Geriausios „Bang“ šukuosenos jūsų veido formai

Bukas bobas gali tikti jūsų geriausiam draugui, bet tai nebūtinai reiškia, kad jis tiktų ir jūsų veidui. Jei jums patinka ilgai tekančios spynos, tai nereiškia, kad jis tiktų ir jūsų mamai, todėl sąrašas yra toks. Mes visi gime turėdami skirtingų stilių ir tipų plaukus ir būtent čia turime suderinti savo veido formas su geriausiomis šukuosenomis. Kaip ir plaukai, skirtingi žmonės turi skirtingas veido struktūras ir čia yra sąrašas, kokią šukuoseną pasirinkti, atsižvelgiant į jūsų skirtingą veido formą.

1. Trumpas ir traškus:

kirpčiukų šukuosena apvaliam veidui

Šio tipo kirpčiukai dažniausiai yra pageidaujami, jei turite apvalų ar ovalų veidą. Jei kirpčiukai yra per trumpi, jūsų veido apvalumas bus neišvengiamas ir ryškesnis. Tuo tarpu trumpi ir trapūs priekiniai kirpčiukai priekyje sukurtų pūką, kuris gerai sukietėtų su apvalumu. Tas pats pasakytina apie kvadratinius veidus su platesne šventykla, tačiau įsitikinkite, kad nesirinkote trumpesnių priekinių kirpčiukų, jei turite platesnę žandikaulio liniją.

2. Šoniniai šukuoti kirpčiukai:

kirpčiukų šukuosena tinka veidui2

Jei norite pasirinkti šoninius šoninius kirpčiukus, įsitikinkite, kad turite kvadratinį veidą. Kvadratinis veidas ar galbūt širdies formos veidai puikiai tinka šoniniams kirpčiukams. Esant tvirtam širdies formos veidui, galite pasirinkti šoninį atsiskyrimą iš abiejų pusių, tačiau jei turite kvadratinį ar net apvalų veidą, geriau pasirinkti vidurinį atsiskyrimą.

3. Priekiniai tiesūs kirpčiukai:

kirpčiukų šukuosena tinka veidui3

Priekiniai šukuoti kirpčiukai turėtų nukristi tiesiai virš kaktos ir baigtis tiesiai virš antakių. Jei norite atrodyti sportiškai, būtų geriau, jei turite tinkamą širdies ar deimanto formos veidą. Vidutinis ovalus veidas taip pat atrodytų gerai, tačiau stenkitės vengti apvalių ar kvadratinių veidų.

4. Ilgi banguoti priekiniai kirpčiukai:

kirpčiukai šukuosena tinka veidui4

Jei turite kvadratinį ar apvalų veidą, netgi galite dirbti su banguotomis spynomis. Šie plaukai prasideda nuo šoninio skilimo, o sodrios bangos priekyje neabejotinai suteiks pilnesnę išvaizdą. Stenkitės, kad plaukai nebūtų pūkuoti, išlaikant bangas. Ši šoninė banguota spyna gerai atrodytų ir su ovalo formos veidu, bet jei turite širdies ar deimanto formos veidą, nesirinkite to.

5. Ilgos spynos:

kirpčiukai šukuosena tinka veidui5

Jei norite pasirinkti ilgus kirpčiukus priekyje ir nenorite rinktis trumpesnių, pagrindinis reikalavimas būtų ovalus veidas. Ovalas yra geriausia forma, skirta ilgai sluoksniuotai išvaizdai. Kitas ovalo formos konkurentas būtų kvadrato ar deimanto formos veidas. Tačiau, jei turite per daug širdies formos veido, nedalyvaukite ilgesnėse spynose.

6. Netvarkingi sluoksniai:

kirpčiukų šukuosena tinka veidui6

Taip pat širdies ar deimanto formos veidą gali labiau paryškinti minkštos garbanos, kurios tinkamai šukuojamos į šoną. Jūs visada galite pridėti šiek tiek papildomos pagalbos, kad sukurtumėte ryškesnes garbanas, kurios jūsų plaukams suteiktų apimties ir kompensuotų griežtą širdies formos veidą. Ovalios formos čia taip pat atrodo gerai.

7. Būkite bukas:

kirpčiukų šukuosena tinka veidui7

Dažnai bukūs kirpčiukai priekyje tiktų jūsų veidui, jei veidas yra ovalus arba širdies formos. Net deimanto forma atrodytų gerai, tačiau griežtai venkite nuobodžių kirpčiukų, ypač tų, kurie ateina į bobą, jei turite kvadrato formos veidą.

8. Priekinės užuolaidos:

kirpčiukai šukuosena tinka veidui8

Šio tipo priekinė spyna atsargiai kris aplink jūsų veidą ir įstrižai prasidės nuo vieno galo ir baigsis ten, kur jūsų veidas susitinka su kaklu. Viršutiniai kirpčiukai yra apgaubti jūsų veido, taigi, jei turite širdies ar deimanto formą su ilgu smakru, jums būtų naudingi šie plaukai.