Vakarų Bengalija yra rytinis Indijos regionas, ketvirtoji pagal gyventojų skaičių valstybė. Valstijos sostinė Kolkata siūlo daugybę turistų lankomų vietų, o žmonės, lankantys Vakarų Bengaliją, pirmiausia norėtų čia atvykti. Tai buvo Didžiosios Britanijos Indijos sostinė, o pastatuose ir paminkluose yra europietiško stiliaus.

Vakarų Bengalijos turistų lankomos vietos:

Čia pateikiamas sąrašas 15 skirtingų gražių, garsių ir nuostabių turistinių vietų Vakarų Bengalijoje, kurias aplankys visų amžiaus grupių žmonės, kuriems labai patinka.

1. Kolkata:

kolkata_west-bengal-tourist-places

Kolkata yra rytinėje Hooghly upės kranto pusėje. Mieste gyvena daugiau nei 4,5 milijono žmonių, o tai yra šalies metropolis. Dėl savo grožio ir gyvų gyventojų jis yra „džiaugsmo miestas“ ir „šviesų miestas“. Kolkata turi seniausią Indijos muziejų, Pergalės memorialą, nuostabų vaizdą į upę, šventyklas ir bažnyčias, kurias turistai turi aplankyti. Dauguma žmonių sakė, kad tai geriausia turistinė vieta Vakarų Bengalijoje.

2. Darjeeling:

darjeeling_west-west-bengal-tourist-places

Darjeeling yra netoli kalvos stoties nuo sostinės. Automobiliai užsakomi iš Siliguri, o paskui turistai pakyla į kalną ir, kol jie keliauja, taip pat atsiveria gražus vaizdas į kalvą. Dardžilingas garsėja daugybe gėlių, tokių kaip magnolijos ir rododendrai, o turistai negali praleisti arbatos dvarų ir sidabrinių eglių. Yra garsus žaislinis traukinys, vedantis turistus per keletą lankytinų vietų kalne. Tai yra geriausios turistinės vietos Dardžilingo mieste.

3. Pavojus:

pavojingų vietų_west-bengal-turistinės vietos

Hazarduari rūmai yra Murshidabad miestas. Rūmai garsėja tūkstančiais durų ir turi teisę į juos. Čia yra 114 kambarių ir 8 galerijos, pastatytos europietiškos architektūros stiliumi. Šiuo metu jis paverstas muziejumi ir jame eksponuojama 2700 rūšių ginklų ir šarvojimo priemonių, paveikslų, dramblio kaulo kūrinių Kinijoje. Taip pat yra biblioteka, tačiau ji nėra atvira visuomenei be specialaus leidimo. Tai viena geriausių ir garsiausių turistų vietų netoli Vakarų Bengalijos, kuri tikrai gali puikiai praleisti laiką visiems.

4. Purulia:

purulia_western-bengal-turistinės vietos

„Purulia“ atitraukia turistus nuo judrios gatvės šurmulio ir nuveda juos į vešliai žaliuojančius kraštovaizdžius ir tankius miškus. Dėl savo natūralaus grožio ir tylos tai yra tinkama turistų vieta. Čia galima aplankyti daug senovinių pastatų, šventyklų ir archeologiškai iškastų vietovių.

5. „Sundarbans“:

sundarbans_west-bengal-tourist-places

„Sundarbans“ yra mangrovių miškų zona, kuri dabar tapo tigrų draustiniu. Ši teritorija pasiekiama tik vandeniu, o žmonės, kurie norėtų laukinių ir nuotykių kupinų atostogų, norėtų čia atvykti. Jame gyvena karališkasis Bengalijos tigras, dėmėtasis elnias, lojantis elnias, katės, katės, stebėtojai driežai ir daug kitų laukinių gyvūnų. „Sundarbans“ yra viena geriausių turistų vietų Vakarų Bengalijoje.

6. Deimantinis uostas:

diamond-uosto_vakarų-bengalų-turistų vietos

Deimantinis uostas yra artimiausia atostogų vieta iš Kalkutos, kuri yra vos už 48 km. Žmonės čia atvyksta praleisti savaitgalių su šeima ir artimaisiais. Šis uostas yra taškas, iš kurio Hooghly upė pasuka į pietus ir patenka į Bengalijos įlanką.

7. Bakkhali:

bakkhali_west-bengal-turistinės vietos

Bakkhali yra vienišas paplūdimys, apie 132 km nuo Kolkatos. Žmonės atvyksta į Namkhaną, tada kerta Hatanijos Doanijos upę, o po to važiuoja dar vienu autobusu į Bakkhali. Kelionę organizuoja turizmo departamentai ir turistams suteikiama įdomi ir nuotykių kupina kelionė.

8. Malda:

malda_west-bengal-tourist-places

Tai miestas, kuris buvo žinomas kaip Anglijos turgus, nes čia buvo įkurta 1771 m. Anglų gamykla. Malda yra turtinga paveldo ir istorijos, čia yra daug šventyklų ir rūmų. „Gour“, „Pandua“ ir „Malda“ muziejai turi būti aplankyti, kad užbaigtumėte kelionę be nepasitenkinimo.

9. Šantiniketanas:

shantiniketan_west-bengal-tourist-places

Šantiniketanas laikomas viena religingiausių ir kultūringiausių vietų. Vietovę sukūrė Maharshi Debendranath Tagore, o vėliau Rabindranath Tagore pradėjo mokyklą po atviru dangumi ir pavadino ją „Patha Bhavan“. Čia buvo pastatytas Visvos Bharati universitetas, kuris šiuo metu yra Centrinis universitetas ir yra žinomas dėl savo kultūrinio išsilavinimo..

10. Mokslo miestas Kolkata:

science-city-in-Kolkata_west-Bengal-tourist-places

Kolkata, džiaugsmo miestas, yra viena geriausių vietų Vakarų Bengalijoje ir šalyje, kuri yra mokslo miestas. Ten eina ne tik mokslo gerbėjai. Yra daug žmonių, atvykstančių aplankyti šios vietos, nesvarbu, ar juos domina temos, kurios ten rodomos ar skelbiamos. Lankantis šioje vietoje bus smagu praleisti laiką, nes čia galima nuveikti daug dalykų. Yra ir virvių būdų, ir daug kitų užsiėmimų paaugliams ir vaikams. Lankytis šioje vietoje taip pat atvyksta daug žmonių iš kitų valstybių ir šalių (turistų). Galima sakyti, kad tai yra viena iš geriausių vietų Vakarų Bengalijoje ir viena garsiausių Vakarų Bengalijos turistų vietų.

11. Indijos muziejus:

indian-museum_west-bengal-turistinės vietos

Viena geriausių turistų vietų Vakarų Bengalijoje yra Indijos muziejus. Tai gana jaudinanti vieta, kurioje yra keletas gražiausių ir lavinančių faktų, kuriais galima išsilavinti. Muziejus buvo įkurtas XVIII amžiuje ir nuo to laiko buvo laikomas viena iš labiausiai lankomų vietų Vakarų Bengalijoje. Negalima tiesiog nekreipti dėmesio į didžiulį šios vietos grožį ir patrauklumą. Yra daugybė gražių architektūrinių kopijų ir kultūrinių faktų apie Indiją, kurie žavi lankytojus ir priklijuoja juos prie vietos taip, kad jie nenori jos palikti.

12. Tigro kalva:

tigro kalva_vakarų-bengalų-turistinės vietos

Tai yra viena iš geriausių kalnų stočių Vakarų Bengalijoje ir yra Dardžilingo mieste. Vieta alsuoja siaubingais gandais, tačiau neatrodo, kad tai sumažintų šios vietos populiarumą. Atvirkščiai, galima sakyti, kad persekiojami faktai apie šią vietą pritraukia daugiau lankytojų ir tampa viena geriausių vietų pamatyti Vakarų Bengalijoje. Be viso to, šioje vietoje yra daugybė kitų gražių savybių, kurios traukia turistus, pavyzdžiui, šios vietos peizažas. Nuo šios kalvos atsiveria nuostabus Kanchenjunga vaizdas, kuris yra tikrai žavus ir daro jį populiaria žygių vieta. Daugelis žmonių kopia į šią vietą tik norėdami turėti nuostabų vaizdą į Kanchenjunga kalnų grandinę.

13. Edeno sodai:

eden-Gardens_west-Bengal-turistinės vietos

Kita nuostabi turistų vieta Vakarų Bengalijoje netoli Kolkatos yra Edeno sodai. Tai viena iš geriausių vietų žiūrėti kriketo rungtynes ​​Indijoje. Kadangi kriketas yra viena populiariausių sporto šakų tarp bongų, atvykę į Kolkatą, Vakarų Bengaliją, nenorite praleisti rungtynių Edeno soduose. Atmosfera tokia elektrizuojanti, kad tik žvilgsnis į stadiono viršūnę iš tolo žmones jaudina dėl šios vietos.

14. Viktorijos memorialas:

victoria-memorial_west-bengal-tourist-places

Viktorijos memorialas yra dar viena graži vieta Kolkata. Viktorijos memorialas yra viena gražiausių vietų čia ir gali lengvai priversti žmones jį įsimylėti. Užsieniečiai mėgsta jį aplankyti, ypač dėl to, kad šią vietą aplankė šimtai ir šimtai žmonių iš JK. Vaizdas į Viktorijos memorialą daro jį unikaliu.

15. Naujojo miesto ekologinis parkas:

new-town-eco-park_west-bengal-tourist-places

Vakarų Bengalijoje yra daugybė nuostabių lankytinų vietų, o dauguma gražių vietų yra tik Kalkutoje. Paskutinis šiame sąraše yra „Eco Park“, esantis Naujajame mieste, kuris yra gana garsi šio Džojaus miesto sritis. Šis ekologinis parkas turi daug ką pasiūlyti savo lankytojams. Apsilankius šioje vietoje nebus nuobodu ir bus daug linksmybių.

Šiame sąraše yra tik 15 geriausių turistinių vietų Vakarų Bengalijoje. Tačiau yra keletas garbingų paminėjimų, tokių kaip Howrah tiltas, Darjeeling Himalajų geležinkelis ir kt. Įsitikinkite, kad lankydamiesi Vakarų Bengalijoje, atvykstate ir aplankote ir šias vietas.