Vokietija yra Europos centre. Tai suteikia mums daugybę fantastiškų turistinių vietų ir nuostabių vietų aplink. Lankytojai iš viso pasaulio keliauja į Vokietiją dėl gerai žinomų architektūrinių struktūrų ir gamtos grožio. Keliautojams šiek tiek sunku iš naujo suprasti Vokietiją, tačiau susidomėję tyrinėtojai visada ras kelią.

Vokietijos turistinės vietos

Populiariausios turistų lankomos vietos Vokietijoje:

1. Noišvanšteino pilis:

Geriausios lankytinos vietos Vokietijoje: Neuschwanstein pilis

Noišvanšteinas yra išskirtinis pasakų pilies pavyzdys. Jis įsikūręs ant tvirtos kalvos netoli Fuseno, pietvakarių Bavarijoje. Jis idealizuojamas kaip romantiškos architektūros simbolis ir tragiška istorija, į kurią nebuvo atsakyta. Tai įkvėpė Disneilendo parkų Miegančiosios gražuolės pilys. Pilis buvo įkurta Bavarijos karaliaus Liudviko II, kuris paslaptingai žinojo, kad išprotėjo, kai pilis buvo beveik baigta, 1886 m. Ir po kelių dienų mirė. Turistai stebisi pamatę tokį grožį su nuostabiu fonu.

2. Brandenburgo vartai:

Brandenburgo vartai, Vokietija

Brandenburgo vartai yra vieninteliai vartai, išlikę Berlyne. Tai simbolizuoja Rytų ir Vakarų Berlyno susijungimą. Jis buvo pastatytas XVIII a. Ir yra įėjimas į Unter den Linden, kuris yra garsus liepų bulvaras. Tai vienu metu vedė tiesiai į Prūsijos monarchų rūmus.

3. Europos parkas:

Įžymios Europos parko vietos Vokietijoje

„Europa-Park in Rust“ yra gražus parkas, esantis pietvakarių Vokietijoje tarp Freiburgo ir Offenburgo. Tai pramogų parkas, kurį sudaro įvairūs drąsūs pasivažinėjimai, todėl tai būtų gana nuotykių kupina kelionė. „Europa-Park“ yra didžiausias pramogų parkas vokiškai kalbančiose šalyse ir vienas iš nedaugelio, kuris veikia žiemą.

4. Heidelbergo miestas:

Heidelbergo miestas

Heidelbergas, esantis Neckar upės slėnyje, yra vienas populiariausių Vokietijos turistų poreikių. Antrojo pasaulinio karo metu miestas buvo beveik visiškai sugriautas dėl sprogimų, kurie sunaikino daugumą Vokietijos vidinių miestų. Heidelbergas išlaikė baroko žavesį siaurose gatvelėse, vaizdinguose namuose ir turi gerai žinomą Heidelbergo pilį, kuri sugrąžina turistus į gyvenimą, kurį žmonės gyveno prieš šimtmečius.

5. Berlyno siena:

Berlyno sienos Vokietijos turistinės vietos

1961–1989 m. Pastatyta Berlyno siena paskatino miesto padalijimą į dvi dalis. Berlyno sienos takas yra pėsčiųjų ir dviratininkų maršrutas, suskirstytas į 14 dalių. Informaciniai skydeliai pasakoja apie sienos istoriją. „East Side“ galerija yra neseniai įžanga, tai yra užpakalinė siena, kurią nutapė 21 šalies menininkai, 1990 m.

6. Holstentor:

Holstentor Vokietija lankytinos vietos

Yra du vartai, likę Liubeke, o Holstentor yra vienas iš jų. Jis buvo pastatytas 1464 m. Ir dabar yra atviras lankytojams kaip muziejus. Jame yra du apvalūs bokštai ir arkinis įėjimas, todėl jis yra miesto simbolis.

7. Berlyno muziejų sala:

Berlyno muziejų sala

Berlyno muziejų sala įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai vienas garsiausių pasaulio muziejų ir jame yra neįkainojamų kultūros vertybių. Kai kurios galerijos čia yra Senovės pasaulio muziejus, Naujasis muziejus, Senoji nacionalinė galerija, Bode muziejus ir Pergamo muziejus, apie kurį lankosi lankytojas, ir sužino apie mezopotamiečių civilizacijos meną ir kultūrą iš Egipto, Graikijos, Roma ir kt.

8. „Oktoberfest“:

„Oktoberfest“ turi aplankyti Vokietijos vietas

„Oktoberfest“ yra didžiausias „Volksfest“. Miunchenas kasmet sulaukia daugiau nei 6 milijonų lankytojų. „Oktoberfest“ prasideda rugsėjo pabaigoje ir tęsiasi iki pirmojo spalio savaitgalio. Tai svarbi Bavarijos kultūros dalis ir ji buvo įprasta praktikoje nuo 1810 m. Lankytojai gali mėgautis įvairiomis tradicinėmis kainomis..

9. Sanssouci rūmai:

Sanssouci rūmai - geriausios turistinės vietos Vokietijoje

Potsdamo miestas turi nuostabius kraštovaizdžius, įskaitant plačius parkus, didingas medžiais apaugusias gatves ir apie 150 pastatų, kurie buvo pastatyti per 200 metų, nuo XVIII iki XX a. „Sanssouci“ yra labiausiai lankoma konstrukcija, iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas ir visi lankytojai būna sužavėti.

10. Lindau:

Lindau lankytinos vietos Vokietijoje vasarą

Istorinis miestas yra gana populiarus turistų traukos objektas. Jis yra netoli Austrijos, Vokietijos ir Šveicarijos sienų sankirtos rytinėje Bodeno ežero dalyje. Miestas yra sujungtas su žemynu tiltu ir geležinkeliu, o dabar yra labai tankiai apgyvendintas. Tai suteikia turistams viduramžių prisilietimą per savo pastatus ir architektūrą.

11. Frauenkirche bažnyčia:

Frauenkirche bažnyčia

Frauenkirche bažnyčia Drezdene yra liuteronų Dievo Motinos bažnyčia. Antrojo pasaulinio karo metu ji buvo sugriauta. Bažnyčia buvo rekonstruota remiantis pirminėmis ankstesnės bažnyčios idėjomis ir buvo vėl atidaryta 2005 m. Yra auksinis kryžius bažnyčios kupolui, kurį padovanojo Koventrio miestas.

12. Zugspitze kalnas:

Zugspitze kalnas

Zugspitze yra viena garsiausių Alpių kalnų viršūnių. Jis yra 2962 m aukščio ir yra aukščiausia Vokietijos viršūnė. Lankytojai čia atvyksta iš viso pasaulio, norėdami pažvelgti į jo nuostabų vaizdą.

13. Romantiškas Reinas:

Romantiškas Reinas

Reino upė eina per stačias vynuogynais apaugusias kalvas, joje gausu pilių ir griaunamų vietų. Ji patenka į geriausią šios vietos dalį-Romantiškąjį Reiną. Upė nuo senų laikų buvo gyvybiškai svarbus prekybos kelias į Vidurio Europą, o prie bankų atsirado daugybė mažų miestelių. Kelionė į kruizą gali būti brangi patirtis.

14. Rugeno uolos:

Rugeno uolos

Rugeno uolos yra Jasmundo nacionaliniame parke, esančiame į šiaurės rytus nuo Rugeno salos. Jie susidūrė su nuolatine erozija. Aukštai virš Baltijos jūros yra status bokštas. Jis yra 118 metrų aukščio ir yra žinomas kaip karaliaus kėdė. Tai yra gražiausia uolų dalis ir suteikia nuostabų vaizdą. Taip pat už uolų galite pamatyti netrikdomą mišką. Tai yra nacionalinio parko dalis.

15. Vurburgo gyventojų rūmai:

Vurburgo gyventojų rūmai

Vurcburgo gyventojų rūmai yra laikomi viena ryškiausių Europos architektūros objektų Vokietijoje. Jis buvo įkurtas 1740–1770 m. Ir buvo papuoštas nuostabiais sodais 1765–1780 m., Tai pavyzdys žėrinčios eros ir yra vienas įspūdingiausių Europos karališkųjų rūmų