Mianmaras yra egzotiška, įdomi ir paslaptinga šalis, esanti Pietryčių Azijoje. Jame yra keletas geriausių pasaulio vietų ir vietų, ir jei planuojate atostogauti, būtinai turėtumėte aplankyti vietas, kurios buvo įtrauktos į šias pastraipas.

Įžymios ir gražios Mianmaro turistų lankomos vietos:

Pažvelkime į 9 populiariausias Mianmaro turistų vietas.

1. Ngwe Saung paplūdimys:

Mianmaro turistinės vietos

Mianmaro Ngwe Saung paplūdimys yra maždaug 9 kilometrų ilgio ir buvo pripažintas ilgiausiu paplūdimiu visoje Pietryčių Azijoje. Jis įsikūręs netoli nuostabaus Jangono miesto ir yra pasiekiamas per penkias valandas. Nesugadintas vanduo, baltas smėlis ir puikus oras yra viskas, ko jums reikia, kad jūsų atostogos būtų įsimintinos.

2. Putao:

putao_myanmar-tourist-places

Putao yra Mianmaro Kachino valstijoje ir yra žinomas dėl savo puikių orchidėjų, kurios natūraliai ir gražiai auga šioje vietoje. Oras čia yra gana vėsus, palyginti su kitomis Mianmaro dalimis, o snieguoti kalnai yra vieni unikaliausių ir nuostabiausių lankytinų vietų.

3. Monywa:

monywa_myanmar-tourist-places

„Monywa“ yra maždaug už 136 kilometrų nuo Mandalajaus ir siūlo jums geriausias ekskursijų ir turizmo vietas Mianmare. Kai kurie iš jų yra nuostabūs kalnų urvai, senovės paminklai ir relikvijos. Tačiau žvaigždžių atrakcija čia yra Bodhi-tataung, kuri iš esmės yra krūva bananų medžių, kurių kiekvieno medžio gale yra Budos atvaizdas. Šių egzotiškų bananų medžių išvaizda tikrai padarys jūsų kelionę į Mianmarą įsimintiną.

4. Auksinis rokas:

golden-rock_myanmar-tourist-places

Auksinė uola yra šventa vieta visiems žmonėms, priklausantiems Mianmaro šaliai. Jis yra labai populiarus ir kasmet pritraukia gana daug keliautojų ir turistų. Jis yra Paunglaung kalno viršūnėje ir yra pasiekiamas per keturias valandas automobiliu nuo Jangono. Tai legendinė piligrimystės vieta ir įkvėpė daugelį. Tai yra geriausios Mianmaro turistinės vietos.

5. Inlės ežeras:

inle-lake_myanmar-tourist-places

Inle ežeras yra Mianmaro Šano kalvose ir yra tikrai labai maloni vieta. Tai gėlo vandens telkinys, o oras čia visada yra vėsesnis ir sausesnis, palyginti su kitomis Mianmaro dalimis. Keletas svarbių kraštovaizdžių, kuriuos rasite čia, yra pomidorų laukai, gėlių sodai ir žaluma. Vietinių žmonių draugiškumas ir šiluma yra keletas unikalių ir nuostabių dalykų, kuriuos rasite čia.

6. „KengTung“:

kengtung_myanmar-tourist-places

„KengTung“ oras visada yra vėsus, vėsus ir malonus. Tai ideali medaus mėnesio vieta ir puikiai tinka tiems, kurie atostogų metu nori šalto oro. Čia lankytojai turės auksinę galimybę liudyti Mianmaro kultūrą, papročius ir tradicijas. Tikrai, vieta graži! Tai nuostabios Mianmaro turistų lankomos vietos.

7. Ngapali paplūdimys:

ngapali-beach_myanmar-tourist-places

Ngapali paplūdimys yra vienas geriausių ir geriausių Mianmaro paplūdimių. Čia galite išbandyti įdomias pramogas, tokias kaip pasivaikščiojimas, važinėjimas dviračiu, saulės vonios ar maudynės. Taip pat rasite prekiautojų, kurie įtikins jus pirkti jų produktus.

8. Baganas:

bagan_myanmar-tourist-places

Baganas yra viršutinėje Mianmaro dinastijos dalyje. Jis turi daugiau nei du tūkstančius šventyklų ir yra populiariai žinomas dėl savo senovės paminklų ir relikvijų. Čia siūlomos įvairios transporto rūšys, kurios padės nuvažiuoti ir atrasti šį nuostabų miestą! Tai senovės Mianmaro turistų lankomos vietos.

9. Jangonas:

yangon_myanmar-tourist-places

Jangonas yra Mianmaro sostinė. Tai taip pat buvo kolonijinė britų sostinė XIX a. Vieta yra patraukli, nes visada rasite tradiciškai apsirengusių vietinių žmonių, draugiškų prekiautojų, senų autobusų ir automobilių bei daug kitų unikalių ir įdomių dalykų.