„Coorg Tourism“ siūlo daug gražių, žalių ir natūralių vietų visiems savo lankytojams. Jis turi ramybės ir raminančio poveikio ir yra žinomas dėl savo nepaprasto grožio, klimato ir peizažų. Čia yra daugybė vietų, kurias galite aplankyti, ir jei tikitės išvykti atostogų į šią vietą kur nors toli nuo miesto šurmulio, Coorg yra jūsų galutinė vieta, čia yra daug nuostabių turistų lankytinos vietos Coorg mieste.

Gražios Coorg turistų lankomos vietos:

Pateikiame geriausių ir nuostabiausių lankytinų vietų, kurias galima aplankyti Korge, sąrašą, kuris suteikia nuostabų ir nuostabų laiką jūsų pramogų kelionėje.

1. Abbi Falls:

turistinės vietos

Tai viena iš populiariausių Coorg turistų vietų. Abbi arba Abbey kriokliai yra labiausiai pripažinti ir geriausi Coors kriokliai. Jie yra apie 70 pėdų aukščio ir iš tikrųjų yra labai stulbinantys ir nuostabūs. Geriausias laikas aplankyti šią vietą turėtų būti nuo liepos iki rugpjūčio mėnesio, nes būtent tada musonas vyrauja ore. Čia taip pat galite atvykti trumpam piknikui ar ekskursijai, nes čia visada malonus ir romantiškas klimatas.

2. Gaddige:

gaddige_coorg-tourist-places

Gaddige yra viena iš garsiausių turistų lankomų vietų Coorg mieste su nuostabiais kraštovaizdžiais. Gaddige yra garsus Coorgso istorinis paminklas. Jis buvo pastatytas XVIII amžiuje Mohammado stiliaus. Architektūra yra nuostabi, o geriausia šios vietos dalis yra ta, kad ji buvo gerai prižiūrima ir išsaugota net po šimtų metų. Apsilankymas šioje vietoje tikrai turėtų padėti jums sužinoti apie Gaddige istoriją.

3. „Cauvery Nisargadhama“:

cauvery-nisargadhama_coorg-tourist-places

Nisargadhama yra vienas gražiausių ir žaliausių miškų, kuriuos kada nors matysite Coorg mieste. Storas bambukas, sandalmedis ir tikmedžiai atrodo užburiantys ir nuostabūs. Kotedžai prie upės ir pasivažinėjimai drambliais yra pagrindinės lankytinos vietos. Tačiau žvalgymo tikslais taip pat galite aplankyti vaikų parką, elnių parką ir kitus kurortus. Coorg turi daug lankytinų vietų, kuriose cauvery nisrgadhama yra viena iš įdomiausių vietų.

4. Talakauverija ir Bhagamandala:

talacauvery-and-bhagamandala_coorg-tourist-places

Talakauverija ir Bhagamandala yra garsūs Coorg piligrimystės centrai ir yra tikras gamtos grožis. Tai yra garsiosios Cauvery upės gimtinė ir čia yra daug lankytojų. Apsilankymas šioje svetainėje tikrai sukels taikos ir ramybės jausmą.

5. Bylakuppe:

bylakuppe_coorg-tourist-places

Bylakuppe yra žinomas dėl savo garsių vienuolynų, ypač Namdrolingo. Ši vieta yra taip gerai dekoruota ir gerai įsitvirtinusi, kad tikrai būsite nustebinti. Auksinės Budos statulos atspindi Tibeto žmonių kultūrą ir turtingą paveldą. Dauguma turistų sutiko, kad tai yra viena iš taikiausių Coorgo lankytinų vietų.

6. Dubare rezervato miškas ir rezervinė stovykla:

dubare-rezervas-miškas-ir-rezervatas-stovykla_coorg-turistinės vietos

Dubare rezervato miškas ir rezervato stovykla yra maždaug už 15 kilometrų nuo Kušalnagaro ir turi puikią dramblių treniruočių stovyklą. Taip pat galite pasivažinėti po šias nuostabias būtybes ir pažvelgti į Coorgo siūlomą spindesį ir gamtos grožį.

7. Omkareshwara šventykla:

omkareshwara-temple_coorg-tourist-places

Omkareshwara Coorg šventykla atspindi induistų religijos kultūrą, papročius ir tradicijas. Jis buvo įkurtas 1820 metais Mohammedo stiliaus architektūroje. Jame yra centrinis kupolas ir keturi kampai, kurių kiekvienas turi bokštelį. Prie šios šventyklos įėjimo taip pat yra Linga. Šios šventyklos istorija yra gerai žinoma ir joje kasmet apsilanko nemažai žmonių.

8. Radža sėdynė:

rajas-seat_coorg-tourist-places

„Raja’s Seat“ yra Madikeri mieste, netoli Coorg. Tai vieta, kur karaliai atvyks su savo sutuoktiniais mėgautis saulėlydžių grožiu. Tai viena geriausių vietų visoje Pietų Indijoje ir ją rekomendavo keliautojai, kuriems ši vieta atrodė absoliučiai egzotiška ir puošni. Tai viena garsiausių Coorg lankytinų vietų.

9. Thadiyandamol:

thadiyandamol_coorg-tourist-places

Jūsų Coorg patirtis būtų neišsami, jei neaplankysite egzotiškos Thadiyandamol vietos. Geriausias būdas apžiūrėti šią vietą yra eiti į žygį, kuriame galite pamatyti nuostabias lankytinas vietas ir nuostabius vaizdus, ​​kuriuos siūlo ši vieta. Pasivažinėjimas drambliu čia yra geriausias vaikams.

10. Mallalli krioklys:

mallalli-falls_coorg-tourist-places

Tai yra taškas, kuriame Kumaradharos upė staiga pakrenta. Mallalli krioklys yra aukštas krioklys, nusileidžiantis daugiau nei 200 pėdų. Vanduo, verčiantis žemyn ir trenkiantis į uolas ir riedulius, suteikia jaudinantį vaizdą. Tekančio vandens garsas atgaivina jūsų mintis. Tai puiki Coorg turistų vieta, kur galima klausytis vandens orkestro ir atsipalaiduoti.

11. Barapole upė:

barapole-river_coorg-tourist-places

Pagrindinis šios vietos traukos objektas yra plaukimas plaustais. Baltojo vandens patirtis Barapole upėje yra viena geriausių šalyje. Upė yra vaizdinga ir vaizdingų malonumų lobynas. Upę iš abiejų pusių supa miškai. Natūraliame vandens telkinyje rengiamos įvairios vandens sporto šakos. Barapole upė vienoje iš labiausiai turistų lankomų vietų Korge, kuri gali suteikti nuostabų ir taikų ti

12. „Pushpagiri Trek“:

pushpagiri-trek_coorg-tourist-places

Pushpagiri kalnų grandinėje yra daugybė pėsčiųjų takų. Jis yra žinomas dėl vaizdingų malonumų, kuriuos jis teikia keliautojams. Čia yra ramus klimatas ištisus metus, todėl jis tinka keliautojams. Visas regionas yra padengtas tankiais miškais. Žygių trukmė paprastai yra nuo 3 iki 4 valandų. Dauguma žygeivių atvyksta čia, norėdami išmatuoti Kumara Parvatha viršūnę. Tai viena iš geriausių vietų aplankyti Coorg mieste, norintiems pamatyti įspūdžių ir nuotykių

13. Pushpagiri laukinės gamtos draustinis:

pushpagiri-wildlife-sanctuary_coorg-tourist-places

„Pushpagiri Wildlife Sanctuary“ yra Vakarų Ghatų dalis, kurioje gausu visžalių ir pusiau visžalių miškų, todėl tai yra viena iš nesugadintų lankytinų vietų Coorg. Šventovė paliečia maksimalų 1700 metrų aukštį virš jūros lygio. Aukščiausia viršūnė čia yra Pushpagiri viršūnė. Šiame regione yra dar viena mėgstama žygių vieta ir viršūnė, Kumara parvatha, kur šimtai žygeivių derasi dėl šio kalno sunkumų ir keliauja į.

14. Nagarhole nacionalinis parkas:

nagarhole-national-park_coorg-tourist-places

Nagarhole nacionalinis parkas yra garsi laukinės gamtos draustinis, esantis Coorg mieste. Tai viena iš nuostabiausių Coorgo lankomų vietų. Vieta yra tigrų draustinis ir laukinių dramblių centras. Be tigrų ir dramblių, šiame nacionaliniame parke gyvena laukiniai šunys, gaurai ir elniai. Parkas iš esmės yra tankus atogrąžų miškas. Per džiungles teka daugybė upelių. Šių upelių teritorijose ir aplink jas yra laukinės gamtos veikla.

15. Iruppu kriokliai:

iruppu-falls_coorg-tourist-places

Iruppu krioklys yra puikus krioklys Coorg mieste, turintis religinę reikšmę tarp lankytinų vietų Coorg mieste. Kaskada yra Brahmagiri kalvų grandinėje. Vandens kritimas nusileidžia maždaug 60 metrų. Kitu atveju tylus miškas yra maloniai triukšmingas ir gražus rezonuojantis trykštančių vandenų garsas.

„Coorg“ yra nuostabi vieta, alsuojanti vaizdingu grožiu ir nuostabia laukine gamta. Čia esančios šventyklos ir kriokliai yra keletas geriausių vietų pamatyti Coorg mieste. Taigi nepraleiskite šių nuostabių turistinių vietų Coorg mieste. Apsilankykite Coorg mieste ir atgaivinkite savo mintis gamtos terapija.