Ši maža valstybė, esanti Rytų Indijoje, yra tarp Nagalando, Mizoramo, Asamo ir Birmos. Čia gyvena žmonės iš įvairių kultūrų ir kalba įvairiomis Tibeto ar Birmos kilmės kalbomis. Valstijos sostinė Imphal daugiausia gyvena Meitei ir yra netoli oro uosto. Imphal yra vieta su visais turgiais ir šiuolaikinėmis turistinėmis vietomis. tačiau tikrasis šios valstybės grožis slypi jos kaimo vietovėse. Čia yra keletas geriausių turistų lankomų vietų Manipūre.

1. Moirangas:

moirang_manipur-tourist-places

Moirangas, garsus savo turtinga kultūra ir įdomia istorija, yra Bišnupūro rajone Manipūre. Šiame mažame kaimelyje švenčiamos kelios Meitei liaudies šventės, kurios kartą gyvenime būna patirtos. Kaimo žmonės yra malonūs ir gerai priima turistus. Galite būti išskirtinių pasirodymų, kuriuos surengė kaimo šokėjai, apsirengę kaip čigonai, dėvintys savo etninę aprangą, ir atliekantys „Khamba-Thoibi“ šokį. Kaimas taip pat gali pasigirti Indijos nacionalinės armijos muziejumi, kuriame yra nuostabi bronzinė Netaji Subhash Chandra Bose statula..

2. Shaheed Minar:

shaheed-minar_manipur-tourist-places

Įsikūręs Bir Tikendrajit parke, esančiame Imphal miesto širdyje, šis Minar siekia įamžinti patriotinių Meitei ir genčių kankinių, kurie buvo didieji laisvės kovotojai ir noriai aukojo savo gyvybes kovoje prieš britus, prisiminimus. Jų drąsa vis dar jaučiama šiame parke, kuris dabar tapo populiaria turistų vieta.

3. Andro:

andro_manipur-tourist-places

Andro yra dar vienas mažas kaimas, esantis netoli Imphalio, kuris yra populiarus turistų persekiojimas. Kaimas yra liūdnai pagarsėjęs savo keramika ir netgi turi keramikos istorijos muziejų, vadinamą Andro Gramshang muziejumi. Šiame muziejuje yra įvairių tradicinių šio regiono puodų, vadinamų Pudond Makhong, Walom, Ngangkha ir Yukhum. Pats kaimas, nors ir mažas, yra gražus. Paspaudę čia galite gauti keletą labai gerų nuotraukų. Jei norite, galite netgi išbandyti savo jėgas keramikoje!

4. Kanglos fortas:

kangla-fort_manipur-tourist-places

„Kangla“ meitei kalba reiškia sausą žemę. Tvirtovė, dar vadinama Kanglos rūmais, yra palei sostinę einančios Imphal upės krantus. Šis fortas yra viena iš svarbiausių istorinių Manipūro vietų ir jame yra keletas svarbių archeologinių liekanų. Iš pradžių fortas buvo karaliaus Pakhangbos karališkieji rūmai, vėliau fortas buvo kontroliuojamas Asamo šautuvų. Neseniai jis buvo atidarytas visuomenei.

5. Kakching:

kakching_manipur-tourist-places

Kakčingas yra svarbiausias iš Manipuro žemės ūkio miestų. Turistus į šį mažą miestelį traukia daugybė jame esančių šventyklų. Garsiausi iš jų yra Krišnachandra Mandir, Narasingha Mandir ir Viswanath Mandir.

6. Manipuro zoologijos sodas:

manipur-zoological-garden_manipur-tourist-places

Manipuras taip pat turi zoologijos sodą! Jis yra maždaug 8 km nuo Imphal miesto. Šiame zoologijos parke yra keletas nykstančių paukščių ir gyvūnų rūšių. Tai įdomi vieta, kurią reikia aplankyti, ir vienas iš geriausių pasirinkimų, kuriuos galite pasiimti savo vaikams. Tai yra geriausios manipurų turistinės vietos

7. Khongjom:

khongjom_manipur-tourist-places

Khongjom yra istoriškai svarbus miestas. Generolas majoras Paona Brajabaši kartu su savo sukaupta kariuomene kovojo su britų kareiviais šiame mieste! Čia pastatytas jų atminimo memorialas. Balandžio 23 -oji Manipūre buvo paskelbta Khongjom diena.

8. Imphalio slėnis:

imphal-slėnio_manipuro-turistinės vietos

Tai mažas ovalo formos slėnis, kurį nusausina daugybė upių, įskaitant Imphal upę, Thoubal, Iril, Sekmai ir Khuga upes. Šis slėnis vilioja kelis turistus savo panoraminiais vaizdais ir kitomis pramogomis, tokiomis kaip Kangla rūmai, Polo Ground ir Manipuro valstijos muziejus. Slėnyje taip pat yra keli ežerai ir pelkės. Tai nuostabi manipur turistų lankoma vieta.

9. Viešpaties Krišnos šventykla:

the-lord-Krišna-šventykla_manipur-turistinės vietos

Tai viena garsiausių Manipūro šventyklų. Jis yra palei Imphal upės krantus Brahmpur Guru Aribam Leikai. Kaip matyti iš pavadinimo, šventykla skirta Viešpačiui Krišnai. Tai įspūdinga struktūra, turinti ramybės aurą.