Didžiausia pasaulyje Padmasambhavos statula, kurios aukštis yra 118 pėdų, taip pat žinoma kaip Guru Rinpočė, kuri yra Sikkimo globėja, yra ant Samdruptse kalvos priešais Namchi. Taip pat sakoma, kad Samdruptse kalva yra neveikiantis ugnikalnis ir kad budistų vienuoliai ėjo ant kalvos ir reguliariai meldėsi ugnikalniui, kad jis būtų ramus. Taip pat yra Roko sodas, esantis vos už kelių kilometrų nuo miesto pakeliui į Samdruptse. Roko sode gausu floros ir yra vietinė iškylų ​​ir poilsio vieta, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į Kanchenjunga kalną, kuris yra trečia aukščiausia pasaulyje viršūnė.

12. Saramsa sodas:

saramsa-garden_sikkim-tourist-places

Saramsa sodą, dar vadinamą Ipecac sodu, 1922 m. Sikkimo vyriausybės miškų departamentas įsteigė, kad patenkintų britų karininkų ir buvusios Namgyal karališkosios šeimos poreikius. Nuostabus spalvingų gėlių asortimentas ir vešli žaluma tikrai privers jūsų žandikaulį nukristi. Sode taip pat yra didelis žalias namas, kuriame išsaugotas platus orchidėjų asortimentas. Su nuostabiu vaizdu, kuris pritraukia turistus, sodas yra gerai išvystytas ir čia galite mėgautis įvairiomis pramogomis, tokiomis kaip futbolas ir tinklinio kamuolys.

13. Tashi požiūris:

tashi-view-point_sikkim-tourist-places

Tashi Namgyal pastatytas Sikkim karalius yra 4 km atstumu nuo Gangtoko taši apžvalgos taško, iš kurio atsiveria įspūdingi vaizdai į Khangchendzonga kalną ir keletą kitų garsių gražiai apsnigtų kalnų viršūnių. Gangtoko slėnio vaizdas iš šio taško yra kvapą gniaužiantis. Čia galite pamatyti garsiuosius Phodong ir Labrang vienuolynus, esančius ant kalvų priešais šį vaizdą.

14. Kyongnosla Alpių šventovė:

kyongnosla-alpine-sanctuary_sikkim-tourist-places

Kyongnosla Alpių šventovė, apimanti 31 kv. Km žemės, yra maždaug 3200–4 200 metrų aukštyje. Įsikūręs 30 km nuo Gangtoko, jis siūlo nuostabų vaizdą į Khangchendzonga viršūnę. Nors kai kuriems šventyklos aukštis gali būti fiziškai sudėtingas, kvapą gniaužiantys gražūs snieguoti kalnai pakelia jūsų nuotaiką į visai kitą plotmę. Keliautojai dažnai lankosi šioje Sikkimo dalyje dėl jos siūlomo iššūkio, o gamtos mylėtojai dievina šią šventovę dėl daugybės alpinių gėlių, tokių kaip rododendras, primulos ir magnolijos. Sniego leopardas, muskuso elnias, Himalajų juodasis lokys ir kalnų ožka yra keletas čia rastų gyvūnų..

15. Ganesh Tok:

ganesh-tok_sikkim-tourist-places

Ganešo žetonas, skirtas lordui Ganešai, yra maža šventykla, kurioje vienu metu gali apsistoti tik keli žmonės. Norėdami patekti į šventyklą, žmogus turi nusileisti keturiomis. Nepaisant savo dydžio, šią šventyklą lanko daug entuziastingų keliautojų. Daugelis bhaktų savo artimųjų vardu sodina sodinukus ant žemės šalia šventyklos. „Ganesh Tok“, esantis maždaug 6500 pėdų aukštyje, vos už 7 km nuo Gangtoko, siūlo įspūdingus miesto ir gražiosios Khangchendzonga vaizdus. Observatorijos bokštas yra netoli Ganesh Tok. Iš čia atsiveria kvapą gniaužiantis snieguotos Khangchendzonga vaizdas. Geriausia būtų planuoti savo vizitą ryte, nes blogas oras gali sugadinti vaizdą vakare.

„Sikkim“ yra tikrai puikus tempas. Jo žavesys ir grožis paliks jums burtą. Taigi netrukus planuokite kelionę į šią nuostabią Indijos valstiją!