Visi svajojame atrodyti nepriekaištingai, gražiai ir nuostabiai. Tačiau tie, kurie turi didelius veidus, dažnai susiduria su iššūkiu net dėl ​​savo veido formų su proporcijomis ir kūno struktūra. Tokių atvejų paslaptis yra šukuosena. Šukuosenos dideliems veidams padeda sušvelninti veidą tinkamoje pusiausvyroje ir išryškina dailias bei nervingas bruožus per tobulą kirpimą.

Nuo kirpčiukų iki palaidų plaukų iki arklio uodegų ir dar daugiau, kelios šukuosenos ir kirpimai gali labai tikti prie didelių veido formų. Sužinokime viską apie juos čia.

20 mielų kirpimų didelėms nosims, skruostams ir kaktos moterims:

Turint keletą kirpimo ir šukuosenų variantų visame pasaulyje, gali būti nelengva išsirinkti tinkamą idėją tiems, kurie turi platų ar didelį veidą. Tačiau mes pašalinome keletą populiarių išvaizdų, kurios gali jums padėti! Štai ir naujausi ir tobuliausi didelių veido kirpimo stiliai,

1. Tiesių šukuosenų idėja dideliems skruostams ir veidui:

Tiesios šukuosenos dideliems skruostams

Jei idealizuojate ilgus plaukus ir norite moteriškos išvaizdos, kas gali būti geriau nei šie gražūs ir puošnūs tiesūs plaukai tiems, kurie turi didelį veidą ir skruostus. Šis kirpimas yra labai paprastas ir tiesus į priekį – svarbiausia sutelkti dėmesį į tinkamos tekstūros kirpimą ir tinkamų proporcijų palikimą. Be to, kaip mes jau žinome, ši laisva mergaičių šukuosenos idėja yra labai universali, gali būti naudojama tiek biuro ar oficialioms progoms, tiek atsitiktiniams ir vakarėliams. Moterys, turinčios didelį veidą, gali tai išbandyti, nes šis kirpimas gali lengvai uždengti platesnius skruostikaulius.

 • Moterys, turinčios ovalią, apvalią ir deimantinę veido formą, gali išbandyti šią didelę veido šukuoseną.
 • Jei turite tiesių plaukų tekstūrą, galite lengvai pasirinkti šią šukuoseną be jokių pastangų.
 • Moterys nuo 20 -ųjų iki 30 -ųjų pabaigos gali sklandžiai išbandyti šį jaunatvišką kirpimą.

2. „Pixie“ kirpimas dideliam veidui:

„Pixie“ kirpimas stambaus veido moteriai

Jei turite ilgą pailgą didelį veidą ir norite šiuolaikiško šiuolaikinio kirpimo, šis trumpų plaukų kirpimas gali būti labai tinkamas ir mielas. Su nuostabiu grožiu ir maloniu išvaizda mums patinka tai, kaip visa šukuosena atrodo labai gaiviai ir jaunatviškai. Tai suteikia nepriekaištingą nuotaiką ir idealiai tinka tiems, kurie turi didelę kaktą ant veido. Išbandykite tai ir mes galime lažintis, kad galite jaustis nepakartojami ir gražūs!

 • Jei turite ovalią ir pailgą veido formą, greitai išbandykite šį kirpimą, kad vaizdas būtų vientisas
 • Moterys, turinčios banguotus ir tiesius plaukų tekstūrą, idealiai gali rinktis šią paprastą didelio veido šukuoseną
 • Ši išvaizda gali būti naudinga ir puikiai tinka vyresnėms nei 50 metų amžiaus moterims.

3. „Cornrows“ šukuosena:

Šukuosenos didelėms galvoms

Ši Afrikos ar Afrikos įkvėpta kukurūzų šukuosena taip pat gali būti ideali tiems, kurie turi didelį žandikaulį ar žandikaulio liniją. Galite eiti pinti šias kelias pilnas galvas ir puikuotis teisingai; kirpimas gali atrodyti gražiai be pastangų, gražiai nukritus ant veido. Be to, jie nereikalauja priežiūros ir gali atrodyti puošniai visiems, kurie mėgsta įmantrius, meniškus ir akį traukiančius stiliaus pareiškimus!

 • Jei turite ovalią ir apvalią didelę veido formą, išbandykite šį kukurūzų kirpimą lengvai ir be vargo.
 • Dėvėkite šią išvaizdą toms moterims, kurios turi bet kokią plaukų struktūrą, bet ilgus plaukus, kad atrodytų tinkamos!
 • Dirbkite prie šio stiliaus, kad 30–40 metų moterys atrodytų puikiai!

4. „Bangs Hairdo“ dideliems veidams moterims:

Kirpčiukai didelei kaktai

Tai paprastas triukas, kurį dauguma moterų jau žino ar juo vadovaujasi. Kirpčiukai! Taip, jūs girdėjote teisingai – kirpčiukai ir pakraščiai gali būti gana gelbėtojas visoms moterims, turinčioms didelius veidus ir didelę kaktos sritį. Jei norite, kad veidas atrodytų aptakus ir lieknas, kas geriau, nei išbandyti šiuos gražius kirpčiukus? Išbandykite šį kirpimą ir dirbkite prie idealios šukuosenos, kaip norite. Čia matosi moterų, šukuosenomis ar kirpčiukais besipuikuojančių moterų paveikslas. Arba galite net paprastu būdu dirbti su laisvais plaukais, poniu ar bet kuo!

 • Jei turite ilgą ar ovalią ir deimantinę veido formą, išbandykite šią šukuoseną.
 • Dirbkite su šia išvaizda su bet kokia plaukų tekstūra sklandžiai; tai lengvai tinka bet kam.
 • Bet kurios amžiaus grupės moterys iki 50-ųjų gali rinktis šį paprastą ir lengvai prižiūrimą kirpimą dideliems veidams.

5. Bobo kirpimas dideliam veidui:

Plaukų kirpimas didelėms galvoms

Jei jums labiau patinka nervinga ir šiuolaikiška išvaizda, kas geriau nei bob kirpimas? Stenkitės, kad stilius atrodytų be vargo, ir būtinai iškirpkite jį aukšto ir žemo modelio, šiek tiek ilgesnio plaukų ilgio priekyje. Šis kirpimas gali sustiprinti stiliaus pareiškimą ir padaryti jūsų didelį ar platų veidą atrodantį glotnų ir ploną. Be to, jei turite didelį smakrą, ši šukuosena taip pat gali būti tinkama! Jūs netgi galite suporuoti kirpčiukus ar pakraščius su išvaizda, kad pridėtumėte gražią išvaizdą. Tai universalus ir gali būti geriausia ir nesenstanti kirpimo idėja visoms šios kartos moterims!

 • Bet kokios veido formos moterys gali išbandyti įvairias Bob kirpimo idėjas.
 • Išbandykite tai su banguotais ar tiesiais plaukais, kad atrodytumėte geriausiai.
 • 30–40 metų moterys gali atrodyti gražiai ir pritrenkiančiai jaunatviško kirpimo idėja.

6. Sumaišyti sluoksniai:

Šukuosena stambaus veido moteriai

Yra daug būdų, kaip padaryti, kad putlus veidas atrodytų mažiau putlus. Vienas iš jų yra plaukų nustatymas keliais sluoksniais. Prie plaukų galima pridėti keletą trumpų, ilgų ir vidutinių sluoksnių. Tai padės nubrėžti apvalią veido tekstūrą ir pakoreguoti visą nepastebimą. Tai paprasčiausia šukuosena dideliam veidui kartu su vidutiniais plaukais, kuri taip pat tinka visoms šalims ir funkcijoms.

Tai atrodys stilingai ir taip pat paslėps apkūnų veidą, jei jums nepatinka tai parodyti.

7. Vidutinė banguota šukuosena:

Vidutiniai banguoti plaukai dideliam veidui

Šis kirpimas dideliam veidui tinka apkūniems veidams ir atrodo labai mielas ant apvalių veidų. Visi plaukai yra vienodo tūrio ir turi blizgantį prisilietimą. Šoniniai kirpčiukai daro išvaizdą dar patrauklesnę, kai tinkamai sureguliuojama su pakankamu kiekiu plaukų lako. Tai yra viena iš šukuosenų dideliam veidui, kuri leidžia atrodyti madingiau ir gražiau. Priderinkite jį prie gražių auskarų smeigtukų ir mažo karolių, kad gautumėte tą karštą išvaizdą.

8. Bobo kirpimas dideliam veidui:

Šukuosenos aukštai kaktai

Įprastas bobas ar plaukai iki pečių gali sulieknėti jūsų riebiam veidui. Yra daugybė „Bob“ šukuosenų, kurios sumažins putlų veido efektą ir paliks jums daug moteriškesnę išvaizdą. Tai pakoreguos jūsų žandikaulio liniją ir suteiks jums beveik dangišką išvaizdą. Tai ne tik slepia apvalią veido formą, bet ir puikiai tinka vasarai.

9. Ilgi garbanoti plaukai su dideliu veidu:

Šukuosenos didelėms kaktoms

Tai dar viena paprasta ir geriausia šukuosena dideliam veidui su ilgais plaukais. Galite išlaikyti ilgus plaukus ir formuoti juos garbanotai, kad jūsų didelis veidas taptų šiek tiek patrauklesnis. Po to, kai atrodysite, žmonės nebežiūrės į jūsų skruostų sritį. Šie plaukai yra labai ilgi ir gali išsiplėsti toliau nei pečių lygis. Plaukų apačia lieka garbanota ir netgi galite juos dažyti tinkama spalva. Tai dar viena geriausia šukuosena dideliam veidui, kuri puikiai padengs jūsų apvalią veido formą.

10. Šlavimo kirpčiukai:

Moteriškos šukuosenos didelėms galvoms

Jei turite didelį veidą, tuomet tikrai turėtumėte išbandyti šią išvaizdą. Čia priekinė plaukų dalis apims visą kaktą, taip pat dalį antakių. Tokiai išvaizdai nereikia per ilgų plaukų. Vidutinio storio plaukai būtų geriausias veiksnys norint gauti tokią išvaizdą. Šio tipo šukuosenos dideliam veidui suteikia nuostabų jūsų plaukų išvaizdą, ir jūs galite sportuoti kiekvieną ypatingą progą.

11. Minkšta banguota šukuosena:

Kirpimas dideliam veidui

Šį šukuoseną dideliam veidui gana lengva padaryti. Švelni banguota šukuosena būtų puikus kompanionas moterims su storu veidu. Gausūs plaukai gali būti formuojami tokiu būdu. Plaukų galas parodys nuostabias bangas, kurios bus pagrindinis šios išvaizdos akcentas.

12. Pusė šukuosenos:

Šukuosena stambaus veido moteriai

Ši madinga išvaizda yra viena geriausių šukuosenų moterims su dideliais veidais. Plaukai atitraukiami nuo veido, paliekant veido įspūdį. Norėdami paslėpti blogus veido kampus, turėsite ištraukti vieną ar dvi sruogas, kurios dar labiau padės įrėminti veidą. Išbandykite kai kurias šukuosenas, kurioms paprastai reikės paleisti plaukus. Tokiu būdu jūsų veido pusės bus paslėptos ir suteiks ovalo formą.

13. Elegantiškas šukuosena:

Šukuosenos dideliam smakrui

Moterys su išlenktais dideliais veidais gali surinkti spynos ties pakaušiu ir padaryti į kuodą panašią struktūrą. Tada sulenkite spynos ir sureguliuokite plaukus vidutinio laikymo purkštuvu. Tai yra viena iš įdomiausių šukuosenų dideliems veidams su vidutinio ilgio plaukais, kuri yra labai paprastas kirpyklos triukas. Tam reikia turėti vidutinio ilgio plaukus, kad jie atitiktų didelę ir stiprią šukuoseną. Papuoškite gražius auskarus. Tai puikiai derės prie jūsų šukuosenos.

14. Didelė bandelė:

Didelio veido kirpimo stiliai

Ši stambi bandelė yra viena iš žavingiausių storų moterų išvaizdų. Tai sumažina veido apvalumą ir atrodo palyginti ilgas. Šioje šukuosenoje, skirtoje dideliam veidui, dauguma plaukų yra surenkama, kad susidarytų didelė bandelė, kuri pritraukia visą dėmesį ir apsaugo jūsų veidą nuo ekspozicijos. Kai kurie pakraščiai patenka ant kaktos ir sėdi stilingai. Ilgas auskaras su šia šukuosena yra dar vienas mados pareiškimas.

15. Skirstymo keitimas:

Šukuosena stambaus veido moteriai

Seniai populiarus vidurinis atsiskyrimas padidina skruostų sritį ir atrodo apvalesnis bei pilnesnis. Tai didelis „ne“ dideliems veidams. Taigi modifikacija atliekama keičiant išsiskyrimą. Nekreipdami viso dėmesio į skruostų sritį, galite eksperimentuoti su skirtingais atsiskyrimo modeliais, kad sukurtumėte naują požiūrį. Tai viena geriausių šukuosenų dideliam veidui, kurią galite papuošti, kad atrodytumėte dar patrauklesnė ir gražesnė. Šio tipo kirpimas dideliam veidui yra tiesiog atliekamas šepečiu pirštais. Šoninė išvaizda ir zigzaginis išsiskyrimas visada atrodo pasakiškai ir sukuria papildomą šio stiliaus įvaizdį. Jis gali būti dekoruotas atsitiktiniais drabužiais, kuriuose atrodysite prašmatniai ir gražiau.

16. Aptakūs ponytails:

Kirpimas dideliam veidui

Moterys, turinčios ilgus plaukus ir apvalius veidus, neturi jaudintis slėpdamos jūsų gražius veidus. Aptakus arklio uodega yra sprendimas jums visiems. Ištraukus visus plaukus, matyti tikroji veido profilio forma. Priekinei plaukų daliai galite pridėti papildomo aukščio, kuris veidui suteikia lieknėjimo efektą. Sunkūs auskarai gali būti suporuoti su tokia išvaizda ir atrodo labai stilingai ir elegantiškai. Ši arklio uodegos šukuosena dideliam veidui puikiai tinka mergaitėms su ilgais plaukais.

17. Sulenkti plaukai:

kirpimas dideliam galvos veidui

Verta eksperimentuoti su plaukais, kad sužinotumėte, koks stilius jums atrodo gerai. Taigi, pabandykite eksperimentuoti tiesiog paglostydami plaukus. Šis kirpimas dideliam moteriškam veidui gali būti atliekamas trumpais, ilgais arba pečius siekiančiais plaukais. Tamsinimas atliekamas norint suliekninti apvalius veidus. Šią šukuoseną dideliam veidui galima padaryti tiesiog paėmus nedidelį kiekį plaukų gelio ir pridedant prie plaukų pirštais.

18. Netvarkingas arklio uodega:

šukuosenos didelėms veido merginoms

Žinoma, jei norite iš sklandaus ir glotnaus arklio uodegos pasirinkti kažką naujo, galite to siekti. Netvarkingas arklio uodega yra perdavimas per aptakų arklio uodegą. Šio tipo kirpimas dideliam veidui suteikia plaukams gylį ir apimtį. Papildomas garsumas pritraukia daugiau dėmesio, todėl mažiau išryškina apvalų veidą. Netvarkingi stiliai gali būti pagaminti be tinkamo šepečio ir tai galima padaryti lengvai, kai skubate. Netvarkingas ponis yra naujas kietas. Pageidautinas šis bandymų ir klaidų stilius, dėl kurio atrodote stilingai.

19. Ilgi sluoksniai:

Geriausias kirpimas dideliam veidui

Ilgi plaukai gali būti šukuosena sluoksniais ir išlaikyti plaukus tiesiog atvirus. Šis stilius netinka visiems, kurie turi didelį veidą. Galite eksperimentuoti su šiuo stiliumi, jei turite ilgus plaukus ir norėtumėte juos paglostyti. Tai taip pat suteikia apimties ir šoktelėjimo efektą. Tai tikrai sprendimas jūsų ploniems ilgiems plaukams. Šios šukuosenos metu plaukai supjaustomi į ilgus sluoksnius, todėl jūsų veidas atrodo ilgesnis. Jei jums labiau patinka šoninės spynos ar sluoksniuotos raištelės, tikrai galite tai pasirinkti. Galite pradėti nuo kelių sluoksnių, jei nesate tikri, kaip jis atrodytų, ir palaipsniui galite pagerinti šį stilių, sukurdami daugiau spynų.

20. Šinjonai:

Kirpimas stambioms merginoms

Nors šis stilius puikiai atrodo moterims, turinčioms lieknus veidus, moterys, turinčios apvalius ir didelius veidus, gali pasirinkti šį stilių. Šio tipo šukuosenos dideliems veidams tiesiog pasakiškai atrodo ir ant apvalių veidų. Tai pagerina jūsų veido linijas ir atrodo gražiau. Jei vis dar nerimaujate, kaip tai atrodytų, rekomenduojama palikti kelias plaukų sruogas laisvas. Dėl to jūsų putlūs skruostai atrodo minkštesni.

Su šiomis aukščiau minėtomis šukuosenomis, skirtomis didelių veidų idėjoms ir variantams, tikimės, kad radote geriausią jūsų veido struktūrą ir savybes. Stenkitės prie stiliaus pagal savo skonį ir asmenines nuostatas, ir mes galime lažintis, kad galite atrodyti gražiai ir puošniai. Toliau pateiktose pastabose pasakykite mums, kuris yra jūsų mėgstamiausias ir ką manote!