Vakarinėje Indijos pakrantėje įsikūręs Gudžaratas yra grožio, kultūros ir spalvų šalis. Iki pastarųjų metų jis beveik nebuvo rodomas turistų tinklaraščiuose ir svetainėse. Su didžiulėmis reklamos kampanijomis televizijoje, kurias patvirtino tokios Bolivudo įžymybės kaip Amitabhas Bachchanas, šios vietos populiarumas labai padidėjo. Čia yra keletas tikrai gražių turistų lankytinų vietų, kurios sužavės jūsų protą ir privers jus įsimylėti jų vietą. Nuo šventyklų iki istorinių paminklų iki architektūros ši vieta siūlo jums daugybę galimybių, kurios gali padėti jums ištirti ir sužinoti apie šią nuostabią būseną.

Gražios Gudžarato turistinės vietos:

Gudžarate yra keletas turistų lankomų vietų su gražiomis vietomis ir pramogomis. Čia pateikiamas 15 geriausių ir nuostabiausių lankytinų vietų Gudžarate sąrašas, taip pat nuostabios lankytinos vietos.

1. Laxmi Vilas rūmai:

Turistų lankomos vietos Gudžarate

Vienas iš geriausių ir istorinių paminklų visoje Gudžarate yra ne kas kita, kaip Laxmi Vilas rūmai. Jis įsikūręs Barodoje, yra didesnis nei Bekingemo rūmai. Ši vieta yra vienas iš Gudžarato pasididžiavimų, nes šios vietos išvaizda yra tokia elegantiška, karališka ir patraukli. Tačiau rūmai nėra tušti; čia dabar gyvena Barodos maharadžas su šeima. Tikrai jums patiks ši vieta, kai ją aplankysite.

2. Kevadijos kolonija:

kevadiya-colony_gujarat-tourist-places

Kevadijos kolonija arba Sardaro Sarovaro užtvanka yra vienas didžiausių užtvankų projektų visoje Indijoje. Jo statyba užtruko daugiau nei metus, o rezultatas yra puikus. Jis įsikūręs Gujarato Navagame ir turi milijonus žmonių, kurie gali pasinaudoti šia užtvanka. Dauguma ūkininkų vandenį gauna ir iš šios užtvankos. Šios vietos išvaizda yra nepaprastai graži, o vieta yra prabangi ir švari. Kevadijos kolonija taip pat tapo pikniko karštaisiais taškais ir ištisus metus ją aplankė tūkstančiai keliautojų ir klientų. Atvykimas čia bus tikrai nuostabus.

3. Somnath šventykla:

somnath-temple_gujarat-tourist-places

Gudžaratas yra populiarus dėl savo nuostabios architektūros ir gražių šventyklų. Viena iš tokių šventyklų, kurią turime paminėti, yra ne kas kita, kaip Somnato šventykla, esanti visai netoli Gudžarato. Ši vieta yra nepaprastai graži. Tai yra religingiausia ir švenčiausia vieta visiems induistams, ją kasmet aplanko tūkstančiai bhaktų ir turistų. Šios šventyklos išvaizda yra tiesiog šlovinga, o architektūra – nuostabi. Ne tik išorė, bet ir šventyklos vidus yra vienodai gražus ir vaizdingas. Jei nesate aplankę Somnath šventyklos, tikrai praleidote kažką ypatingo.

4. Dvarkadheesh šventykla:

dwarakadheesh-temple_gujarat-tourist-places

Dwarakadheesh šventykla yra skirta Viešpačiui Krišnai ir yra šventa vieta visiems induistams. Tai viena iš populiariausių šventyklų visoje Indijoje ir ištisus metus perpildyta vietinių bhaktų, taip pat tarptautinių lankytojų ir turistų. Šios šventyklos išvaizda senovinė, o architektūros stilius tiesiog puikus. Šventykla yra Dwarkoje, aplink garsiąją Gujarato vietą, ir yra populiari daugiausia dėl Krišnos, kuri yra pripažinta Dwarka karaliumi.

5. Gir miško nacionalinis parkas:

gir-forest-national-park_gujarat-tourist-places

Kalbant apie laukinę gamtą, būtų kvaila iš mūsų nepaminėti Gir miško nacionalinio parko. Ši vieta yra visiškai nuostabi. Jis įsikūręs Junagadh mieste, kuris yra vienas iš istoriškai svarbių Indijos miestų. Verta aplankyti ne tik Junagado miestą, bet ir nacionalinį parką, kuriame gausu gyvūnų įvairovės. Tai Azijos liūtų namai ir kasmet sulaukia šimtų turistų. Tai svarbi Indijos laukinės gamtos šventovė ir neabejotinai yra viena iš vietų, kurias privalote aplankyti atvykus į nuostabią Gudžarato valstiją.

6. Lotalas:

lothal_gujarat-tourist-places

Lotalas buvo modernus miestas Indo slėnio civilizacijos laikais. Šią vietą 1955 m. Vasario 13 d. – 1960 m. Gegužės 19 d. Kasinėjo Indijos archeologijos tarnyba. Ši vieta yra Bhal Gujarat regione ir atsirado prieš tūkstančius ir tūkstančius metų. Anuomet tai buvo vienas judriausių ir svarbiausių miestų ir yra būtina vieta visiems istorijos mylėtojams. Atvykę čia būsite sužavėti, kai sužinosite apie miestą ir jo liekanas.

7. Saputara:

saputara_gujarat-tourist-places

Viena geriausių vietų Gudžarate yra Saputara. Tai populiari kalvų stotis, esanti Gudžarate ir esanti Dang rajone. Jos populiarumas labai išaugo vėlai ir ją aplankė daugybė tarptautinių turistų ir vietinių lankytojų. Vaizdingas grožis ir vaizdingi vaizdai, kuriuos siūlo ši vieta, jus visiškai sužavės. Tai viena iš geriausių vietų lankytinoms vietoms, taip pat romantiškiems medaus mėnesiams ir pabėgimams. Oras čia visada malonus, o apgyvendinimas visada pagrįstas ir puikus.

8. Kirti Mandir:

kirti-mandir_gujarat-tourist-places

Atvykę į Gudžaratą, turite aplankyti Porbandarą. Tai yra Tautos tėvo gimimo vieta. Taip, aš kalbu apie didįjį Indijos kovotoją už laisvę Mahatma Gandhi. Ši vieta yra be galo graži ir viena vieta, kurią turime paminėti, yra ne kas kita, kaip Kirti Mandir. Tai taip pat yra viena iš patraukliausių šventyklų, kurią rasite visoje Indijoje, ir kasmet turi tūkstančius turistų ir lankytojų.

9. Bhuj:

bhuj_gujarat-turistinės vietos

Kita nuostabi vieta Gudžarate yra ne kas kitas, kaip Bhuj. Tai yra Kutch regiono sostinė, kurioje yra keletas geriausių Indijos rankdarbių, kuriuos kada nors matysite. Jis siūlo elektrinį istorinių pastatų, paminklų ir turgų derinį. Čia galite sutikti įvairių amatininkų ir amatininkų, ir mes jus patikiname, kad šių vietinių profesionalų menas ir kūrybiškumas jus maloniai nustebins.

10. Laukinių asilų šventovė:

wild-ass-sanctuary_gujarat-tourist-places

Laukinių asilų šventovė yra Gudžarato šiaurėje ir yra daugybė laukinių asilų. Jis yra išplitęs apie 5000 kilometrų ir yra viena geriausių turistų vietų Gudžarate, kurią galite aplankyti musonų sezono metu. Čia jums patiks mikroautobusai ir džipų safariai.

11. Akshardhamas:

akshardham_gujarat-tourist-places

Akshardham, vieta, kurioje švenčiama praeitis, dabartis ir ateitis. Jis apibūdina žmonijos vertybes ir reiškia Indijos kultūros šlovę. Tai yra viena iš nuostabių Gudžarato turistinių vietų, kurią reikia aplankyti įspūdingu 10 aukštų, įmantriai išraižytu architektūros šedevru, dievinančiu to tikėjimo įkūrėjo Lordo Swaminarayano auksinį Murtį. Tai architektūros šedevras, demonstruojantis nuostabų meistriškumą. Tai viena iš nuostabiausių vietų Gudžarate.

12. Sabarmati Ašramas:

sabarmati-ashram_gujarat-tourist-places

Labai garsus Sabarmati Ašramas pažymi, kad vieta yra ta vieta, kur prasidėjo nepriklausomybės kova. Tai induistų dvasingumo svetainė su muziejumi apie Mahatmos Gandhi gyvenimą ir kūrybą. Tai labai švari ir rami vieta pažadinti jūsų viduje esantį patriotą. Sabarmati ašramas yra viena iš žymių ir istorinių Gudžarato turistų lankomų vietų.

13. Pavagado kalva:

pavagadh-hill_gujarat-tourist-places

Pavagadas yra graži kalva, garsi Maa Mahakali šventykla kalvos viršuje. Istorinis Champaner miestas yra pastatytas bazėje, o Pavagadh kalvos stotis buvo pastatyta ant paties ugnikalnio kūgio. Su šventyklomis, ugnikalniais ir gražia architektūra tai nuostabus gamtos stebuklas. Tai viena gražiausių Gudžarato turistų vietų.

14. Vatsono muziejus:

watson-museum_gujarat-tourist-places

Jis yra žinomas kaip vienas geriausių muziejų, esančių Saurashtroje, netoli gujarato. Jame saugomi kunigaikščio objektai iš Radžkoto valstijos, kurią įkūrė Jadeja Rajputs. Jame yra brangių artefaktų, nuotraukų, informacinė biblioteka, o leidiniai taip pat parduodami per prekystalį. Tai didžiulis istorinės svarbos sandėlis.

15. Dumas paplūdimys:

dumas-beach_gujarat-tourist-places

Tai miesto smėlio paplūdimys, esantis Surate. Manoma, kad tai viena labiausiai persekiojamų Indijos vietų. Tai labai populiari turistų lankoma vieta Gudžarate. Tai skirta drąsiems nuotykių mėgėjams.

Tai buvo keletas populiarių lankytinų vietų Gudžarate. Gudžarate yra keletas geriausių istorinės reikšmės ir religinių jausmų vietų. Aplankykite šią vietą ir atraskite šalies kultūrą bei istoriją.