Maža Haryana valstija per daugelį metų padarė didelę pažangą, nes valstybės turizmo departamentas sukūrė daug gamtinės, religinės ir istorinės svarbos vietų turizmui skatinti. Dėl to Haryana pastebėjo antplūdį turistų, kurie atvyksta stebėtis daugybe šios vaizdingos valstijos puošnumo. Mes įtraukėme keletą gražių Harianos lankytinų vietų su nuotraukomis.

Garsios lankytinos vietos Harianoje:

Čia jūs pažvelgsite į keletą geriausių turistų vietų Harianoje su nuotraukomis.

1. Sohna sieros šaltiniai ir turistų kompleksas:

Haryana turistinės vietos

Šis nedidelis Sohna miestelis, esantis Aravallis papėdėje, Haryanos Gurgaono rajone, yra populiarus turistų traukos objektas, labiausiai žinomas dėl karšto vandens šaltinių. Iš šaltinio trykštantis sieringas vanduo pasiekia 46–51,7 ° C temperatūrą ir, manoma, turi gydomųjų ir gydomųjų savybių. Aplinkiniame komplekse yra SPA centras su sauna ir garų pirtimi, taip pat baseinas, kuriuo turistai gali mėgautis. Tai yra viena iš garsiausių lankytinų Harianos vietų..

2. Sheesh Mahal:

sheesh-mahal_haryana-turistinės vietos

XVIII amžiaus pradžioje pastatytas Faujdar Khan, Sheesh Mahal yra vienas seniausių išlikusių istorinių pastatų Farrukhnagar mieste, Haryanoje. Dviejų aukštų statinys iš raudono akmens buvo Farrukhnagaro Nawabo rūmai. „Sheesh Mahal“, reiškianti „Glass Palace“, gavo savo pavadinimą iš puošnaus veidrodžio darbo, puošiančio rūmų interjerą. Nugriuvę griuvėsiai, archeologijos departamentas stengiasi atkurti rūmus kaip buvusį grožį.

3. Pinjore sodai:

pinjore-garden_haryana-tourist-places

Pinjore sodai, esantys Haryanos Panchkula rajone, liudija apie praėjusios eros Mogolų stiliaus sodų grožį. Šis XVII a. Sodas yra inkrustuotas septyniomis terasomis, kurių kiekvienoje yra skirtingos architektūros struktūros-nuo rūmų iki sodų iki teatro po atviru dangumi. Visus paminklus ir sodus galima aplankyti paveldo traukiniu, kuris važiuoja per visą sodų kompleksą. Tai viena geriausių turistų vietų Harianoje. Tai geriausia turistų vieta Harianoje.

4. Farrukh Nagar fortas:

farrukh-nagar-fort_haryana-tourist-places

Farrukh Nagar fortas Gurgaone yra dar vienas populiarus turistų traukos objektas, labiausiai žinomas dėl savo vartų, vedančių į kaimyninius miestus, kurių vardu buvo pavadinti įėjimai. Dilli Darwaza arba Delio vartai, atsiveriantys link Delio, turi didžiausią trauką, po to eina kiti du išlikę įėjimai – Patli Darwaza ir Jhajjari Darwaza.

5. Laisvalaikio slėnis:

laisvalaikio slėnis_harjana-turistinės vietos

Laisvalaikio slėnis, įsikūręs didžiuliame Gurgaono mieste, yra pritaikytas lankytojams ir turistams. Plačiai atvira žalia erdvė apima 101171 kvadratinį kilometrą ir alsuoja sodo spindesiu bei muzikiniais fontanais, šokančiais pagal naujausios muzikos melodijas vakariniame sodo žiburių švytėjime. Bėgiojimo trasa, žaidimų aikštelės vaikams ir restoranai užpildo visą kraštovaizdį ir užtikrina malonų laiką visiems.

6. Linksmas „n“ maisto kaimas:

fun-n-food-village_haryana-tourist-places

Tai puikus išvykas su šeima ir draugais, supakuotas su daugybe džiaugsmo ir vandens žaidimų. Vien vandens parke yra ilgiausias 400 pėdų ilgio vandens kanalas, kuris yra vienas iš pagrindinių šio pramogų parko atrakcionų. Parko dalis skirta tradiciniam Indijos amatininkų ir amatininkų menui ir amatų darbui, iš kurio turistai gali parsivežti suvenyrų.

7. Svajonių karalystė:

sapnų karalystė_harijana-turistinės vietos

Pramogos ir pramogos yra sujungtos į vieną svajonių karalystėje, pirmoje Indijos tiesioginio teatro ir laisvalaikio vietoje. Svajonių karalystė, esanti Gurgaone ir išsidėsčiusi 6 akrų žemės plote, suprojektuota taip, kad atrodytų kaip didingi Indijos rūmai. Tiesioginiai pasirodymai ir pasirodymai rengiami dviejuose teatruose, pavadintuose „Nautanki Mahal“ ir „Shows haa Theatre“, o kai kurie geriausi šalies meno ir amatų bei regiono gėrybės eksponuojami rankdarbių parduotuvėse ir teminiuose restoranuose bulvare, vadinamame „Kultūros gėlėmis“..

8. Karna ežeras:

karna-lake_haryana-tourist-places

Karna ežeras yra labai lankoma turistų vieta Harnanos Karnal rajone. Ežeras, pagamintas iš kažkada pelkėtos žemės, dabar yra gražus smaragdinio vandens ruožas. Ežero ramybę sulaužo tik ančių ir žąsų purslai į vandenį ir iš jo. Plaukiojimas spalvotais gulbių laiveliais yra papildoma atrakcija.

9. Sultanpuro nacionalinis parkas:

sultanpur-national-park_haryana-tourist-places

Ši paukščių prieglauda, ​​esanti 15 km nuo Gurgaono, yra labiausiai lankoma paukščių stebėtojų. Žiemos laikas yra geriausias laikas, kai galima pastebėti daugybę migruojančių paukščių. Parkas taip pat yra populiari iškylų ​​vieta.

Tai buvo vieni geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Harianoje. Geriausias laikas aplankyti Harianą yra nuo spalio iki kovo, tai yra šauniausias sezonas, ramus ir malonus laikas aplankyti Harianą, o vasaros sezonas nėra pageidautinas, nes čia per karšta.