Mangaloras yra viena iš geriausių lankytinų vietų Karnatakoje. Jame yra daug paplūdimių, senų bažnyčių ir šventyklų, muziejų ir pan. Čia gyvenantys žmonės yra malonūs ir labai paslaugūs. Daugelis piligrimystės vietų pasiekiamos keliaujant per Mangalorą. Maistas čia taip pat puikus! Čia rasite geriausių Pietų Indijos patiekalų. Vėlgi, jei nepajusite Pietų Indijos maisto, čia taip pat rasite daugybę restoranų, kuriuose patiekiamos kitos virtuvės!

Geriausios turistų lankomos vietos Mangalore:

Žemiau mes paminime įvairias gražias turistų lankomas vietas Mangalore, kurias galite aplankyti ir kurios gali suteikti didžiausią laimę visai jūsų kelionei.

1. Šv. Alisijaus bažnyčia:

st-Aloysius-church_mangalore-tourist-places

Bažnyčios statinys puikus! Jos paveikslai ir skulptūros yra grožis. Tačiau geriausia bažnyčios dalis yra nuostabus saulėlydžio vaizdas. Koplyčia pastatyta ant aukšto krašto ir palei krantą. Taigi iš jo atsiveria puikus vaizdas į aplinkinę Arabijos jūrą. Šios bažnyčios paveikslai turi puikių istorijų. Taigi apsilankę galite pasiimti su savimi gidą.

2. Kudroli Gokarnath šventykla:

kudroli-gokarnath-temple_mangalore-tourist-places

Tai viena didžiausių Mangaloro šventyklų. Struktūra nuostabi! Geriausiai atrodo per dussehra. Puikus žibintų ir diyų asortimentas suteikia šiai šventyklai ypatingo žavesio. Jį lanko keli turistai ir beveik visada perpildytas. Fontanas, vaizduojantis Viešpaties Šivos Gangavataraną, šalia šventyklos yra puikus šventyklos nuostabių struktūrų pavyzdys.

3. Surathkal paplūdimys:

surathkal-beach_mangalore-turistinės vietos

Tai puikus paplūdimys, kurį reikia aplankyti viešnagės Mangalore metu. Tai švaru ir gražu. Tai puiki vieta iškylai. Auksinis smėlis ir ryški saulė suteikia natūraliai gražų vaizdą. Paplūdimys yra mažiau perkrautas, palyginti su dauguma paplūdimių, todėl yra ramesnė aplinka vakarui. Šis paplūdimys yra viena iš nuostabiausių turistų lankomų Mangaloro vietų, kuri gali puikiai praleisti laiką.

4. Panambūro paplūdimys:

panambur-beach_mangalore-tourist-places

Pasivažinėjimai vandens motociklais, pasivažinėjimai kupranugariais vaikams, plaukiojimas valtimis, delfinų stebėjimas, maisto prekystalis, ledai, „Ice Golas“, pagaminti iš natūralių vaisių sirupų-tai tik keletas įdomių dalykų, kuriuos galima rasti šiame paplūdimyje. Taip pat dalyvauja apmokyti paplūdimio gelbėtojai ir patrulinės transporto priemonės, užtikrinančios lankytojų saugumą. Skaidrus mėlynas vanduo su visa nuotykių veikla leidžia pavargti, bet smagiai praleisti dieną! Tačiau paplūdimio lankytinos vietos pritraukia tiek daug turistų, kad kartais jis tampa šiek tiek perpildytas.

5. Pilikula Nisargadhama:

pilikula-nisargadhama_mangalore-tourist-places

Tai yra Mangaloro zoologijos parkas. Jo teritorijoje gyvena daugybė gyvūnų. Jį lanko tiek turistai, tiek vietos. Zoologijos sodas su visais žavingais gyvūnais yra puiki vieta šeimos kelionėms. Vaikai džiaugiasi būdami gamtos apsuptyje ir grįžę tokie pavargę, kad nesiskundžia eidami miegoti. Tai viena iš labiausiai turistų lankomų vietų Mangalore.

6. Kadri Hill parkas:

kadri-hill-park_mangalore-tourist-places

Šį parką lanko keli ryto pėsčiųjų, bėgikai, dviratininkai ir kiti tokie žmonės, besirūpinantys savo sveikata. Įsikūręs aukštoje vietoje, jis siūlo gražius vaizdus ir gryną orą. Iš pradžių jame buvo gyvačių parkas, kuris buvo didžiausias jo masalas. Bet dabar jis buvo perkeltas į kitą vietą.

7. Sultono baterijų paplūdimys:

sultonas-baterija-paplūdimys_mangalore-turistinės vietos

Jei jums patinka pamatyti istorines vietas, „Sultan Battery“ yra puiki vieta jums aplankyti. Tai prieigos taškas prie Naujojo Tannirbhavi paplūdimio. Čia galima pamatyti gėlo ir sūraus vandens maišymą. Vaizdas užgniaužia kvapą. Paplūdimys čia taip pat yra gana geras. Dėl vietos istorinės svarbos kai kuriems ji yra įdomesnė nei kitiems.

8. Shri Yogeshwar Mutt:

Shri Yogeshwar Mutt_Mangalore turistinės vietos

Šiam Muttui vadovauja Šiaurės Indijos gyventojai, apsigyvenę Mangalore. Jis yra gerai prižiūrimas ir atviras visuomenei. Jie turi galvijus Gošaloje ir įdomią vietą, vadinamą „Pandavos urvu“. Dauguma turistų ir vietinių žmonių sakė, kad tai yra viena iš geriausių ir gražiausių turistų lankomų vietų, kur galima aplankyti.

9. NITK švyturys:

nitk-lighthouse_mangalore-tourist-places

Tai puiki vieta eiti su draugais. Vaizdas yra fantastiškas, o saulėlydžio metu fotoaparatu galite gauti tikrai gerų paspaudimų. Dauguma žmonių čia sustoja pakeliui į kitas vietas iš Mangaloro.

10. Ullal paplūdimys ir tiltas:

ullal-beach-and-bridge_mangalore-turistines vietas

Vandens sportu žinomas Ullal paplūdimys puikiai tinka ilgam pasivaikščiojimui laisvalaikiu. Paplūdimį ir jo apylinkes užima daugybė kurortų ir kotedžų. Vasaros smėlio paplūdimio kurortas yra vienas žymiausių kurortų čia ir vilioja turistus iš įvairių pasaulio vietų. Netoli paplūdimio yra Ullalio tiltas, kuris tęsiasi apie 650 metrų ir pritraukia lankytojus savo stulbinančiu grožiu. Ši vieta, kurioje yra daugybė jūros gėrybių užkandinių, siūlančių nuostabų maistą, vilioja jūros gėrybių mėgėjus, todėl ji yra populiariausių turistų lankomų vietų Mangalore.

11. Someshwar šventykla ir paplūdimys:

someshwar-temple-and-beach_mangalore-turistinės vietos

Šalia tos vietos, kur Netravati upė susitinka su Arabijos jūra, yra nesugadintos būklės paplūdimys, slepiantis nuo turistų, vadinamas Someshwar paplūdimiu. Be angeliškų saulėlydžių, šis paplūdimys yra puiki vieta degintis. Pakrantėje užpildytas didelėmis uolomis, jis netinka maudytis. Šis paplūdimys tarp svarbiausių Mangaloro turistų vietų yra Someshwar šventykla, esanti šiauriniame Someshwar paplūdimio gale. Šventykla yra senovinė, o jos egzistavimas priskirtas karalienei Abbakka Devi.

12. Kadri Manjunath šventykla:

kadri-manjunath-temple_mangalore-tourist-places

Vienas iš seniausių elegancijos kūrinių yra gražiai pastatytas ant Kadri kalvų. Kadri Manjunath šventykla, žinoma, pastatyta X ar XI amžiuje, yra viena seniausių ir yra turtingo Karnatakos paveldo atšaka. Tai, be jokios abejonės, yra viena didžiausių lankytinų vietų aplink Mangalorą.

13. Murudeshwar paplūdimys ir šventykla:

murudeshwar-beach-and-temple_mangalore-turistinės vietos

Antroji aukščiausia Viešpaties Šivos statula yra Murudeshwar šventykla. Legendos sieja ją su Gokarnos šventykla. Už šventyklos yra Arabijos jūra ir nerūdijantis Murudeshwar paplūdimys. Būdama išskirtinė turistų vieta netoli Mangaloro, ji gali rinktis iš įvairių virtuvių ir jaukių nakvynės vietų. Ši vieta laikoma viena iš labiausiai lankomų lankytinų vietų Mangalore.

14. Mangaladevi šventykla:

mangaladevi-temple_mangalore-tourist-places

Mangaloro miestas pavadintas šios dievybės Mangala Devi vardu. Jis įsikūręs miesto širdyje ir yra nepaprastos senovės. Šventyklos architektūra yra Kerala stiliaus, kaip ir dauguma Vakarų Ghatų šventyklų.

15. Pilikula Nisargadhama ežeras:

pilikula-nisargadhama-lake_mangalore-tourist-places

„Pilikula Nisargadhama“ yra puiki vieta iškyloms! Kerintis ežeras, apsuptas atogrąžų miškų, valčių centras, golfo aikštynas ir ekologinio ugdymo mokslo centras. Visos šios vietos daro šią vietą nuostabiu „Hangout“.

16. „Light House Hill Garden“:

light-house-hill-garden_mangalore-turistinės vietos

Gražus švyturys, stebintis vandenyną ir apšviečiantis naktį suteikia žudiko vaizdą. Šalia švyturio, pasakiškame kalvos viršūnės sode, todėl vieta tampa dar gražesnė ir romantiškesnė. Švyturio kalvos sodas neabejotinai turi būti aplankytas visų jaunų porų!

17. Sultono baterija:

sultonas-baterija_mangalore-turistines vietas

Jo valdymo metu Tipu Sultano pastatytas kaip budėjimo bokštas, jis nukelia į XVII a. Tai puiki vieta visiems istorijos mėgėjams. Ši vieta buvo naudojama šaudyti iš patrankų ir taip atsirado pavadinimas „Sultano baterija“. Sultono baterija yra empirinė vieta, pastatyta iš 23 skirtingų bažnyčių akmenų.

18. Tūkstantis stulpų Jain šventykla:

tūkstantis stulpų-jain-šventykla_mangalore-turistinės vietos

Vijayanagar imperijos pasididžiavimas, tūkstančio stulpų jain šventykla yra žinoma BASADI vardu. Tarp 18 šventyklų ši vieta yra pati reikšmingiausia. Kiekviename stulpelyje yra tūkstantis stulpų, kurių raižiniai skiriasi. Kaip bebūtų keista, XIV amžiuje jis yra išraižytas drakonų, žirafų, Afrikos ir Kinijos ryšių.!

19. Šv. Marijos sala:

st-marys-island_mangalore-tourist-places

Ne klaida pavadinti ją Kokosų salomis! Tai yra 4 salų grupė Arabijos jūroje. Moksliniai tyrimai rodo, kad šios salos susidarė dėl vulkaninės veiklos. Laikas bėga, nėra melo. Tiek daug žmonių rodo susidomėjimą aplankyti šią nuostabią salą netoli Mangaloro.

20. Tannirbhavi paplūdimys:

tannirbhavi-beach_mangalore-tourist-places

„Tannirbhavi“ paplūdimys yra turbūt labiausiai neįprastos lankytinos vietos Mangalore. Šis paplūdimys yra nuošalioje miesto dalyje, atokiau nuo miesto beprotybės. Taigi, jei ieškote ramybės ar norite pajusti gamtos grožį tikra forma, tai yra vieta, kurioje galite apsilankyti.

Visame Mangalore driekiasi nuostabūs paplūdimiai ir šventyklos. Turtingas įvairovė, Mangaloras traukia turistus iš įvairių pasaulio vietų. Savo kilnumu Mangaloras tikrai sužavės savo lankytojus.