Jei turite išlenktą smakrą ir kaktą, žandikaulio liniją, to paties pločio skruostus, priklausote tiems, kurie turi pailgą veido formą. Pailgi veidai yra viena iš geriausiai atrodančių formų, turinti įvairių stilių ir išvaizdos variantų. Mūsų kirpimo ir šukuosenų parinktys tiems, kurie turi pailgas veido formas, galite išbandyti jums labiausiai patinkančią išvaizdą iš mūsų įnoringos ir gražios išvaizdos asortimento. Nereikia nė sakyti, kad jie jums atrodys niūrūs, nervingi ir elegantiški.

Štai ir einame!

25 naujausi kirpimai moterims su pailgais veidais:

Mes surinkome mėgstamiausius ir pritaikytus pasirinkimus iš mūsų mėgstamų įžymybių moterų, turinčių pailgą veido formą ir sportuojančias su šiuolaikinėmis šukuosenomis. Jie yra čia. Tyrinėkime!

1. Kelly Reilly vidutinio plauko šoniniai kirpčiukai:

Pailgos veido formos šukuosenos

Šis senovinės išvaizdos klasikinis šukuosenos kirpimas vidutinio ilgio plaukams, skirtas garsenybei Kelly Reilly, šiuo metu yra mūsų mėgstamiausias. Nesvarbu, ar ieškote nesenstančio ir elegantiško stiliaus, ar tobulo kasdienio stiliaus teiginio, tinkančio įvairiems renginiams, ši išvaizda tinka ir tinka šiuolaikinėms moterims. Išbandykite tai ir galime lažintis, kad jis puikiai tiks biuruose ar vakarėliuose ar net atsitiktinėse išvykose. Be to, jei turite pailgą putlų veidą, šis kirpimas gali būti tinkamas ir aptakiai atrodyti!

 • Moterys su ovaliu veidu taip pat gali išbandyti šį stilių, be pailgos veido formos.
 • Jei turite banguotų ir tiesių plaukų tekstūrą, šis kirpimas gali būti tinkamas jums.
 • Visos moterys, sulaukusios 30 -ies ir 40 -ies, gali atrodyti jaunatviškai.

2. Tekstūruotas bukas:

Šukuosenos pailgiems veidams

Ši Azijos įžymybė-Gemma Chan visiškai žudo savo visų laikų mėgstamiausią, tekstūruotą buką kirpimą. Dažnai, galvodami apie buką išvaizdą, nekreipiame dėmesio į tai, kad atrodome pernelyg plokšti. Tačiau šis tobulas mišinys yra ne vienintelis šiuolaikinis mados stilius, bet taip pat yra labai nervingas, be jokių pastangų suteikia ryškių atspalvių ir ryškių vibracijų. Ar tai būtų trumpi ar vidutinio ilgio plaukai; ši išvaizda gali akimirksniu įsižiebti bet kam. Jei esate diva ir norite pakelti mados lygį, taip pat pridėkite plaukų akcentų! Mums patinka tai, kaip šios pailgos veido formos šukuosenos moteriai atrodo gražios ir elegantiškos tuo pačiu metu!

 • Tie, kurie yra ovalo ir deimanto formos, taip pat gali išbandyti šią geriausią išvaizdą, be pailgos veido formos
 • Tiems, kurie turi banguotų plaukų tekstūrą, šis tekstūruotas bukas, skirtas pailgai veido formai, gali būti idealus.
 • Moterys nuo 20 iki 30 metų vidurio gali būti tinkamos ir modernios tokios išvaizdos.

3. „Shag Bob“ pailgai veido formai:

Kirpimas pailgam veidui

Galbūt girdėjote apie bob kirpimą. Arba net gauruotas kirpimas. Bet ar kada nors susidūrėte su „shag bob“ šukuosena? Štai mes, šis naujausias reiškinys yra gana nauja tendencija šiandieninėje rinkoje. Dėl savo sūraus ir dailios išvaizdos kartu su „fashionista“ atmosfera šis šukuosenos kirpimas moterims, turinčioms pailgą veido formą, gali atrodyti kaip svajonė. Tai puikus gražios išvaizdos, naujausio stiliaus teiginio ir charizmatiškos divos asmenybės derinys. Mums čia patinka, kaip Chelsea Kane atsisakė šio stiliaus!

 • Tik tie, kurie yra pailgos veido formos, gali labai gerai tilpti į šį kirpimą.
 • Išbandykite tai moterims, turinčioms banguotų ir tiesių plaukų tekstūrą, kad būtų ideali išvaizda.
 • 30–40 metų moterys gali būti tobulos ir tinkamos šiai šukuosenai.

4. Rihannos kirpimas pailgam veidui:

Vidutiniai plaukai pailgam veidui

Kas nepažįsta Rihannos? Ši garsenybė yra žinoma dėl savo mados jausmo su tankiais, garbanotais plaukais ir unikalia išvaizda, dažnai žinoma, kad eksperimentuoja. Turėdami šią vidutinio ilgio garbanotų plaukų tekstūrą, mes labai mėgstame šią divą, kuri lengvai išryškina madingą šiuolaikinę išvaizdą. Jei jums patinka toks paprastas, bet labai grakštus stiliaus pareiškimas, išbandykite šią šukuoseną viduryje. Tai puikiai tinka tiems, kurie turi pailgą veido formą be vargo.

 • Moterys, turinčios ovalo formos ir širdies veidą, taip pat gali gerai tilpti į šį pailgą veido formos kirpimą.
 • Išbandykite tai, jei turite storų garbanotų plaukų tekstūrą, kad atrodytumėte tinkama ir tinkama šio stiliaus.
 • 30 -ies metų moterys gali būti tinkamas pasirinkimas šiam nesudėtingam, tačiau modernaus stiliaus pareiškimui.

5. Paprastos Bobo šukuosenos pailgiems veidams:

Moteriškos pailgos veido formos šukuosenos

Na, „Bob“ kirpimas jau gali būti reiškinys ir yra plačiai paplitęs visame pasaulyje. Mums patinka šis jaunatviškas ir nesenstantis stiliaus teiginys, kad įžymybės taip pat lengvai traukia madą ir priima ją stilingai. Čia matome garsenybių dainininkę Selena Gomez šioje gražioje bobo šukuosenoje. Dėl mielos ir žavingos išvaizdos bei stulbinančio stiliaus teiginio mums patinka, kaip jis puikiai tinka tiems, kurie turi pailgą veido formą. Ką tu manai?

 • Moterys, turinčios kvadratinę ir ovalią veido formą, taip pat gali išbandyti šį bob kirpimą.
 • Tiesi ir banguota plaukų tekstūra gali būti tinkama šiam trumpų plaukų išvaizdai pailgos veido formos.
 • Merginos ir moterys jaunesniame amžiuje, jaunesnės nei 30 metų, gerai tinka šiai šukuosenai nei kitos.

6. Pynės pailgai veido formai:

Moters kirpimas pailgo veido

Ši Afro įkvėpta juodų pintinių šukuosena pailgai veido formai, kaip matyti Lupitos Nyong’o nuotraukoje, atrodo labai gražiai ir puošniai. Dažnai susiduriame su pynėmis ir nesame tikri, kaip jos gali tilpti kiekvienam, norinčiam nešioti. Šios dailios pintinės atrodo ne tik madingai, bet ir madingai, ir visoms moterims, kurios nori, kad jų išvaizda atrodytų dar prabangiau ir gražiau.

 • Tie, kurie turi ovalią veido formą, taip pat gali greitai išbandyti šią šukuoseną.
 • Moterys, turinčios tiesias ir banguotas plaukų tekstūras, puikiai tinka šiam kirpimui.
 • Išbandykite tai tiems, kurie yra 30–50 metų, kad atrodytų stilingai ir moderniai.

7. Imano bronzinis vaizdas:

Moteriškos pailgos veido šukuosenos

Ši supermodelio Iman nuotrauka yra nuostabi ir mums patinka tai, kaip ji pasitiki savo bronzine išvaizda. Su banguotais ilgais plaukais ir šviesiais plaukais, jos kirpimas yra paprastas, bet labai šiuolaikiškas. Stiliaus teiginys atrodo užburiantis ir dar labai greitai pasiekiamas. Šukuosena išsiskiria ilgais plaukais, šviesiais kirpimais ir moteriška išvaizda. Ką jūs manote apie tai?

 • Tos merginos ir moterys, turinčios deimantinę ir ovalią veido formą, gali išbandyti šią pailgą veido šukuoseną.
 • Dėvėkite tai tiems, kurie turi banguotų plaukų tekstūrą, kad atrodytų taikliai ir stilingai.
 • Tokiam kirpimui gali tikti mergaitės ir moterys nuo 20 iki 30 metų.

8. Ilgas kirpimas su kirpčiukais:

Šukuosena pailgo veido moteriai

„Heidi Klum“ įkvėptas ilgas kirpimas su kirpčiukais taip pat atrodo vienodai užburiantis. Nors kirpčiukai jau yra universalūs ir žinomi kaip nesenstantys, moterys su pailga veido forma pirmenybę teikia joms kaip savo geriausioms draugėms, nes jos gali paslėpti platesnę kaktą ir nuleisti plačius skruostus. Jis visiškai tonizuoja veidą ir be jokių pastangų suteikia ploną ir aptakų išvaizdą. Greitas patarimas dėl šios lengvos šukuosenos – jei norite atrodyti elite ir dar labiau įsitraukti į mados žaidimą, pridėkite akinius nuo saulės ir tuo pačiu metu galite atrodyti šauniai ir protingai!

 • Visos merginos ir moterys su ovalia veido forma taip pat gali lengvai tai išbandyti.
 • Jei turite banguotų ar tiesių plaukų tekstūrą, šis kirpimas yra visiškai jums!
 • Pasirinkite šią šukuoseną pailgiems veidams bet kokio amžiaus moterims, nesvarbu, ar tai būtų 20 ar 50 metų, ar vyresni nei 60 metų, atsižvelgiant į tai, kaip ji atrodo universali ir graži visiems, kurie ją mėgsta.

9. Tvarkingas Pixie kirpimas pailgam veidui:

Geriausias kirpimas pailgo veido moteriai

Nedaug kas susidūrė su šiuo tvarkingu Nora Zehetner kirpimu. Nesvarbu, ar tiems, kurie turi pailgą ar kvadratinę veido formą, šis gražus, bet paprastas tiesus pjūvis visiškai pritraukia dėmesį. Tai leidžia atrodyti jaunatviškai ir stilingai ir akimirksniu suteikia aukštesnę išvaizdą moterims, kurios nori atrodyti ne mažiau kaip diva. Išbandykite šį šviesų kirpimą ir lažinamės, kad sulauksite daug dėmesio.

 • Merginos ir moterys, turinčios apvalią, kvadratinę ir pailgą veido formą, gali tai teikti pirmenybę.
 • Išbandykite šį trumpą kirpimą tiems, kurie turi bet kokią plaukų tekstūrą.
 • Merginos ir moterys iki 40 metų gali pasirinkti ir išbandyti šią tinkamą šukuoseną.

10. Gražus Ciaros ponis:

Moteriškas ilgo veido kirpimas

Jei dar neatpažįstate šio kirpimo ir įžymybės, nuostabi ir miela šios dainininkės Ciara šukuosena yra kuo greitesnė. Su tiesių plaukų tekstūra ir aukštu poniu, turinčiu tankią storą tekstūrą, mums patinka tai, kaip ji sportiškai atrodo šioje nuotraukoje. Šukuosena surišta taip, kad nukristų ant veido šonų ir atrodytų glotniai ir aštriai. Šilkiniai lygi tekstūra dar labiau padidina šukuosenos tankį. Nors tai pasiekti yra paprasta, jei turite pailgą veido formą, šis kirpimas gali būti tinkamas ir geriausias, atsižvelgiant į tai, kaip jis greitai padengia plačią veido formą.

 • Tie, kurie turi bet kokią veido formą, gali išbandyti šį natūralų ir gražų vaizdą.
 • Moterys, turinčios lygią ir tiesią plaukų struktūrą, yra palaimintos turėdamos galimybę greitai gauti panašią išvaizdą.
 • Jei esate 30 ar 40 metų pradžioje, ši šukuosena jums gali atrodyti aptakiai ir šiuolaikiškai.

11. Kirpčiukai su ilgais sluoksniais:

Ilgas kirpimas pailgo veido moteriai

Tai paprasta ilga šukuosena pailgam veidui. Šukuosenos su kirpčiukais visada traukia akį. Ilgi ir ilgi plaukai gerai atrodys naudojant šį stilių. Moterys su šviesiais plaukais gali sukrėsti šią išvaizdą. Nors ir universali šukuosena, ji ypač gerai atrodys moterims su pailgais veidais.

12. Retro garbanos:

Moterys pailgos veido šukuosenos

Ši ypatinga išvaizda yra su nuostabiomis garbanomis plaukų apačioje. Jis yra labai gerai stilizuotas ir suteikia veidui padorų rėmą. Daugelis įžymybių, tokių kaip Taylor Swift, dėvėjo šią išvaizdą ir dabar jūs galite ją dėvėti. Moterys, turinčios didelę kaktą, gali šukuoseną formuoti tokiu būdu, nes taip bus paslėpti platūs veido kampai virš antakių. Tai viena geriausių šukuosenų pailgiems veidams su ilgais plaukais, todėl jūsų stilius tampa madingesnis.

13. Tiesiog ilgas:

Kirpimas pailgo veido moteriai

Šukuosena visiškai verta savo pavadinimo, nes tai viena iš paprasčiausių ir lengviausių šukuosenų pailgiems veidams. Tokiu būdu plaukai yra natūraliai ilgi be jokių priauginimų ir gali būti su kirpčiukais. Prisilietus prie kontrastingos spalvos, ši šukuosena atrodys dar gražiau ant pailgų veidų.

14. Ilgos garbanos pailgam veidui:

Ilgos garbanos pailgam veidui

Ilgi plaukai taip pat gali būti formuojami garbanotai. Čia plaukai yra labai gerai sureguliuoti, kad pabaigoje susidarytų garbanos. Naudojant šią šukuoseną galima išvengti tam tikrų staigių pailgų veidų kampų. Šio tipo vidutinio ilgio garbanotos šukuosenos pailgiems veidams puikiai tinka mergaitėms.

15. Pirminis ir tinkamas plaukų kirpimas:

Trumpos šukuosenos pailgiems veidams

Moterys su trumpais plaukais gali formuoti savo plaukus tokiu būdu. Ši išvaizda apibūdins jūsų skruostikaulius ir suteiks jūsų veidui idealios formos. Nors ši šukuosena tinka visiems veidams, ji derės prie ilgų veidų.

16. Pečių ilgio šukuosena:

Geriausias kirpimas pailgam veidui

Ši glotni šukuosena tinka žmonėms, turintiems vidutinius ir ilgus plaukus. Ši šukuosena puikiai tinka pailgiems veidams, todėl ją galima lengvai suformuoti. Taip pat galite išlaikyti tokio tipo plaukų garbanotas madas. Dėl vidutinio ilgio plaukų veidas atrodys netolygiai, o ilgi plaukai sveria veidą žemyn.

17. Tobulas Pixie kirpimas:

Pailgos veido formos kirpimai

Pixie visada suteikia moteriai moterišką išvaizdą. „Pixie“ kirpimas su trumpais kirpčiukais atrodys pasakiškai ant pailgų veidų. Dėl to veido centras spindės daug ryškiau ir paslėps nepageidaujamus standartinio veido veidus.

18. Lygūs Bobo kirpimai:

Geriausios šukuosenos pailgiems veidams

Beveik visos bobų šukuosenos tinka pailgo veido moterims. Tačiau lygi ar aptakus bobas yra viena geriausių šukuosenų, kurias sportuoja tokios moterys. Čia plaukai atrodo labai šilkiniai ir tęsiasi iki peties. Tai apima blogus žandikaulio kampus.

19. Šoninė šukuosena:

Trumpi plaukai pailgai veido formai

Moterys su pailgais veidais gali šukuoseną sportuoti, nes ji pirmiausia skirta joms. Be to, plaukai yra gerai padalinti ir stumiami į dešinę pusę. Tai atrodo labai madinga ir nepakartojama. Tai yra viena iš populiariausių pailgų veidų šukuosenų, todėl jūsų išvaizda atrodo labiau pritrenkianti.

20. Šukuosenos su išlenktais kirpčiukais:

Geriausios šukuosenos pailgai veido formai

Kirpčiukai ant pailgo veido keičia veido formą. Tai galima padaryti sutrumpinus jo ilgį. Ši šukuosena pailgam veidui yra puikus pasirinkimas, o moterys atrodo visiškai elegantiškai sportuodamos pagal šį stilių. Kad išvengtumėte bukas išvaizdos, tiesiog pridėkite garbanotų kirpčiukų prie plaukų. Garbanotieji kirpčiukai suteikia papildomą matmenį aplink akis. Šie garbanoti kirpčiukai patobulina jūsų veido profilį ir suteikia patrauklią išvaizdą. Garbanotas poveikis apatinei plaukų daliai taip pat gali suteikti plaukams apimties. Siekiant aptakumo, plaukus rekomenduojama džiovinti plaukų džiovintuvu.

21. Boho bangos:

Geros šukuosenos pailgiems veidams

Šios Boho bangos suteikia klasikinį pailgų veidų vaizdą. Šioje nuotraukoje Kate Hudson glosto savo plaukus sportuodama tokia boho išvaizda. Viršutinė dalis šiek tiek pakeliama, o kiekviena pusė, padengta pilnumu, padeda subalansuoti pailgą veidą. Norėdami gauti šiurkščią tekstūrą, sudrėkinkite plaukus paplūdimio purškikliu. Laisvos garbanos su garbanojimo geležimi suteikia patrauklią išvaizdą.

22. Pasišiaušęs Bobas:

Pailgas bob kirpimas

Šukuosena, panaši į gauruotą bobą, puikiai dera su pailgu veidu. Storiems ir banguotiems plaukams gali kilti problemų ištraukiant juos be plaukų purškimo šukuosenai nustatyti. Šis stilius prideda rėmelį jūsų veido šone, o pailgas veidas neatrodo pailgas. Šis A formos bobas sukrečia plaukų išvaizdą ant pečių linijos. Dantyti galai prideda naują matmenį į šoną ir plaukai atrodo storesni aplink žandikaulio liniją. Tai užpildo erdvę, jei veidas atrodo plonesnis. Galite išbandyti šią šukuoseną pailgam veidui, jei norite trumpų plaukų kirpimo ar trumpų plaukų. Tai nereikalauja daug laiko stiliui. Šią šukuoseną galite lengvai sportuoti ant pailgo veido ryto skubėjimo metu arba skubėdami.

23. Aptakus tiesus sluoksniuotas kirpimas:

Pailgos galvos šukuosenos

Pailgi veidai turėtų vengti šukuosenos, kuri atkreipia dėmesį į smakro liniją ir daro smakrą ryškią. Tai yra pagrindinis skirtumas tarp pailgo veido ir ovalo formos. Ilgi ir aptakūs tiesūs sluoksniai, turintys atšokusį efektą, nefokusuoja smakro srities. Taigi dėl to pailgas veidas neatrodo ilgas ir smakro taškesnis. Naudojant šią šukuoseną, skirtingi sluoksniai suteikia plaukams apimties ir atrodo tvankiai. Tie, kurie turi ilgus plaukus, gali pasirinkti šį. Pageidautina.

24. Paplūdimio bangų šukuosenos:

Puiki šukuosena pailgam veidui

Paplūdimio banga yra populiari gauruoto tipo šukuosena. Ši šukuosena padaryta ant pailgų veidų, pjaunant sluoksnius ir gauruotai atrodant plaukų galiukams. Pagrindinis tūris, kur reikia tokio tipo veido, yra vidurinė dalis. Šie gauruoti sluoksnių galai suteikia apimties pailgos veido vidurinėje dalyje. Taip pat dėmesys nukrypsta nuo smakro srities ir veidas neatrodo ilgesnis. Moterys, turinčios platesnes kaktas, jas galėjo paslėpti trenkdamos kirpčiukus. Šviesūs ombre dažai leidžia atrodyti kitaip.

25. Puošnus stambus per petį:

Šukuosenos moterims pailgi veidai

Šis stilius sulaužytų pailgo veido ilgį. Moterys, turinčios labai ilgus plaukus, neturi jaudintis dėl savo pailgo veido tipo. Šio tipo pailgos veido šukuosenos puikiai tinka kiekvienai moteriai, kurią galite išbandyti. Šios pynės per petį padeda atitraukti dėmesį nuo pailgo veido. Tai atrodo nuostabiai ir sukuria įnoringą išvaizdą. Šią pynę galima sportuoti tik per visą plaukų liniją arba galite papildyti šį stilių ilgomis šoninėmis spynomis.

Šie visiškai tiesūs ar šokinėjantys šoniniai kirpčiukai suteikia pailgam veidui naują žvilgsnį. Šoninių spynų ar kelių sruogų paryškinimas suteikia jūsų veidui naują dimensiją. Šios 25 nuostabios šukuosenos yra čia, kad suteiktų tobulą formą ir pakoreguotų pailgą veidą. Tai taip pat pagerina jūsų asmenybę.