Šilongas yra nedidelis miestas, įsikūręs šlovingoje Meghalajos valstijoje. Tai ideali vieta visiems gamtos mylėtojams, medaus mėnesio mėgėjams ir tiems, kurie ieško ramios vietos atostogoms. Čia taip pat galite leistis į žygius, kurie tikrai padės atrasti Šilongo grožį ir jo siūlomą natūralų spindesį. Jei esate rankdarbių mėgėjas, nepamirškite čia apsilankyti artimiausiame turguje. Taip pat turėtumėte paragauti vietinės Shillong virtuvės netoliese esančiuose restoranuose. Tai žada praturtinti jūsų skonio receptorius nuostabiais skoniais. Jei netrukus planuojate kelionę į Šilongą, ieškokite puikių pasiūlymų ir idėjų šiose pastraipose.

Lankytinos vietos Šilonge

Geriausios Šilongo turistinės vietos:

Čia yra 9 garsiausi Šilongo turistiniai objektai su nuotraukomis. ir suplanuokite tinkamą sezoną ir laiką, kur pamatyti vietas Šilonge.

1. Don Bosco vietinių kultūrų centras:

don-Bosko centras-vietinių kultūrų_šilongo-turistinės vietos

Šilongo Don Bosko muziejus iš esmės yra institutas, vykdantis svarbius tyrimus, seminarus ir seminarus, susijusius su vietinėmis kultūromis. Tai septynių aukštų pastatas, kuriame yra daug įdomių galerijų, kurios papildys jūsų žinias ir padės suprasti svarbius artefaktus ir paveikslus.

2. Dramblio kritimas:

Šilongo turistų lankomos vietos

Šilongo dramblių krioklys yra vos už kelių minučių nuo Šilongo viršūnės. Dabar čia pamatysite tokį nuostabų ir nuostabų vaizdą, kur ilga vandens srovė teka sunkiomis uolomis. Vieta yra visiškai vaizdinga ir kiekvienais metais turi daug pasekėjų. Tai yra geriausios Šilongo turistų lankomos vietos.

3. Visų Šventųjų bažnyčia:

all-saints-church_shillong-tourist-places

Šilongo Visų Šventųjų bažnyčia yra viena iš populiariausių ir geriausių bažnyčių, kurias rasite šiame mieste. Architektūra yra įspūdinga, o atmosfera yra visiškai graži. Fotografuoti čia buvo uždrausta, tačiau vis tiek galite mėgautis nuostabiu ir gerai pastatytu interjeru. Vieta labai rami ir idealiai tinka vakarinėms maldoms.

4. Drugelių muziejus:

drugelis-muziejus_šilongo-turistinės vietos

Šilongo drugelių muziejus buvo viena unikaliausių miesto vietų. Čia rasite rečiausių rūšių drugelius. Jie visi atrodo tokie gražūs ir patrauklūs. Čia taip pat galite daug sužinoti apie drugelių anatomiją ir gyvenimo ciklą.

5. Lady Hydari parkas:

lady-hydari-park_shillong-tourist-places

Shillong ežero Hydari parkas buvo dekoruotas japonišku stiliumi. Jis buvo išmargintas mažais tvenkiniais, krūmais, medžiais ir krūmais. Šis parkas yra vienintelė vieta, kurioje yra mini zoologijos sodas. Kadangi Šilonge nėra zoologijos sodų, ši vieta idealiai tinka visiems gyvūnų ir paukščių mylėtojams.

6. Mawphlang šventasis miškas:

mawphlang-sacred-forest_shillong-tourist-places

Šilongas yra vienas iš tų retų Meghalajos regionų, kuriame saugomi miškai ir miškai. Jei norėtumėte pamatyti pavyzdį, būtinai turėtumėte aplankyti Mawphlang šventąjį mišką. Ši vieta yra absoliutus vizualinis malonumas ir yra laikoma ekologiniu lobiu.

7. Wardo ežeras:

palatos-ežero_šilongo-turistinės vietos

Gražių sodų apsuptas „Ward’s Lake“ yra gaivus gėlo vandens baseinas, esantis Shillong mieste. Čia galite išbandyti plaukiojimą valtimis ir ekskursijas bei patirti šio ežero gamtos grožį ir puošnumą.

8. Katedros katalikų bažnyčia:

katedra-katalikų bažnyčia_šilongo-turistinės vietos

Jūsų kelionė į Šilongą bus nepilna, kol neaplankysite Katedros katalikų bažnyčios. Tai tikrai gražus radinys, kuriame rasite puikių ir nuostabių architektūros kūrinių. Jei ieškote ramybės ir ramybės, tikrai turėtumėte atvykti į šią vietą.

9. Golfo aikštynas:

golfo aikštynas_šilongo-turistinės vietos

Šilongo golfo aikštynas yra 5200 pėdų aukštyje. Tai pirmasis golfo aikštynas Indijoje, kuriame yra apie 18 skylių. Vieta nuostabi, nuostabi ir be galo graži. Kartais jis netgi lyginamas su Jungtinių Amerikos Valstijų Gleno golfo aikštynu.