Andamanų ir Nikobarų salos yra Bengalijos įlankoje ir yra vienas gražiausių gamtos peizažų. Gražus jūros gyvenimas ir egzotiškos vietovės ištisus metus pritraukia daug turistų. Nuostabūs paplūdimiai ir mangrovių miškai Andamanų ir Nikobarų salose ir aplink juos yra viena iš turistų lankomų vietų.

Garsiausios Andamano turistų lankomos vietos:

Andamanuose yra keletas turistų lankomų vietų su gražiomis vietomis ir pramogomis. Čia yra 18 geriausių ir nuostabiausių turistų lankomų vietų Andamanų Nikobarų salose, taip pat nuostabios lankytinos vietos.

1. Ilgoji sala:

Turistų lankomos vietos Andamanuose

Long Ailendas yra viena mėgstamiausių vietų Andamanuose ir Nikobare. Lalaji įlanka palei Long Islando ruožą yra grynos palaimos. Turistai renkasi Long Ailende, norėdami pamatyti delfinus ir pasimėgauti.

2. Mobilusis kalėjimas:

mobilusis-kalėjimas_andamanas-turistinės vietos

Korinis kalėjimas, taip pat žinomas kaip Kala Pani, yra Didžiosios Britanijos vyriausybės žiaurumo prieš kovotojus už laisvę liudininkas. Dabar kalėjimas paverstas muziejumi ir vaizduoja apgailėtiną kovotojų už laisvę gyvenimą. Garsusis korinio kalėjimo šviesos ir garso šou rodo kovotojų už laisvę nesantaiką.

3. Mahatmos Gandhi jūrų nacionalinis parkas:

mahatma-gandhi-marine-national-park_andaman-tourist-places

Mahatma Gandhi nacionalinis parkas, esantis 15 salų, yra vienas egzotiškiausių jūrų parkų Indijoje. Šiame parke galima pamatyti gražių koralų ir vandens gyvūnų. Čia galima užsiimti vandens sportu, pavyzdžiui, paviršiniu nardymu ir nardymu, o tai papildo nacionalinį parką.

4. Antropologijos muziejus:

antropologijos muziejus_andamanai-turistinės vietos

Antropologijos muziejuje, esančiame Finikso įlankoje, Andamanuose, išsaugotos kolonijinės salos detalės. Jame yra audinių, indų ir kai kurių senovinių ginklų, kuriuos naudojo vietinės teritorijos gentys. Jame taip pat yra esterių metų ir šių dienų genčių žmonių nuotraukos. Muziejus suteikia mums vidinį vaizdą apie genčių žmonių gyvenimą, kuris egzistavo ir iki šiol gyvena Andamanuose.

5. Radhanagaro paplūdimys (Havelock sala):

radhanagar-beach_andaman-tourist-places

Vienas geriausių paplūdimių pasaulyje yra Radhanagaro paplūdimys, esantis Havelock saloje. Tvarkinga ir rami aura, toli nuo turistų triukšmo ir šurmulio, kur giedras dangus ir krištolo skaidrumo vandenys gali būti matomi iki horizonto pabaigos, kur jie galiausiai susitinka, tokios vietos yra ideali vieta ilgiems pasivaikščiojimams stebint gražią saulėlydis. Povandeniniai užsiėmimai, tokie kaip nardymas su paviršiniu nardymu ir nardymas, taip pat yra Radhanagaro paplūdimio dalis, leidžianti žmonėms tyrinėti tylų ir taikų jūrų pasaulį. Šis įspūdingas paplūdimys su kvapą gniaužiančiu vaizdingu grožiu yra viena iš geriausių vietų Andamane.

6. Corbyn’s Cove paplūdimys:

corbyns-cove-beach_andaman-tourist-places

Būdamas vienas iš artimiausių paplūdimių nuo Port Blairo, jis visiškai guli gamtos apsuptyje. Pagrindinė „Corbyn’s Cove“ paplūdimio dalis yra tokia sportinė veikla kaip vandens slidės, nardymas, paviršinis nardymas ir kruizai stikliniu dugnu. Paskirties vieta yra padengta tankiomis palmių giraitėmis, taip pat yra daug restoranų ir barų. Tai pagrindinis turistų taškas Andamanų ir Nikobarų salose.

7. Kalkakmenio urvai:

kalkakmenio urvai_andamanai-turistinės vietos

Jei eisime per turistines Andamano vietas, tada Baratango kalkakmenio urvai yra viršuje. Žmonės turi kirsti genčių rezervatus ir tankius miškus, kad pasiektų šiuos urvus, o tai suteikia jiems daugiau norimų nuotykių. Nedaugelis žmonių taip pat gali pamatyti krokodilus, besimėgaujančius saule, plačiai atvertus žandikaulius.

8. Lalaji įlankos paplūdimys:

lalaji-bay-beach_andaman-turistinės vietos

Lalaji įlankos paplūdimys Long Ailende yra ramus ir įspūdingas Andamanų paplūdimys. Keltai iš Rangato ir vidurio Andamanų jungia šią salą. Tai ideali vieta visiems liesiems panardinimo mėgėjams. Jums gali tekti išsinuomoti dunghi arba daugiau nei valandą vaikščioti tarp mangrovių upelių, kad pasiektumėte Lalaji įlankos paplūdimį.

9. Butlerio įlankos paplūdimys:

butler-bay-beach_andaman-turistinės vietos

Butlerio įlankos paplūdimys yra viena nuostabiausių ir natūraliausių turistų lankomų vietų Andamane, kurioje yra labai daug kraštovaizdžio. Butlerio įlankos paplūdimys Hut Bay saloje yra rojus sielos banglentininkams. Paplūdimys yra padengtas minkštu rudu smėliu ir aplink tankiais medžiais. Šiame paplūdimyje žmonės dažniausiai matomi nardant ar nardant. Butlerio įlankos paplūdimys yra įgaubtos formos, todėl iš bet kurio taško galite pamatyti visą paplūdimį.

10. Aamkunj paplūdimys:

aamkunj-beach_andaman-tourist-places

Rangatas turi dar vieną ekologinio turizmo vietą Indijoje, tai yra Aamkunj paplūdimys. Miško pareigūnai yra atsakingi už visą veiklą, vykdomą vadovaujant DFO (padalinio miškų pareigūnui). Visi aplinkosaugos entuziastai yra traukiami į šią vietą, nes čia yra visiškai įrengti ekologiški nameliai, bagažinės suolai, rąstinės sofos, rąstiniai arbatinėliai ir kėdės..

11. Samudrikos jūrų laivyno muziejus:

samudrika-naval-marine-museum_andaman-tourist-places

Samudrikos jūrų jūrų muziejų valdo ir prižiūri Indijos karinis jūrų laivynas. Tai viena iš informatyvių turistinių vietų Port Blere. Jame pateikiama išsami informacija apie Andamanų ir Nikobarų salų praeitį ir dabartį su gražiomis jūros dalelėmis.

12. Casurina paplūdimys:

casurina-beach_andaman-turistinės vietos

Casurina paplūdimys yra viena iš gražiausių lankytinų Andamanų vietų. Šis paplūdimys turi aukščiausią Andamanų ir Nikobarų salų tašką – balną. Tai gražus paplūdimys Diglipūre su baltu smėliu ir yra pagrindinis visų nuotykių keistuolių, ieškančių kopti į balno viršūnę, centras.

13. Ray Hill:

ray-hill_andaman-turistinės vietos

„Ray Hill“ Mayabunder mieste yra naujai rasta ekologinio turizmo vieta Andamanų turistams. Šioje vietoje yra svečių namų ir siūlomos tokios pramogos kaip dramblių safariai, dykumos takai, laipiojimas uolomis ir meškeriojimas. „Ray Hill“ pasižymi gamtos švelnumu ir miškų dykuma.

Lankytinos vietos Andaman Nicobar:

Nikobarų salos garsėja savo gamtos grožiu ir palaimingu kraštovaizdžiu. Nikobarų salos, kuriose gyvena kelios mažos salos, turi daug paukščių ir vandens gyvūnų, kurie dar labiau padidina jos grožį. Galite pasimėgauti tingia popiete, pasivaikščioti paplūdimiais. Dėl savo poetinio grožio ir gamtos peizažų Nikobaro salą ištisus metus lanko tūkstančiai turistų.

Pagrindinis lankytinas objektas aplink Nikobarų salas yra Indiros taškas, kuriame yra milžiniškas švyturys ir Katchal salos. Gražūs smėlio paplūdimiai ir vandenyno mėlynas jūros vanduo daro šią salų grupę labai gražią ir egzotišką.

14. Didysis Nikobaro biosferos rezervatas:

didysis-nikobaro-biosferos rezervatas_andamanų-turistinės vietos

Šioje saloje daugiausia gyvena Nicobarese ir Shompen žmonės. Norint patekti į šį rezervą reikia vyriausybės leidimo. Didžiulis 885 kilometrų plotas suteikia prieglobstį daugeliui endeminių gyvūnų, paukščių ir augalų rūšių. Čia yra pagrindinių laukinės gamtos atrakcionų, tokių kaip skruostiniai paukščiai Nicobar, valgomasis lizdas Swift, Nicobar ilgauodegė makaka, sūraus vandens krokodilas ir Nicobar medžių skiauterė, taip pat milžiniškas plėšikas krabas ir tinklinis pitonas..

15. Indiros taškas:

indira-point_andaman-tourist-places

Įsikūręs Nikobaro saloje, Indiros taškas yra viena iš labiausiai lankomų vietų Andamanų Nikobare. Jis garsėja savo dangų uždengiančiu šviesos namu, kuris taip pat yra vienas iš geriausiai prižiūrimų šviesų namų pasaulyje. Prie jo taip pat yra gražus besidriekiantis paplūdimys. Švyturys yra svarbus orientyras laivams, atplaukiantiems iš Malakos. Ši vieta taip pat žinoma dėl savo aplinkos, kurioje nėra taršos.

Švyturys iš pradžių buvo pavadintas Parsono tašku ir Pigmaliono tašku, tačiau buvo sukurtas Indiros tašku po to, kai toje vietoje lankėsi Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi. Milžiniškas šviesų namas kelia lankytojui baimę. Šviesos namo spiraliniai laiptai nudažyti baltomis ir raudonomis juostomis. 2004 m. Gruodžio 24 d. Indijos teritoriją sukrėtęs pražūtingas cunamis sunaikino jėgainę ir iš esmės paveikė salas, tačiau negalėjo sunaikinti švyturio.

16. Automobilio Nikobaro sala:

car-nicobar-island_andaman-tourist-places

Automobilis „Nicobar“ yra Nikobarų salų būstinė. Vanduo iš Port Blairo iki kiekvieno automobilio Nicobar užtrunka 16 valandų. Galite mėgautis tingiomis atostogomis automobiliu „Nicobar“ prie paplūdimio. Paplūdimys ir jo grožis žavi žmones. Tai derlingas salos ruožas, kuriame gausu kokosų medžių. Yra daugybė floros ir faunos, kurių paslaptingas grožis ištisus metus pritraukia tūkstančius lankytojų. Pagrindinis automobilio „Nicobar“ akcentas yra specialūs „Nicobar“ stiliaus nameliai, įeinantys per grindis. Kokosas čia yra vienintelė prekyba. Jei planuojate aplankyti Andamanų ir Nikobarų salas, automobilis „Nicobar“ turėtų būti būtinas jūsų sąraše.

17. Katchal sala:

katchal-island_andaman-tourist-places

Katchal sala yra viena iš egzotiškų Nikobaro salų, plačiai žinoma dėl savo gamtinių kraštovaizdžių ir vaizdingo grožio. Iš 527 sąjungos teritorijos salelių Katchal sala yra viena. Tai geriausia vieta pabėgti nuo judraus miestų gyvenimo. Šioje saloje, kurioje gyvena unikalios paukščių ir gyvūnų rūšys, tikrai gražu apsistoti. Katchalio paplūdimių grupę būtina aplankyti. Švarus paplūdimių vanduo geriausiai tinka degintis ir maudytis. Saloje gausu egzotiškų koralų ir vandens rūšių, todėl ją galima aplankyti bet kuriuo metų laiku.

18. Didžioji Nikobaro sala:

puikios-nicobar-island_andaman-turistinės vietos

Ši sala yra viena iš pagrindinių Andamano ir Nikobaro lankytinų vietų. Dėl nerizikingo šios vietos gamtos gyvenimo ji tampa patrauklesnė tūkstančiams čia atvykstančių lankytojų. Įvairi šios vietos flora ir fauna pritraukia daug botanikų ir zoologų iš viso pasaulio. Saloje yra ekologiškas klimatas, todėl ji yra viena iš daugelio egzotiškų pasaulio vietų. Šioje saloje galima rasti įvairių rūšių orchidėjų. Šioje saloje taip pat yra nuostabus Indiros taškas, kuris liko nepakitęs per niokojantį cunamį. Netoli Galatijos yra paplūdimys, kuriame gyvena vėžliai, žinomi kaip „Gaint Leather Back Turtles“. Gražus oras ir svetinga vietos gamta yra viena iš daugelio priežasčių, kodėl žmonės atvyksta aplankyti Andamanų ir Nikobarų salų.

Tai buvo keletas geriausių turistų lankomų vietų Andamane ir Nikobare. Ši sąjunginė Indijos teritorija yra nuostabaus gamtos grožio ir jaudinančių nuotykių centras. Andamanų ir Nikobarų salos ištisus metus pritraukia tūkstančius turistų. Kvapą gniaužiančios salos – nuo gamtos mylėtojų, kelionių entuziastų iki nuotykių ieškotojų.