Jei jūsų skruostikauliai yra palyginti platesni už žandikaulio liniją, tuomet galite teigti, kad jūsų veidas yra deimanto formos. Halle Berry, Megan Fox, Elizabeth Hurley – visi jie turi gražią deimantinę veido formą, o jūs taip pat! Išnaudokite savo išvaizdą ir puikuokitės šiomis šukuosenomis deimantinėms veido formoms. Moterims su deimantiniais veidais yra įvairių tipų šukuosenų ir šukuosenų variantų – nuo palaidų plaukų iki bandelių ir pintinių.

9 tobulos deimantinės veido formos šukuosenos moterims:

Pažvelkite į mūsų naujausias ir geriausias šukuosenų formas, skirtas deimantiniams veidams, ir jums taip pat patiks.

1. Smakro ilgis Bobas:

Bobas supjaustytas deimanto formos veidui

Deimanto formos veidai turi itin aštrias žandikaulio linijas. Tačiau ši šukuosena padės jums paslėpti tokią tekstūrą. Jis sureguliuos veido rėmą ir padarys kraštus minkštesnius, nei atrodė anksčiau. Šio stiliaus plaukai atrodo labai blizgūs ir suteikia linksmą bei jaunatvišką išvaizdą.

2. Šoninis padalijimas:

Šukuosenos deimantiniams veidams2

Šoninis atsiskyrimas yra puikus sprendimas paslėpti aštrius brilianto formos kraštus. Tai suteikia veidui tinkamą kampą ir atleidžia jus nuo atšiaurių kraštų. Taip suformavę plaukus, žmonės nebežiūrės į šiurkštų veido plotį, o pasuks galvas į angeliškas garbanas apačioje.

3. Sluoksniuotos ilgos šukuosenos:

Deimantinės formos šukuosenos3

Ilgos ir daugiasluoksnės šukuosenos bus vienas geriausių jūsų plaukų stilių. Šio tipo sluoksniuoti plaukai paslėps plačius skruostikaulių taškus, veidas atrodys patraukliai ir suteiks moterišką išvaizdą. Tačiau veidas liks atviras, todėl žiūrovai labiau akcentuos kaktą, o ne smakrą.

4. Vidutiniai kirpčiukai:

garbanotų šukuosenų deimantinis veidas

Šią išvaizdą tęsė visame pasaulyje žinoma dainininkė „Rihanna“. Ši išvaizda suteiks proporcingą išvaizdą ir iš dalies padengs kaktą. Kai šitaip suformuosite plaukus, žmonės nekreips daug dėmesio į apatinę veido dalį.

5. Trumpa šukuosena deimanto formos veidams:

trumpos šukuosenos deimantiniam veidui

Šią trumpą šukuoseną galite patobulinti savo veido formą. Šio tipo kampinė šukuosena tikrai tinka deimanto formos figūroms. Išvaizda buvo populiari po to, kai ją dėvėjo Victoria Beckham.

6. Išblukusios bangos:

geriausios šukuosenos deimantiniam veido moteriai

Moterys, turinčios deimanto formos veidus, gali formuoti plaukus tokiu banguotu būdu, kai plaukai yra sujaukti. Ši šukuosena sušvelnina veido kampus ir suteikia plaukams apimties. Šią išvaizdą galite lengvai išlaikyti be didelių rūpesčių.

7. Ištraukta arklio uodega:

deimantinės veido formos ilgi plaukai

Šios šukuosenos metu dauguma plaukų yra ištraukiami ir surišami, kad susidarytų arklio uodega. Tai vienas lengviausių deimantų formos veidų stilių. Arklio uodega ant ilgų plaukų visada atrodo stilingai. Ilgi ir dideli plaukai gali būti formuojami tokiu būdu.

8. Centre išsiskyrę kirpčiukai:

šukuosena deimanto formos veidams

Šios šukuosenos metu plaukai yra gerai padalinti per vidurį. Plaukų sruogos traukiamos, kad paslėptų kaktos šonus. Šio tipo išvaizda slepia ir blogus skruostikaulių kampus. Šukuosena atrodo labai natūrali ir patraukli.

9. Bardoto kirpčiukai:

kirpčiukai deimantinei veido formai

Ši madinga šukuosena orientuota į šoninį plaukų tūrį, o ne į priekinę dalį. Ilgi plaukai yra geriausias kompanionas norint pasinaudoti šia išvaizda. Dėl šios išvaizdos veidas atrodo daug mažesnis. Deimanto formos veido moterims ši šukuosena bus tobula išvaizda dėvėti bet kokiame renginyje.