Turistai nori atvykti į Vietnamą iš viso pasaulio daugiausia dėl gamtos grožio. Nuo Ha Long įlankos iki gražaus Hoi An ir Ho Chi Minh mauzoliejaus visa tai daro Vietnamą viena žinomų vietų turistams. Be paplūdimių ir gamtos peizažų, čia taip pat yra senų šventyklų, istorinių paminklų ir parodomos jų tradicijos bei kultūros. Žemiau matote keletą garsių Vietnamo turistų vietų su nuotraukomis.

Vietnamo turistinės vietos:

1. Halongo įlanka:

Halongo įlankos Vietnamo lankytinos vietos

Halongo įlanka yra gamtos stebuklas, turintis 1600 klintinių salų ir salelių, užimančių 1500 kv. dėl biologinės įvairovės ir gražaus kraštovaizdžio tai garsi vieta filmavimams ir fotosesijoms. 1994 metais UNESCO jį paskelbė Pasaulio paveldo objektu.

2. Raudonosios kopos:

Raudonosios kopos Vietnamo garsios vietos

Raudonosios kopos suteikia kvapą gniaužiantį vaizdą fotografams ir turistams dėl rausvai rudos smėlio spalvos, kurią jie mato čia. Žmonės čia mėgaujasi rogėmis smėliu ir skraido aitvarais. Vietiniai žmonės čia atvyksta iškylai. Gražiausias laikas, kai lankytojai trokšta pamatyti šią vietą, yra saulėlydžio metu.

3. Cu Chi tuneliai:

cu-chi tuneliai

„Cu Chi“ tuneliai yra karo muziejus, vedantis turistus siauruose ir žemuose tuneliuose po žeme. Tunelis tęsiasi daugiau nei 120 km ir buvo pradėtas 1948 m., Kai Viet Congas kariavo prieš prancūzus. Tai yra viena iš labiausiai matomų Vietnamo vietų, ir žmonės susipažįsta su tikra istorija už tunelio per vadovus ir trumpus filmus, rodomus viduje.

4. Labas:

hoi-an_ gražios vietos Vietname

XVI ir XVII amžiuje Hoi An buvo garsi prekybos vieta. Miestas yra prie jūros ir parodo unikalų Rytų ir Vakarų derinį architektūros ir šventyklų pavidalu. Japonų suprojektuotas tiltas, medinės parduotuvės ir prancūzų kolonijiniai namai yra keletas vietų, kurias verta pamatyti ir kurios keliautojams praskaidrina istoriją.

5. Phu Quoc:

Phu-quoc turistų traukos vieta Vietname

Phu Quoc yra didžiausia Vietnamo sala. Sala garsėja savo koraliniais rifais, atogrąžų medžiais ir neabejotinai nuostabiais paplūdimiais. Bai Dai paplūdimys paskelbtas vienu iš penkių švarių paplūdimių pasaulyje. Tai puiki vieta visiems turistams pasikaitinti saulėje, pasivažinėti vandeniu ar tiesiog ramiai pasiklausyti bangų.

6. Nha Trangas:

nha-trang geriausia vieta aplankyti Vietnamą

Nha Trang yra pajūrio kurortas, kuris yra antra gražiausia įlanka pasaulyje. Paplūdimių smėlis ir įlankų vanduo yra švarūs ir skaidrūs, o tai dar labiau traukia turistus. Išėję iš paplūdimio, žmonės liudija visiškai urbanizuotą miesto pusę, šalia kurios kyla judrios gatvės ir automobiliai.

7. Mekongo delta:

Mekong-delta unikalios lankytinos vietos Vietname

Mekongo delta yra pietinėje Vietnamo dalyje. Mekongo upė nukrenta ir iš čia įsimaišo į jūrą. Deltoje pilna ryžių laukų ir pagaminta pusė Vietnamo žemės ūkio. Šiame regione yra daug gyventojų ir žmonės keliauja valtimis daugiau nei važinėja nelygiais keliais.

8. Hue paminklai:

atspalvių paminklai

Hue paminklai yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai buvo žinoma sostine nuo tada, kai valdė Nguyen dinastijos karalius Gia Long. Komplekse yra šimtai paminklų, o kai kurie net sugriauti. Miestas apima kapus, šventyklas, bibliotekas, muziejus ir kt.

9. Amerikos karo nusikaltimų muziejus:

muziejus-Amerikos-karo nusikaltimai

Amerikos karo nusikaltimų muziejus rodo žiaurumą, su kuriuo vietiniai turėjo susidurti Vietnamo karo metu. Galerijose yra nuotraukų ir karinės technikos. Jame yra sraigtasparnis, raketų paleidimo įrenginys, naikintuvų vieta, 6800 kg sverianti bomba ir daug kitų dalykų, kuriuos amerikiečiai karo metu panaudojo prieš vietnamiečius..

Čia rasite išsamią informaciją apie turistines vietas Vietname & netoliese esančios lankytinos vietos. Planuodami kelionę nepraleiskite šių nuostabių Vietnamo turistų vietų!