Seišeliai yra maždaug 1500 kilometrų nuo Afrikos žemyno. Jis yra Indijos vandenyne ir turi apie 115 salų. Ji buvo įvertinta kaip viena gražiausių ir prestižiškiausių pasaulio šalių ir sulaukė didelio keliautojų bei lankytojų įvertinimo.

Ši vieta taip pat yra ideali vieta visiems medaus mėnesiams ir susituokusioms poroms, ypač dėl romantiškos aplinkos. Paplūdimiai, giedras mėlynas dangus, smaragdiniai žali vandenys ir baltas smėlis papildo šios vietos grožį ir turėtų būti bent kartą aplankyti. Jame beveik niekada nėra žmonių, todėl tai suteikia jums galimybę atsipalaiduoti ir puikiai praleisti laiką su savo artimaisiais.

Romantiškos lankytinos vietos Rytų Afrikoje – Seišeliai:

1. Praslino sala:

Seišelių turistų lankomos vietos

Praslino sala yra vienas geriausių ir brangiausių Praslino paplūdimių. Čia rasite fantastiškų kurortų ir prabangių viešbučių. Nesugadintas vanduo, ilgi balto smėlio ruožai ir švelnus oras privers jus įsimylėti šią vietą. Praslino nacionalinis parkas yra pagrindinis lankytinas objektas, kurį būtina aplankyti. Tai nuostabios Seišelių turistų lankomos vietos.

2. Aridės sala:

aride-island_seychelles-tourist-places

Aridės sala yra viena geriausių Seišelių salų. Čia rasite keletą egzotiškiausių jūros paukščių. Yra beveik aštuoniolika skirtingų vietinių paukščių rūšių ir tai puiki vieta aplankyti atostogų metu.

3. Mahe sala:

mahe-island_seychelles-tourist-places

Mahe yra didžiausia Seišelių sala ir ištisus metus atvyksta tūkstančiai lankytojų. Čia rasite keletą retų augalų ir rūšių, tokių kaip medūzos ir Seišelių vanilė bei orchidėja. Saloje yra tankūs rūko miškai ir iš tolo atrodo nuostabiai. Jūsų kelionė į Seišelius bus nepilna, kol čia atvyksite. Tai nuostabios Seišelių turistų lankomos vietos.

4. Daubano mauzoliejus:

dauban-mauzoliejus_sešeliai-turistinės vietos

Durbano mauzoliejus yra viena nuošaliausių Seišelių vietų ir geriausiai žinoma dėl savo laukinių ir patrauklių kokoso medžių. Čia esanti architektūra yra puiki, o ekonominė gerovė gerokai padidėjo.

5. Beau Vallonas:

beau-vallon_Seychelles turistinės vietos

Beau Vallon buvo laikomas turistų rojumi. Ši vieta yra visiškai stebuklinga. Nuostabūs medžiai, putojantys vandenys, giedras dangus ir brangus baltas smėlis yra tai, ko jums tikrai reikia atostogų metu. Tai puiki vieta tiems, kurie mėgsta leisti laiką ramybėje. Tai geriausia turistų lankoma vieta Seišeliuose.

6. Šventosios Anos jūrų nacionalinis parkas:

sainte-anne-marine-national-park_seychelles-tourist-places

Sainte Anne jūrų nacionalinis parkas yra maždaug už 5 kilometrų nuo Viktorijos ir buvo įkurtas 1973 metais. Čia draudžiama žvejoti ir slidinėti. Šiame parke yra šešios pagrindinės salos, kai kurios iš jų yra Cerf Island, Long Island, Round Island ir Ste. Anos sala.

7. Curieuse sala:

Curieuse Island_Seychelles turistinės vietos

Curieuse sala yra Praslino salos kaimynė ir dabar ją valdo Seišelių jūrų technologijų centras. Jame yra gražus vynmedis ir beveik septynios skirtingos mangrovių rūšys. Jis taip pat žinomas dėl savo vėžlių ir kitų patrauklių gyvūnų. Atvykimas čia bus nuostabi patirtis.

8. Viktorija:

victoria_seychelles-tourist-places

Viktorija yra viena mažiausių sostinių pasaulyje. Taigi šią vietą galite apžiūrėti per vieną dieną. Jis geriausiai žinomas dėl savo granito ir koralų salų, taip pat turi puikių amatų muziejų ir puikių meno galerijų. Jūsų kelionė tikrai bus įsimintina atvykus į Viktoriją. Tai nuostabus miestas, kurį verta aplankyti Seišeliuose.

9. La Digue sala:

la-digue-island_seychelles-tourist-places

Keliaudami į Seišelius, nepamirškite aplankyti nuostabios ir egzotiškos La Digue salos. Tai nuostabi vieta atostogoms ir garsusis Veuvės gamtos draustinis, kurį tikrai turėtumėte aplankyti. Rožinės granito uolos paplūdimiuose ir įvairi gyvūnų įvairovė suteikia žavesio ir grožio. Tai nuostabios Seišelių turistų lankomos vietos.