Jei kalvos stotis gali būti puikus anekdotas intensyviai ir beprotiškai vasaros karščiai, tuomet Nainital turėtų būti laikomas pirmuoju jūsų pasirinkimu. Atvykimas į šią vietą vasaros mėnesiais yra idealus ir, jei tikitės čia greitai atvykti, perskaitykite šiuos aprašymus, kad sužinotumėte, kokias lankytinas vietas galite aplankyti.

Gražios Nainital turistų lankomos vietos:

Nainital yra nuostabi turistų lankoma vieta Indijoje. Yra daugybė lankytinų vietų, kurias verta pamatyti. Žemiau mes paminėjome 19 geriausių ir pasakiškiausių turistinių vietų Nainital.

1. Tri Rishi Sarovar ežeras:

Turistų lankomos vietos Nainital

Tri Rishi ežeras yra pirmoji vieta, kurią turėtumėte aplankyti keliaujant į Nainitalą. Šis gėlo vandens telkinys yra toks gražus, švarus ir ramus. Jei norite patirti taiką ir ramybę, turite pabandyti plaukioti valtimis ramiais ir švelniais Nainital ežero vandenimis. Tai tikrai atjaunins jus iš vidaus. Tai viena iš geriausių turistų lankomų vietų nainital, kuri daro jūsų kelionę džiaugsmingą.

2. Sattalio ežeras:

sattal-lake_nainital-tourist-places

Sattal yra vieta, kur galite atrasti geriausią gamtos grožį. Jo pavadinimas kilęs iš septynių ežerų, kurie čia labai glaudžiai sugrupuoti. Septyni ežerai yra Panna Tal, Purna Tal, Sita Tal, Ram Tal, Laxman Tal, Nal-Damyanti Tal ir Sukha Tal. Ežero vaizdas iš tolo yra nuostabus, ir tai yra viena iš vietų, kurių negalima praleisti atostogų kelionėje į Nainitalą.

3. Pt. G.B. Pant didelio aukščio zoologijos sodas:

pt-g-b-pant-high-altitude-zoo_nainital-tourist-places

Nainital zoologijos sodas yra gana mėgstamas tarp visų vietinių gyventojų ir Nainital lankytojų. Jame yra didelė ir unikali gyvūnų kolekcija, kai kurie iš jų yra Sibiro tigras, Palm Civet Cat, Snow Leopard, Parakeets, Silver Fazanai, Lojantis elnias ir Himalajų juodasis lokys.

4. Ghorahalas:

ghorakhal_nainital-tourist-places

Žodis „Ghorakhal“ arkliams reiškia vandens tvenkinį. Jis įsikūręs Uttarakhando Nainital rajone. Taip pat žinoma kaip Golu Devta šventykla, ji tikrai labai garsi. Vaizdas yra labai vaizdingas, nes pamatysite tūkstančius varpų, supančių visą šventyklos teritoriją.

5. Naina viršūnė:

naina-peak_nainital-tourist-places

Naina Peak yra aukščiausia Nainital viršūnė. Jis yra maždaug už 6 kilometrų nuo šio nuostabaus miesto ir jį galima pasiekti tik žygiu ar jodinėjimu. Ši vieta yra tokia romantiška ir nuostabi, kad tikrai norėtumėte čia dar kartą apsilankyti. Iš panoraminių vaizdų, vaizdingo grožio ir snieguotų Himalajų kalnų atsiveria puikus ir fantastiškas vaizdas iš toli..

6. Dorothy sėdynė:

dorothys-seat_nainital-tourist-places

„Dorothy’s Seat of Nainital“ skirta Dorothy Kelly. Ją atminimui pastatė jos vyras po to, kai ji mirė lėktuvo katastrofoje. Kadangi tai buvo mėgstamiausia Dorothy vieta, buvo pasirinkta būtent ši vieta. Taip pat buvo pastatyti akmens dirbiniai, kurie padėjo jos vyrui suteikti jai nusipelniusią pagarbą ir garbę. Jis taip pat žinomas kaip „Tiffin Top“, nes tai ideali vieta iškyloms, dažniausiai naudojama britų Radžo laikais.

7. Naina Devi šventykla:

naina-devi-temple_nainital-tourist-places

Naina Devi šventykla yra svarbi ir svarbi induistų garbinimo vieta. Ji kasmet pritraukia tūkstančius turistų ir vis dar tai daro. Jis skirtas Maa Naina Devi, nors jame taip pat yra Kali Devi ir Lordo Ganešos stabų. Šventyklą supa aukšti žali medžiai, iš kurių atsiveria labai vaizdingas ir panoraminis vaizdas.

8. Jono bažnyčia:

st-john-wilderness-church_nainital-tourist-places

Švento Jono bažnyčia Nainital buvo pastatyta 1847 m. Ji yra pagrindinis turistų traukos objektas ir kasmet sulaukia tūkstančių lankytojų. Žalvarinis memorialas taip pat saugomas tų, kurie, deja, nuošliaužoje neteko gyvybių, atminimui.

9. Ranikhetas:

ranikhet_nainital-tourist-places

Ranikhet yra paprastas ir gražus miestas, kuriame rasite šventyklas, sodus ir daugybę džiaugsmo vietų. Anglų kalba ji taip pat žinoma kaip karalienės pieva ir turi didelę istorinę reikšmę. Jūsų kelionė į Nainitalą bus nepilna, kol neaplankysite šios vietos, nes ji yra viena iš geriausių lankytinų vietų.

10. Kilberio paukščių draustinis:

kilbury-bird-sanctuary_nainital-tourist-places

Kilbury paukščių draustinis yra viena iš geriausių lankytinų vietų Nainital. Jis yra 2000 metrų virš jūros lygio ir čia gyvena daugiau nei 240 skirtingų rūšių paukščių. Jis taip pat yra labai vaizdingas ir turi keletą kitų lankytinų vietų, tokių kaip Sonanadi laukinės gamtos draustinis ir Pangot.

11. Nainitalo ežeras:

nainital-lake_nainital-tourist-places

Paprastai žinomas kaip Naini ežeras, tai yra gelbėjimo linija į Nainitalą ir viena geriausių turistų lankomų vietų. Jis siūlo daug pramogų turistams, pavyzdžiui, plaukiojimą valtimis. Pasivaikščiojimas aplink ežerą tikrai pašalins visą jūsų stresą. Jei planuojate aplankyti Nainital, būtinai nepraleiskite šios nuostabios vietos.

12. Khurpa Taal:

khurpa-taal_nainital-tourist-places

Be jokių taršos rūšių, jis yra 1600 metrų aukštyje virš jūros lygio. Jis žinomas dėl savo nuostabaus ežero. Labai privati ​​ir ypatinga vieta. Sielos ramybė garantuota. Dauguma turizmo keliautojų ir gidų siūlo šią vietą kaip vieną iš labiausiai lankomų vietų Nainital.

13. „Tiffin Top“:

tiffin-top_nainital-tourist-places

„Tiffin top“ yra gerai žinomas požiūris, vidutiniškai 2292 aukštyje virš jūros lygio ir vienas iš daugelio Nainital lankytinų vietų. Iš jo atsiveria kvapą gniaužiantys Himalajų kalnų ir aplinkinių kalvų vaizdai. Tai viena iš vietų, kuri garantuoja visišką įspūdį savo lankytojams.

14. „Eco Cave Gardens“:

eco-cave-garden_nainital-turistinės vietos

„Eco Cave“ sodai, visada užpildyti turistais, yra urvų tinklas. Tai viena iš svarbiausių lankytinų vietų Nainital. Čia gausu parkų ir sodų, todėl mažieji vaikai niekada nenorės išvykti. Jis taip pat turi keletą fantastiškų požiūrių, todėl yra puiki vieta spustelėti daugybę nuotraukų.

15. Mukteshwar šventykla:

mukteshwar-temple_nainital-tourist-places

Ši šventykla yra žinoma dėl savo architektūros. Sakoma, kad šios šventyklos architektai pradėjo naują architektūros amžių, pastatydami šią nuostabią šventyklą. Tai viena seniausių šventyklų ir pastatyta IX a. Šventykla pastatyta į daugybę blokų, kurių kiekvienas užpildytas nuostabia architektūra.

16. Jim Corbett nacionalinis parkas:

jim-corbett-national-park_nainital-tourist-places

Dabar tai vieta gamtos mylėtojams ir nuotykių ieškotojams. Jim Corbett nacionalinis parkas yra viena iš geriausių lankytinų vietų Nainital. Galite vykti į laukinės gamtos safarius ir pamatyti gyvūnus jų natūralioje buveinėje. Taip pat galite apsistoti kurortuose tarp miško ir dalyvauti linksmose veiklose. Jei jums pasisekė, net pamatysite keletą tigrų! Na, argi tai nėra įdomu?

17. Kainchi Dham:

kainchi-dham_nainital-tourist-places

Kainchi dham kasdien pritraukia šimtus žmonių. Sėdėdamas 1400 metrų aukštyje, jis pritraukia bhaktus iš visų pasaulio vietų. Shri Neem Karoli Baba Maharaj ji įsteigė vietą dar 1962 m. Ir nuo tada ji buvo labai gražiai prižiūrima.

18. Žemės pabaiga:

land-end_nainital-tourist-places

Kaip rodo pavadinimas, toks požiūris iš šio taško, kad tikrai pajusite, kad žemė baigėsi. Vaizdas yra neįtikėtinai nuostabus ir tai yra būtina apsilankymo vieta Nainital. Tai viena gražiausių atrakcionų, skirtų pamatyti.

19. Sniego apžvalgos taškas:

snow-view-point_nainital-turistinės vietos

Žudikas, visiškai apsuptas snieguotų viršūnių. Tai nuostabi vieta tiesiog sėdėti, atsipalaiduoti ir nužudyti kurį laiką. Galbūt net spustelėkite kelias nuotraukas! Viena iš maloniausių turistinių vietų, kurią galima pamatyti, yra sniego vaizdas.

Nainital, Himalajų kurortinis miestas, yra užimtas gamtos lankytinų vietų ir yra lengvas klimatas ištisus metus. Šios garsios turistinės vietos daro Nainitalą absoliučiai privaloma aplankyti Indijos kalvų stotį. Taigi susikrauk savo krepšius ir keliauk į visas šias nuostabias turistines vietas nainital, kad smagiai praleistum laiką savo gyvenime!