„Shimla“ yra populiari kalvų stotis ir romantiška medaus mėnesio vieta, esanti šiaurės vakarų Himalajų regione. Jis buvo palaimintas vaizdingu grožiu, snieguotais kalnais ir didinga žaluma. Tai puiki vieta atostogoms ir ją rekomendavo daugelis kelionių vadovų, kurie aplankė „Shimla“ ir įvertino jos patogumus bei natūralią aplinką.

„Shimla“ turistinės vietos

Geriausios turistų lankomos vietos Šimloje:

Čia yra sąrašas gerų medaus mėnesio ir turistinių vietų, kurias galima pamatyti Shimla Himachal Pradesh Indijoje kartu su nuotraukomis.

1. Vasaros kalva:

summer-hill_shimla-tourist-places

Vasaros kalva yra Shimla pakraštyje ir yra ideali ir nuostabi vieta. Tikri namai medžiuose, žaisliniai traukiniai, panoraminiai kalnų vaizdai, vaizdingas grožis ir puikūs maisto jungtys yra keletas bendrų, bet nuostabiausių dalykų, kuriuos rasite čia. Ilgas pasivaikščiojimas su draugu tikrai įkvepia.

2. Chailis:

chail_shimla-turistinės vietos

„Chail“ yra didžiausia pasaulyje kriketo aikštelė ir yra 63 km nuo Shimla. Jis žinomas dėl savo garsių šventyklų, Chailio laukinės gamtos draustinio, paveldo rūmų ir viešbučių. Čia taip pat siūlomos puikios iškylų ​​vietos, nuotykių kupina veikla, tokia kaip žygiai pėsčiomis ir kažkas tokio nuostabaus kaip žvejyba.

3. Kufri:

kufri_shimla-tourist-places

Kurfi yra maža kalvos stotis, esanti maždaug 13 kilometrų nuo Šimlos. Ši vieta yra gerai žinoma dėl savo šaunių ir linksmų nuotykių sporto šakų, tokių kaip žygiai pėsčiomis, žygiai pėsčiomis, slidinėjimas ir jodinėjimas jakais. Indijos turizmo parkas ir Himalajų gamtos parkas yra keletas pagrindinių lankytinų vietų.

4. Mazobra:

mashobra_shimla-tourist-places

Mashobra yra gražus kaimas, esantis maždaug 15 kilometrų nuo Shimla. Ši vieta idealiai tinka visiems gamtos ir eko mylėtojams, nes atsiveria kalnų ir kalvos pusės panorama. Laukinės gamtos kurortas čia yra garsus turistų traukos objektas, taip pat ir deivės Durgos šventykla. Atvykę į šią vietą niekada nesigailėsite.

5. Naldehra:

naldehra_shimla-tourist-places

Naldehra yra vienas iš senų Indijos golfo aikštynų ir yra maždaug 46 kilometrų atstumu nuo Šimlos. Tai yra svarbus tarptautinis centras ir jame yra keletas geriausių šventyklų, kurias kada nors matysite šiame regione. Čia yra nemažai viršūnių, iš kurių atsiveria panoraminiai vaizdai, oras taip pat yra labai šaltas ir romantiškas.

6. Jakhoo:

jakhoo_shimla-tourist-places

Jakhoo kalva yra aukščiausia Shimla viršukalnė ir yra maždaug už kilometro nuo The Ridge. Amžinai žaliuojantys slėniai, gražūs vaizdai, snieguotos Himalajų kalvos ir senovinė Hanumano šventykla daro šią vietą populiarią ir pritraukė kelis lankytojus bei turistus iš viso pasaulio. Jei ieškote ramybės ir ramybės laiko, tikrai turėtumėte atvykti į Jakhoo.

7. Kinnaur Kailash:

kinnaur-kailash_shimla-tourist-places

Kinnaur Kailash buvo pripažintas pasakų šalimi; daugiausia dėl savo sodų, vešlių žalių slėnių, snieguotų viršūnių, dykumos kalnų ir vynuogynų. Šios vietovės kraštovaizdis yra nuostabus, o jūsų kelionė į Šimlą bus nepilna, kol sutiksite šį grožį.

8. Solanas:

solan_shimla-turistinės vietos

Solanas yra maždaug 50 kilometrų nuo Šimlos ir yra žinomas kaip Indijos grybų miestas. Jis yra žinomas tarp religinių ir piligrimų, nes šventyklos čia yra perpildytos ištisus metus. Kai kurios garsios induistų šventyklos yra Shoolini Mata Devi šventykla ir Jatoli Shiv šventykla. Jei norite, taip pat galite aplankyti Yungdrung Tibeto vienuolyną.

9. Shoghi:

shoghi_shimla-turistinės vietos

Shogi yra gerai žinomas turistų traukos objektas Šimloje. Tai mažas ir nuostabus kaimelis, apsuptas gražių ir nuostabių kraštovaizdžių. Jis yra maždaug 5000 pėdų aukštyje ir kai kurie įspūdingiausi, tankūs ir stori miškai, kuriuos kada nors matysite. Tai ideali vieta visiems ekologijos ir gamtos mylėtojams.

Tikimės, kad į kitą kelionę niekada nepraleisite šių nuostabių „Shimla“ turistų vietų! Smagiai praleiskite laiką su savo šeima.